0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (438 puan) tarafından
soru orada kızlar bu işi yapan var mı ?

2 Cevaplar

0 oy
(912 puan) tarafından
Bir kere duymuştum ama yapmadım yapan çok kişi tanıyorum ama iletişimin yok şuan 
(438 puan) tarafından
Ne demek canim aslina bakarsan gecen sene bende burada birinden ogrendim :) :) post acmistim evde ek iş nasil yapabilirim falan diye oda ozelden yazmis ben bu işi yapiyodum ama artik yapmiyorum sana ogreteyim canin sıkildikca bi ugras olur sanada demişti dort gunde ogrendim valla bende aglicak duruma geliyodum :D o kiz uzulme bende oyleydim öğrenirsin falan diyip duruyodu ilk gun bana kafana gore konu bul 100 kelimelik olsun gonder dediler o kiz yardim etti bana gonderdim onaylandi oyle oyle ogrendim ama kisa yolu var daha sonra onu öğretti bana  o sekilde daha cok yaziyordum :)))
(438 puan) tarafından
Haftalik olarak aliyorsun canim ister harca ister hesabinda dursun, ayni anda yazdigimiz bi kiz vardi o her ay ceyrek aliyordu kendine ev borcu varmis taksitlerini odeyim diye ugrasiyordu, birak ayligi haftaligi 1500 tl olan bile var, sana ozelden ekran goruntusu atabilirim kazanclarla ilgili bende 3 ayda 2000 tl yapmisim ben azar azar yaziyodum sut bez alcak kadar o yetiyodu bide kizlardan vakit bulabilirsem yaziyordum, bilgisayar olsa daha cok yazar.insan ben surekli telden yazdigim icin serce parmagim inceldi iyice telefon tutmaktan suan bile aciyor. Bide sanatcilar yada oyuncular bazen de onlarin hayatlarini yaziyorsun :)) bazen hint filmleri varya kanal 7de ordaki oyuncularin hayatini istiyorlar arnav, kuşi vs. bazende kafadan ruya tabiri yazmani istiyorlar kafadan uydurma burç yorumlamani istiyorlar yani googla bisey aramak için giriyosunya cikan sonuclar varya o sonuclari sen yaziyorsun işte :))
(428 puan) tarafından
Keşke az çok benimde harcligim çıksa ya yardımcı olsan çok memnun olurum.Bende yazarken belki destek alırım kuzenimden falan görüntü atar mısın iban vermek güvenilir mi canım bide
(438 puan) tarafından
Bende ibanimi vermek istemiyordum guvenmiyodum cunku ama o kiz sayesinde guvendim gecen sene uye olmustum bende hic bir sikinti olmadi canim olmazda zaten yoneticileri taniyorum sana wptan mesaj atiyorlar zaten sorun yasarsanda onlara yazabilirsin.
(640 puan) tarafından
O püf noktaları kısa yolları bizimle de paylaşır mısın? Bu arada cevapladigin için çok teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(139 puan) tarafından
Nasıl yapılıyormus bende yapayım
(438 puan) tarafından
makale işinede bak istersen haftalik yatiyor orada ucretler
(139 puan) tarafından
Teşekkürler sekerim.bebişten fırsat bulamadm daha ama bakıcam ne zmndır böyle seyler arıyodum
(438 puan) tarafından
bak bak baya iyi kazandim ben iki cocukla baya yazdim bez sut birazda ivir zivir aliyodum eve artik firsatim yok yazmaya malesef benimde. Bi arkadas vardi buradan aylik ceyrek aliyordu en azindan
(139 puan) tarafından
Makale işini hangi sitelerde yapıyosun
(438 puan) tarafından
yazarakkazan.com sitesinde yaziyordum geçenlerde başka bir siteden gmail geldi iş teklifi geldi ama uye olursam acemi olarak baslicaktim oradada hazir uzman yazar olmuşken uzman yazarligimdan olmak istemedim vazgectim.ondan devam edersem bu dediğim siteden yazmaya devam edeceğim.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 99 göst.
0 oy
11 cevap 431 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde SakuraCicegi (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 581 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Benilknur_0 (715 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 522 göst.

380,249 soru