0 oy
104 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (1,371 puan) tarafından
Ben yıllar önce "Aysel" kitabını okumuştum şimdi de "Düzceli Mehmet'"i bitirdim diğer kitapları da okumak istiyorum ama önceliği hangisine vereyim en etkili olarak sanki "Kendine arayan adam" çok övülüyor gibi ama yine de sizin fikir ve önerilerinizi almak istiyorum Bir de "Kendini arayan kadın "var Bu ikisini okuyan ve  aradaki farkı bilen var mı

7 Cevaplar

0 oy
(179 puan) tarafından
Ben bizzat kendisi ile tanışıp imzalatmıştım kitaplarını şimdi siz yazınca o ana gittim. Evet kendini arayan adam kitabı benimde favorim olmuştu . Ama bence bütün kitapları aynı zevkle okunur . Öncelik için birini tercih etmene gerek yok diye düşünüyorum tabi ki şahsi fikrim :) zevkler farklı olabilir bana akıcı gelen size gelmeyebilir. Kitap okumak insanın tamamen kendi ruh hâli ve iç dünyası ile alakalı o yüzden çok göreceli diye düşünüyorum:) 
(1,371 puan) tarafından
İşte hepsinin çok güzel olduğuna inandığım için ve her okuduğum kitabı heyecanla okuduğum için seçim yapmakta zorlanıyorum Bu yüzden son çare buraya sormak oldu. İnşallah bana da kısmet olur kitabı imzalatmak özellikle de Düzceli Mehmet beni çok etkiledi Bu yazarın bu hocanın öyle insanlarla tanışmış olması ve o insanları bambaşka hale gelmelerine vesile olmuş olması da bambaşka bir şey inşallah okumuş olduğumuz O kitaplarda bize yol gösterici olur o hocayla tanışmak fırsat olmasa da kitapları bize yol gösterir umarım
(17,763 puan) tarafından
Bende tanışmıştım çok naif ve beyfendi bir adamdı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Beni bir annem sevmiş güzel canm yıllar önce okumuştum

Çok severim o adamın kitaplarını.

Ateşte yeserdim

Aşk böyle yaşanır. 
(1,371 puan) tarafından
Bunları hiç duymadım desem ay hepsini alasım var gerçekten
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Kitapları hep tek düze zaten canım hemen hemen hepsi aynı ben çok küçükken okumuştum hep de ağlardım sonlarında 
(1,371 puan) tarafından
Gerçekten ağlamamak elde değil ve de bunların yaşanmış olduğunu düşününce insan kendini sorgulamaktan alamıyor düzceli Mehmet en son okuduğum kitap olunca beni en çok etkileyen oldu şimdilik kesin diğerleri de öyledir
(1,386 puan) tarafından
Hepsi çok güzel cidden. Kendini Arayan Adam ve Aysel kitabini okudum.Ateşte yeşermek kitabı var bide onu okumadım ama eminim o da etkileyiciydi. Şuan Stefan zweak kitaplarına sardm kısa kısa öykü şeklinde tavsiye ederim. EMINE ŞENLİKOGLU nun kitaplarını da seversiniz Halit Ertuğrul gibi sonu hüzünlü bitiyor hep
(1,371 puan) tarafından
Canan tan'ın bütün kitaplarını okumuştum ama Emine şenlikoğlu'nun kitaplarına hiç denk gelmedim çok duydum ama stefan zweak kitaplarına da bakayım kesin.. çok kalın olmuyorlar değil mi onlar
(1,386 puan) tarafından
Yok canım tek oturuşta tek solukta bitecek kadar kısa kitapları kesinlikle tavsiye ederim. Canan Tan,  İskender Pala zaten baş ucu kitaplarım çok seviyorum bana çok şey katıyorlar. Emine Şenlikoğlu da Halit Ertuğrul tarzında kitapları var.
(1,371 puan) tarafından
İskender pala da hiç okumadım. Bugün bkm gittim 3al iki öde vardı kitap bulamamdım kendini arayan adam iiçin gittim onu bulamayınca da çeşit çokdu kocaman AVM tarzında büyük kitaplar içinde kayboldum ☺️☺️☺️
0 oy
(913 puan) tarafından
Benim ünide hocam di kendisi. Daha önce bir iki kitabını okumuş çok sevmiştim ama dersimize girmeye başlayınca aşırı egolu bi insan olduğunu görüp kitaplarindan da soğudum 
(1,371 puan) tarafından
Hadi ya hiç de öyle görünmüyor yor ama işte demek ki herkes aynı elektriği vermiyor. Ya da herkes aynı şeyi hissetmiyor diyelim
(913 puan) tarafından
Ben bi kez görmedim bir dönem gördüm ve sınıfta bazı arkadaşlara davranışlarına şahit oldum hep birlikte olduk.. bi kez görüp elektrik alamama olayı değil.. tabi herkesin kendi fikri seven sever ben sevmiyorum
(1,371 puan) tarafından
Anladım canım saygı duyarım tabii
0 oy
(679 puan) tarafından
Mutlaka okumalisin
(1,371 puan) tarafından
Ama hangisini seçenek çok olunca bugün sipariş edeceğim set olarak mı sipariş etsem bilmiyorum
(679 puan) tarafından
Eğer imkanım varsa set olarak verebilirsin kendini arayan adami al tek alacaksan
(1,371 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Lise zamanında çok okudum. Beni en çok etkileyen Aysel kitabıydı.
0 oy
(17,763 puan) tarafından
Kendini arayan adam okudum mükemmel önce ondan başla 
(1,371 puan) tarafından
Evet ya ona çok güzel diyorlar dur da ondan sipariş edeyim ben

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 162 göst.
2 Aralık 2023 Kültür-Sanat kategorisinde Doga_DVM (4,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 311 göst.
26 Mayıs 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Zynp54 (1,077 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
0 oy
10 cevap 673 göst.
29 Nisan 2020 Aile kategorisinde Sim (153 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,153 cevap

34,855 kullanıcı

...