0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (7,375 puan) tarafından
Uykusuz bir sabahtan günaydın güzellerim sorumsuz görümcem yüzünden kızım hasta görümcem bizi çağırdı gitmedik eşime yalvar yakar çağırmış zorla gittik bir saat bile durmadık çocukları hastaymis kızımın yüzüne yüzüne oksurmus kızım hasta şimdi hepimize bulaştı birazdan kalkıp kahve icecem belki kendime gelirim kızım gece 3 ten beri uyumuyor az önce biraz yattı siz ne yapıyorsunuz 

8 Cevaplar

0 oy
(5,300 puan) tarafından
gecmis olsun canim ben yatar :) 
(7,375 puan) tarafından
Saol canım iyi uykular sana
-Reklam-
0 oy
(7,106 puan) tarafından
Eğer doktora götürursen . Aferin şurup icirebilir miyim diye sor . O kadar ilaç yazdılar aferin den başkası işe yaramadı . Geçmiş olsun afiyet olsun 
(7,375 puan) tarafından
Valla canım daha önce vermişlerdi evde vardı icirdim
0 oy
(1,117 puan) tarafından
Dayanamayip gebelik testi almaya gidicem.  Dongumun 20 nji gunu yapsam cikmaz degilmi.   Daha 9 gun var 
(7,375 puan) tarafından
1 2 gün daha bekle
0 oy
(876 puan) tarafından
Ya hasta ise niye çağrıyo öyle bir durumda ne giderim nede evime kabul ederim senin çocuğun hasta olunca sabaha kadar gorumcen mi başında beklicekmis
(7,375 puan) tarafından
İşte söylemiyor ki çocuklar hasta diye bide gelip kızımın yüzüne oksurdu hep oğlu
(876 puan) tarafından
Böyle insanlara anlam veremiyorum benim oğlum hasta olacak ablamı bile kabul etmem yani
(7,375 puan) tarafından
Ben ne çıkarım ne de çağırırım bilmiyorum
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım benim bende hastaneye gideceğim üçlü tarama sonucunu almaya rabbim şifalar versin inşallah 
(7,375 puan) tarafından
Saolsin canım kaç aylik oldun kız hayırlı haberlerin olsun seninde
0 oy
(164 puan) tarafından
Bu nasıl bir sorumsuzluk Allah akıl fikir versin. Geçmiş olsun inşallah bir an önce toparlar güzellik 
(164 puan) tarafından
Düşüncelisin çünkü canım Allah yardımcınız olsun
(7,375 puan) tarafından
Saol canım kızım 1 saattir uyuyor hazır uyumusken evi topluyorum geceden beri daha yeni uyuyor
(164 puan) tarafından
Sende yatıp uyusaydın biraz annelerin enerjisi olmayınca herşey sarpa sarıyor yani ben öyleyim:)
(7,375 puan) tarafından
Uyanmadan toplamam lazım kız uyanırsa kucağımda durur hasta ya naz yapıyor bide ağlar sürekli
(164 puan) tarafından
Anladım canım
0 oy
(6,546 puan) tarafından
Bizde eski tasindigimiz yerde ki arkadaşlar kahvaltiya çağırdı yola çıktık oraya gidiyoruz geçmiş olsun cnm ❤️
(7,375 puan) tarafından
Afiyet olsun canım saolsin
0 oy
tarafından
Ayy bilinçsiz insan ne olacak geçmiş olsun cnm 

Oğlum hasta gece uyumadık o uyudu başını bekliyorum bende ateşi biraz düştü gibi

Oğlum halı sevmiyor bütün evi onun için halıyla kapladım o yine gidip halısız yerde durur hasta oldu işte
(7,375 puan) tarafından
Ay kıyamam sizede geçmiş olsun canım  kız benimkide halisiz yerde duruyor daha yeni iyilesmisti şimdi yine hasta oldu çocuk yüzüne yüzüne oksurdu bizde grip olduk şimdi hepimiz hastayız valla
tarafından
Bimde yeni bitmişti yavrum zayıfladı iyice kusa kusa hal kalmadı iğleşti ne güzel rahat etik dedim daha başını kaldırmamış yerden
(7,375 puan) tarafından
İşte hep böyle 9lugor Allah yardımcımız olsun

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 245 göst.
31 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 172 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 221 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ipek41 (7,375 puan) tarafından soruldu