0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (2,545 puan) tarafından
Kızlar merhaba, merak ediyorum. Sorum biraz uzun kusura bakmayın :) 

Şimdi eşinizin yakın arkadaşları ve eşleri ile tanıştınız. Hanımlarla güzel anlaştınız. Bir kaç kez bu şekilde buluşma oldu.  4 eş takımı ile diyelim. İçlerinden birinin doğum günü başka çift onlar için toplanalım dedi. Siz olsanız gider misiniz? Bir de hatırlatma yapayım. 4 çift olduğu için özel günler bitmez yani sürekli bir görüşme olacak. Ben fikrimi söylemiyorum yorumları merak ediyorum :)

21 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Görüşürdüm kutlamaya da giderdim ne güzel işte bana da değişiklik olur :D

(2,545 puan) tarafından
Vauuuv güzel bakış açısı :))
-Reklam-
0 oy
tarafından

Aldığım elektriğe bağlı :D

(2,545 puan) tarafından
Tabi o da çok önemli :))
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Yakınlık duyuyorsam yani samimi geliyorlarsa giderdim 
(2,545 puan) tarafından
Evet canım samimiler :)) giderim diyorsun öle ise :))
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Giderim ben sosyal ortamları severim :D
(2,545 puan) tarafından
Bende severim kuzu :)) Değişiklik oluyor :))
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Şimdi çok sık görüşmekte arayı bozabilir, o yüzden herseyin dozunda olanı makuldur
(2,545 puan) tarafından
Evet canım bu konuda gerçekten haklısın.
0 oy
(2,148 puan) tarafından
Ben bu tarz samimiyetleri sevmiyorum hani toplasip buluşmayı, zorunluluk hale geliyor bir süre sonra. Fazla samimiyetide sevmem. Telefonla gorusme yada  bayramda seyranda görüşme yeterli 
(2,545 puan) tarafından
Aynen zorunluluk gibi hissettiğim şeyleri bende hiç sevmem kuzu
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Giderdim sosyal bir çevreye sahip olmak aktiflik ve canlılık getirir sorun yoksa soğukluk yoksa hediyemi alıp giderim 
(2,545 puan) tarafından
Evet canım sosyalleşmek güzel, öyle bir samimiyetsizlik yok fikrini paylaştıgın için teşekkür ederim :)
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Aynen benim başıma geldi. Üç çift bir tek erkekten oluşan grubumuz var. Eşlerimiz iş arkadaşı, kadınlar sonradan dahil oldu. Hepimizin doğum gününde toplanıyoruz, doğum günü dışında da toplanıyoruz
(2,545 puan) tarafından
Doğru insanlar olunca eminim daha güzel oluyor. Sen nasılsın memnun musun peki kuzu?
(2,132 puan) tarafından
Benim dışımda herkes çalıştığı için sürekli görüşemiyoruz zaten ayda bir iki kere, bence iyi oluyor. Sosyalleşmek güzel, iş hayatından sonra sürekli evde olmak da güzel ama komşum hiç yok o yüzden bu şekilde sosyalleşiyorum. Keşke onların da çocukları olsa kızıma arkadaş olurdu :)
(2,545 puan) tarafından
Aynen bende öyleyim :)) işi de özlüyorum da bebeğime bakınca biraz daha büyümesini bekliyorum :)
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Her doğum günümde istemem ben gelmelerini yani bilemedim şimdi öyle arsda sırada toplanmak yeterli bence 
(2,545 puan) tarafından
Evet arada sırada olması çok güzel olur. Ama dediğim gibi birine gidersen her zaman böyle anlar olabilir. :))
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Ay keşke benim de öyle olsa kafam dağılır ya eşim asla arkadaşlarının eşleriyle aynı ortama getirmez .kac kez Bizi yemeğe çağırdı arkadaşı götürmedi:(  eşim sevmiyor gezmeyi demiş 
(2,545 puan) tarafından
Kuzum güldüm kusura bakma eşin birde senin için yorum yapmış :)) Hakkaten senin için iyi olurmuş. İnşallah istediğin gibi bir ortama girer kafanı dağıtırsın.
(2,297 puan) tarafından
Evet eşim kıskanç:) adam kendisi bana söyledi benle eşim onun iş yerine gittik dedi yenge kaç kez yemeğe cagiridm kankam demiş yenge sevmiyor gezmeyi bende dedim eşim bilir sustum rezil olmasin diye
(2,545 puan) tarafından
:)) iyi yapmıssın kuzum . Önemli olan zaten aile de huzur olması :))
(2,297 puan) tarafından
Aynen camm
0 oy
(7,718 puan) tarafından
Ben severim ya öyle muhabbeti dostlar olsun. Para için değil ama. Paragöz insan varsa sürekli mevzu ekonomiyse o insanlarla sohbeti kesiyorum doğrusu
(2,545 puan) tarafından
Haklısın kuzu bende sevmem. İnsan kafa dağıtcak yer arıyor.
(7,718 puan) tarafından
Git kız güzel olur sevdiysen arkadaşları
(2,545 puan) tarafından
Çok hoşlar kuzum, çok sağol tavsiyen için :)) giderim artık :))
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Ortam insanlar hoşuma gitmişse giderim tbaiki yoksa ne işim var sevmediğim insanların yanında 
(2,545 puan) tarafından
:)) yani haklısın tabii :)
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Severim ben giderdim :)))
(2,545 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumun için :)) x3
(8,986 puan) tarafından
:) ♡♡
0 oy
(695 puan) tarafından
Anlastiysam içime sindiyse tabikide görüşurdum de giderdim
(2,545 puan) tarafından
Teşekkür ederiimm canım :))
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Ayy neguzel iste
(2,545 puan) tarafından
Teşekkür ederimm yorum için canım :))
(1,975 puan) tarafından
Rica ederm  cnm:)
0 oy
(1,144 puan) tarafından
Birkaç kez buluşmaya katıldıysam demek ki elektrik aldığım bir grupki 1.den sonra bırakmamışım görüşmeyi o yüzden giderdim kafa yapıları kafa yapımla uyan her insanla görüşürüm
(2,545 puan) tarafından
Aynen canım o yönden düşününce de evet haklısın :)))
0 oy
(592 puan) tarafından
Bende giderdim eğer iyi anlaştıysak hatta eşimin iş arkadaşının düğününde eski iş arkadaşının karısıyla tanıştık görür görmez o kadar ısındım ki anlatamam her gün konuşuyoruz diyebilirim yani :D
(2,545 puan) tarafından
Çok sevindim canım zaten uyum sağlayan insanlar  nadir bulunuyor. Ama bu uyumuda yakalayınca çok güzel dostluklar elde ediliyor. Baki olsun dostlunuz :)
(592 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım :)
0 oy
(7,737 puan) tarafından
Sevdiysem eğer o kişileri seve seve giderim
(2,545 puan) tarafından
Evet canım sevmek ve o hissiyatı karşı taraftan almak çok önemli
0 oy
(507 puan) tarafından
Eğer onlar bana samimi geldiyse bende onlara samimi geldiysem kabul ederim değişiklik olur 
(2,545 puan) tarafından
Evet canım samimi insanlar :))
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Eşimin böyle arkadaş ortamı ve hepsinin de biribiryle anlaşan sevgili nişanlı veya hanimlari vardı gayet de evlendikten sonra katıldım aralarina :D gerçi şimdi herkes memleketine dağıldı biz 2 çift kaldık ama iyi anlaşırız 
(2,545 puan) tarafından
Çok sevindim valla güzel anlaşmanıza  :))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 235 göst.
0 oy
34 cevap 1,112 göst.
4 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Ulnerrr (1,755 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 531 göst.
26 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 425 göst.

379,904 soru