0 oy
713 göst.
Aile kategorisinde (2 puan) tarafından
tarafından kapalı

Uyurken gördüm fotoğrafını çektim hala uyuyor bugün spora da gitti aklıma kötü şeyler getirmeli miyim hamilelik döneminde eşimle birlikte kötü şeyler yaşadık 

image

notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

19 Cevaplar

+1 oy
(2,474 puan) tarafından
Aldatma ile ilgili soruyorsan eğer 10 yıllık evliyim hic boyle izler olmadi arkadaşım kocana ayı saldırmış olabilir bence
tarafından
Hahahaha kız Allah seni kusura bakma ama güldüm ya ayı nerden bulacak
-Reklam-
+1 oy
(4,997 puan) tarafından
Gebelerde olur genelde hani deri ge işliyor ya esniyor  spora gdyr dyrsn oda kas falan yapmışsauhtemelen odur
(3,251 puan) tarafından
Her yoruma tek tek yazdım. Yüzde bin 500 deri çatlağı. Kilo alıb vermekden. Ve ağırlık kaldırmakan erkeklerde o bölgede oluşur. Abimde ve eşimde var. Onlarca eskiden diye arrık beyaz. Ama yeni oluşarken kaşınıyor, sonra kırmızı kedi tırmalamış gibi iz kalıyor. Bir kaç aya beyaz izlere dönüşüyor. Bir yuvada huzursuzluk yaratmak çok kolay gerçekten.
(4,997 puan) tarafından
Bnm bacaklarının köşesinde de var bunlar bahsettgn
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Düşme izi gibi bu sanki merdivenden dusmus
(2 puan) tarafından
Öyle bişey olsa söylerdi diye düşünüyorum
(10,978 puan) tarafından
Söylemez .adamlar düştüğünü demez
(2 puan) tarafından
Bilmiyorum gerçekten
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Kendisine sorsana 
(2 puan) tarafından
Uyuyor uyansın sorucam
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Dayak yemiş gibi bence
(2 puan) tarafından
Dayak gibi değil sanki
(1,125 puan) tarafından
Aklına gelen şey olamaz bence canım öyle bişey değil ısırsa emse hepimiz kadınız anlarız yani bence bu başka bişey kuzum aklına bişey gelmesin
0 oy
(613 puan) tarafından
Bence bu bi erkek hesabı 
(2 puan) tarafından
Hayır kadın hesabı ben şuan neyi düşünüyorum siz ne diyorsunuz
(1,804 puan) tarafından
Yok arkadaş diğer yerden de sordu farklı isimle aynı bu soruyu sanmıyorum ben erkek olduğunu
(912 puan) tarafından
Ne alaka erkek hesabı ya
0 oy
(1,804 puan) tarafından
Diğer yerden de yazdım da şüphe duydunuz bir durum mu var tırnak izi gibi sorun kendine isterseniz böyle şüphe ile içiniz kemirir durursunuz
(2 puan) tarafından
Uyansın sorucam
(3,251 puan) tarafından
Deri çatlağı bu canım.
(1,804 puan) tarafından
Genede sakince sorun üzülmeyin sonucunda
0 oy
(4,263 puan) tarafından
Yeni uye olmussunuz ? Boyle bisey soruyosunuz, tirnak izine benziyo
0 oy
(3,251 puan) tarafından
Kolundakı deri çatlağı. Ağır kaldırmakdan, kilo alıb sonra kilo vermekden oluşur. 

Ve çatlak oluşmazdan önce o bölge kaşınır, kaşıyınca aynen öyle kızarır. Zamanla çatlağa dönüşür.
(3,251 puan) tarafından
Yüzde bin beş yüz deri çatlığı o. Erkeklerde çatlak kolun o bölgesinde oluşur. Abimde ve eşimde var.
Kızaran yerde şu an çatlayan bölge. Kaşıyıb o hale getirmiş.
Benim bacaklarımda da deri çatlağı oldu. Hamile kadınların göbeklerinde de oluşur. Kesin çatlak kesin. Aklına başka bişey getirme. Bebe yağıyla nemlendir, kızarıklığı belki geçer.
(2,479 puan) tarafından
Bişey daha öğrendim. 1 yaşıma daha girdim
0 oy
(13,302 puan) tarafından
Yerinde olsam sormazdım veya ne derse desin inanırdım çünkü bu kadar telaşlandığına göre farklı şeyler geldi aklına ve eğer varsa senin celallenmenle inkara sığınacak 
(3,251 puan) tarafından
Bacım gebelikde hiçmi çatlak oluşmadı.
(13,302 puan) tarafından
Soruyu anlamadım
0 oy
(6,233 puan) tarafından
Yani tahmin ettiğim gibi bir iz olamaz Yani onlar bizlere belki benzemiyor

Sporda Eğer bir yere yaslandıysa ver ya orasına denk gelecek şekilde bir ağırlık kaldırdıysa ondan olmuş olabilir çünkü Mesela biz köyde yaşıyoruz ve tarla için gübre taşıdığımız zaman Eşimin de benim de omzumuz aynı şekilde oluyor çünkü yük biniyor sürekli olarak o yüzden bu da aynı şekil olmuş olabilir

Yani bir kadın çizdi bir ilişki sırasında falan desen böyle olmaz sanmıyorum Hemen aklına kötü getirme
(9,271 puan) tarafından
:D ay yorumlara kırılıyorum gülmekten ya... eşim valla cins cins bakıp duruyir bana :D biri de yazmıs ki esine ayı saldırmıs bacım normal bi insan bunu yapmaz :Xhdhhd
(6,233 puan) tarafından
Hahshahz kız yoksa sen de böyle iz çıkaranlardan da sen ondan mı gülüyorsun :))))

Vallahi adam gidecek Hulk gibiKadının üstüne çullanacak kadında Can havlu ile mi yoksa başka bir şeyin enerjisi ile mi nedir Bunu böyle yırtacak adam da böyle postunu bu şekilde  cıbıldak yere serip yatacak:)))
(9,271 puan) tarafından
:Dhsjd ahaha yok yok ben normalim de belki adamın iz olduğundan haberi yoktur :D
(6,233 puan) tarafından
Kız nasıl haberi yok Pembe Panter baksana bunu yemiş illaki anlar sal.ak mı bu hahahah
tarafından
Hahahah bende çok güldüm yemin ederim eşimle kavga edeceğiz az kaldı :D neye gülüyorsun diyor
0 oy
(5,402 puan) tarafından
Canim aldatma ise kadın bi erkeği neden böyle tırmalasın ki kedi mi bu. 6 yıldır evliyim esimi tırmalamadım
(9,626 puan) tarafından
Allah iyiliğini versin  asddfgsh
(5,402 puan) tarafından
Cidden bi kadın erkeği neden tırmalasın:D
(9,626 puan) tarafından
O anki can havliyle hersey olabilir ama bende tırmalamadım  :D
tarafından
Hahahaha ay vallahi çok güldüm ya her yorumda farklı birşey:D hele birisi ayı saldırmış demiş
(5,402 puan) tarafından
Ahaha :D Öyle oluyor demekki
0 oy
(4,994 puan) tarafından
Bu sanki bir yerden düşmüş yada bir yere çarpmış gibi geldi bana
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Bana şöyle geldi bu bir sırt fotografı gibi değilde elin üstünü çekmş de trolluyorsun. Bu mevsimde kim böyle çıplak yatar :D heee birde yastığın azcık kısmı ile sırt bu kadar mı olur :D
0 oy
(7,630 puan) tarafından
Kese falan mı yaptırmış bu hamamamı gitti acaba.
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Sporda sırt çalıştı ve bu hale geldi kardesimden biliyorum için rahat olsun adama bişey sorma. Aldatsa sırtını açıp yatmaz dimi 
0 oy
(483 puan) tarafından
Bir şey yapıştırılp çekilmiş gibi ağda mesels
0 oy
(6 puan) tarafından
Esin çalışıyorumu canim

İlgili bir soru bulunamadı

381,188 soru

11,411,576 cevap

34,954 kullanıcı

...