0 oy
208 göst.
Aile kategorisinde (446 puan) tarafından
13 aylik her ne bulduysa ağzına götürüyor peçete toka oyuncak hatta ni ara plastik büyük bi vidayi yutarken yakaladim nefesi kesiliyordu hemen cikardim ne zaman son bulacak cok korkuyorum cidden birsey bulundurmammaya ozen gosteriyorum ama dolaplari aciyor farketmeden korkuyorum

14 Cevaplar

0 oy
(6,859 puan) tarafından
Cnm kilit al heryere bnm evi görsen ohoo yani smdi onları açmayı çözdü. Aşağılarda hiç bişi bulundurma uzunca süre devam ediyor ufak yutacak şeyleri kaldır hep dikkat et para fln düşer vs
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Malesef 2 yaşa kadar sürüyor doktor bana 2 yaşına kadar kalorifer petegini bile yalar dedi dediği gibi 2 yaşından sonra son buldu 
(446 puan) tarafından
Ahha dogru gecen gün yalıyordu bizimkisi
0 oy
(3,571 puan) tarafından
13 aylık bizdede öyle kağıt oecete görünce gizlice yiyor biliyor yasak farkında beni görünce de sevimlilik yapıyor herşeyi ona göre ayarlıyorum kaldırıyorum ama bir sekilde bir yerden buluyor bende merak ediyorum ne zaman bitecek 
(446 puan) tarafından
Benimki kaçıyor alinca yakalayacam sanip kaçıyor pesinden koşturuyor hosuna gidiyor
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Herşeyi ortadan kaldır canım benim bebeğim pek öyle değildi maşallah 3e girecek hala ağzına bişey attığını görmem ilaç para hep ortada olur dokunmaz bile maşallah ama oğlum olacak bu karnımda bile durmuyor heralde pek yaramaz olacak dolaplarımda kilit var ekstra hep gözümüz üzerinde olacak yoksa zor yani sense ortada pek bişey bırakma
(165 puan) tarafından
Bende kilit almak istiyorum ama bir süre sonra açıyorlarmış siz memnun musunuz kilitlerden birde hangi model acaba
(6,441 puan) tarafından
Yapışkanlı bas aç tarzı kızımın kurcalama huyu yok mesela mutfak dolaplarını hiç açmaz ama deterjan olanlar falan kapalı bir iki denedi açamadı bi daha denemedi hiç
https://ty.gl/h289l4tvc0
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Şuan oğlum 26 aylık hâlen hemen hemen aynı 
0 oy
(2,545 puan) tarafından

image

bu bebek kilitlerinden al canım. Meraklılar ne bulsalar agıza götürüyor. Tembihini al bize doktor o aylardayken bebek kilidi alın mutlaka bu evrelerde en çok bunlarla ugrasıyoruz deterjan içme vs vs saydı. Hemen aldım.
(2,355 puan) tarafından
Evet canım bu diğerlerine göre gerçekten daha sağlam yeni taktık bizde
(2,545 puan) tarafından
Aynen bu daha iyi bir tanesi yapısmadıysa yapısmadı. Ama önlem tembih almak çok çok önemli.
(1,311 puan) tarafından
Ben aynisindan aldım oğlum asılıp asılıp yapiskanlariyla birlikte kopardı
(165 puan) tarafından
Ahangadget bende öyle yapar diye düşünüyorum çünkü maşallah çok kuvvetli
(2,545 puan) tarafından
Maşallah :)) O zaman kızlar taka tukaları vidaları tornavida vs hepsini gardrobunuzun erişemiceği yere koyun.
0 oy
(8,278 puan) tarafından
Canım oral dönemi gecınce bırakır benım kızım 3.5 yasında hala alıyo agzına sacma seyleri 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ortada ağza sığabilecek tehlikeli şeyler bırakmadığın zaman son bulacak:) 
0 oy
(1,170 puan) tarafından
Benim de öyle ya.

13 aylık ne varsa ağzına atıyor. Bir kere balkondan uğur böceği ağzına atmıştı yakaladım. Çok kötüydğ ya 
0 oy
(2,355 puan) tarafından
Bizde 13 aylığız malesef bizde de durum o. Diş çıkma zamanı o yüzden böyle canım. İkinci köpek dişi çıkıyor benimkinin. Dolaplara kilit aldık şükür o konuda kafam rahat.
0 oy
(590 puan) tarafından
Benimkide 10 aylık gördüğü herşeyi ağzına sokuyo geçen gün kaloriferin borusunu issiriyodu 
0 oy
(1,311 puan) tarafından
21 aylık hala ağzında herşey. Yazın böcekleri yemeye çalışırdı şimdide ağzına top, şişe kapağı falan sokuyor. Sürekli peşindeyim ağzına bişey atmasın diye
(446 puan) tarafından
Dolap kilidi var bazen birsey aliyorum yemek yaparken unutuyorum gözü bende hatami görüp direkt oraya kosuyor banada bakiyor bakiyorummu diye hemen herseyi kurcaliyor cekmeceleriki artik duzeltmiyorum ya acip kepceyi alip kaciyor hemen ne yapacaksa kepceyi
(1,311 puan) tarafından
Öyle oluyorlar canım. Benim bı ara ortada tencere tava uçuşuyordu. Bikac çekmece boşaltmak zorunda kaldım. Oyuncaklarına koydum şimdi yüzune bakmıyor. Bı dolabın kulpunu söktüm benim nasıl açtığımi takip etmiş aynı ben gibi parmaklarının ucuyla açmaya çalışıyor. Keşfetmek istedikleri için zevk alıyorlar. Ben geçen ay baktım baş edemiyorum benimle her yemeği karıştırmak istiyordu öğrenme kulesi aldım mutfakta onun üzerine bırakıyorum eline kaşık, minik tencere, su, çaydanlık vs veriyorum ocağa koyuyor oynuyor bende işimi hallediyorum. Bazende çorbaları falan birlikte karıştırıyoruz. Bu dönemlerde geçecek inşallah. Her dönemi ayrı bir zor ve bir o kadar da güzel tadını çıkarmak lazım bu günleri geri gelmiyor. Geçen seneki fotolara bakıp duygulaniyorum şimdi
0 oy
(389 puan) tarafından
Benim kızım 8 aylık olmasına rağmen hersey agzinda :(
0 oy
(393 puan) tarafından
Bnm kızımda öyleydi cnm 16 aylıkta çok çok azaldı. Anca dişi kaşınırsa oda kaşıyabilecgi şeyleri sokuyor.  Mesela harf sayı falan almıstım 1 ay öncesine kadar hep agzına götürmek istiyordu şimdi yapmıyor

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
21 Eylül 2021 Aile kategorisinde El1997 (1,904 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 623 göst.
7 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Sunakarayell (312 puan) tarafından soruldu
0 oy
50 cevap 625 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 254 göst.