+1 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (787 puan) tarafından
Kızlar sizce rüyalar anlamlı mı bilinç altımı kötü bir rüya gördüm anlamına baktığım zaman çok kötü şeyler yazıyor korktum bende

2 Cevaplar

0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bazı rüyalar çok anlamlı geliyor bana. Ama çoğu bilinç altı. Korkular endişeler falan. Mesela bende dün kocami prens olarak gördüm djdjdjdjdj ne alaka yani bu anlamlı mi 
(787 puan) tarafından
Benim gördüğüm rüya gün içinde düşündüklerile alakalı aslında
(1,369 puan) tarafından
O zaman kesinlikle bilinç altı ya..ben bakıyorum rüyama o gün düşündüğüm bişeyse hiç ciddiye bile almıyorum
(1,369 puan) tarafından
Ama rüyanda seni bu kadar korkutan şeyleri gün içinde.dusunmen hiç iyi değil. Düşündüğün şeyi kendine çekersin. Doğanın kanunu böyle. O yüzden düşünme bile
(787 puan) tarafından
Canım benzeri olaylar yaşadım çünkü mesela rüyama benzer şekilde çok büyük bir kavga çıktı yaşadığım yerde geçen haftalarda oldu korka korka yaşıyorum çocuklarım ile hiç tanıdığım olmayan biryerde kalıyorum
-Reklam-
0 oy
(336 puan) tarafından
Ruyaile amel edilmez canım gordugumuz şeylerin rahmani mi yoksa şeytani mi olduğunu bilemeyiz o yüzden rabbim sen hayırlara tebliğ et deyip unutmak en doğrusu takma kafana ")
(787 puan) tarafından
Aslında benzeri şeyler düşündüm gün içinde o yüzden acaba bilinç altı mı diye düşündüm
(336 puan) tarafından
Büyük ihtimla öyledir zaten canım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 143 göst.
12 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde Aglayananne (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 265 göst.
0 oy