0 oy
103 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar biz evlendiğimizde uzun bir süre çocuğumuz olmadı iki yıl. İlk evlendiğimiz zamanlardan beri oğlumuz olursa ismini Mehmet Hamit koyacaktır kendi babalarımızın isminin birleşimi ve ben o kadar ısındım ki bu isme. Kızım oldu koyamadık ama ben babası ve bebek için ilk hamileliğimde erkek olur diye belki isimli tişört yaptırmıştım esprili düşünün. Şimdi oğlum olacak nasipse 30 haftalığım isim bulamadık. Sebebi ise kayınvalidem babasının ismini koymamız istedi ama eşim sıcak bakmadı fikir değişti başka isimlere yöneldi. Şimdi gündemdeki isimler:

Yavuz Selim

Muhammet Tuğrul

Uzun oldu kusura bakmayın. Sizin oylamanız ne olur merak ettim.

4 Cevaplar

0 oy
(347 puan) tarafından
İsime niye kaynvaliden karışıyor ki bu aras kayinvaliden kendi babasının adinimi koymak istedi 
tarafından
O babasını hiç görmemiş çünkü anne karnındayken vefat etmiş. Heves etti fikrini beyan etti eşim de çok sıcak bakmadı bu bir sorun değil zaten heves etti fikir beyanında bulundu problem bu değil.
-Reklam-
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Muhammed Tuğrul u sevdim 
tarafından
Teşekkür ederim canım bizim de daha çok yatkın olduğumuz isim bu şu anda.
0 oy
(2,218 puan) tarafından
Ikiside guzel Yavuz selim kullanimi kolay, Muhammet Tuğrul daha karizmatik geliyor kulağa:)) bu arada kızının adı ne
0 oy
(15,828 puan) tarafından
Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canım benim ❤️☺️ Muhammet Tuğrul benceee

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 1,588 göst.
0 oy
15 cevap 349 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde ozlem4141 (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 1,035 göst.
18 Ocak 2023 Aile kategorisinde Bir erkek annesi (599 puan) tarafından soruldu
+2 oy
23 cevap 575 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu