0 oy
315 göst.
Aile kategorisinde (3,163 puan) tarafından
Of gerçekten nefes dahi alamıyorum. O kadar çok bunaldım ki . Eşim desen gelir eve telefon oynar 9 dedimi yatar ne sohbet ne muhabbeti var asla sohbet etmes ben konuşursam öyle konuşur. Kızım desen ne durdan anlıyor ne laftan. O kadar bıktım ki . Kendimi ifade edemiyorum kimseye. Bu saat oldu kızım ayakta . Ne oyun oynar nede bı oyuncak oynar varsa yoksa telefon ister onuda eşim saolsun alistirdi. Bana anne seni sevmiyorum diyor devamlı. Ben napayım sanki evlenmek bulaşık camasirdsn ibaretmis gibi . Ah bazen annemede kiizyorum beni 19 umda sevmediğim kişiyle evlendirdi. Sevgilime kacacagim diye. Bazen kendimi olduresim geliyor . Hiç ama hiç mutlu değilim hayattan kimsem yok etrafımda gidip çay kahve içip dertlenecegim ki olanlsrada eşim götürmüyor uzak diye kendi arkadaslariyla hergun birlikteyiz  o kadar çok doluyum ki umarım kendimi ifade edebilmisimdir 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından

İnsanın sevdiği varken sevmediği biriyle evlenmesi ne kadar acı:(

Allah yardımcın olsun kardeşim 

(3,163 puan) tarafından
Ben o kişiyi zaten nisanlandigim gün sildim. İhanet etmemek için engelledim. Ama nebilim bosansam gitcek kapım yok öyle çok karışık işler
-Reklam-
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Sorun sevmedigin bi adamla ayni evi paylasman. Aah kalplerinizi sevgiyle doldursun. Yoksa cogumuzun bebesi durmuyir. Kimsenin işi bitmiyor
(3,163 puan) tarafından
Allah razı olsun canım. 5 yıl olacak ona karşı içimden ne sevgi nede merhamet geliyo. Benim onu sevmediğimi biliyor. Kendine bağlamak yerine beni dahada itiryirr kendinden
0 oy
(403 puan) tarafından
Ah canım seni anlayabiliyorum benim ikizler var biri ayağımda diğeri omzumda dikeliyor bende bazen böyle oluyorum kocam da gelir eve telefonda sürekli sonra iki sever basım ağrıyor der oturur önceden bakıyordu bu aralar hiç bakmıyor kafayı yiycek gibi oluyorum yarın bide kaynanamgil memleket ten geliyor iyice stres oluyorum her iş bana bakıyor zaten
(3,163 puan) tarafından
Of Allah seninde yardımcın olsun inşallah canim
(2,165 puan) tarafından
Kız biz bitaneye zorla bakıyorz sen ikitaneyle nasıl baş ediyorsun bide bunun yanında iş temizlik yemek kocayla ilgilenme kendine zaman ayırabiliyor musun çok zor olur eminim ki :/
(403 puan) tarafından
Sağol canım
(403 puan) tarafından
Kendime hiç zaman ayiramiyorum sıfır uyku en fazla 4 saat uyuyorum  valla artık napcami şaşıyorum gece çamaşır yıkıyorum sabah asıyorum geceden bütün işlerimi yapıyorum yemeği de zar zor
(2,165 puan) tarafından
Allah kolaylık versin inşallah büyürler stres yapma zaman su misali
0 oy
(3,230 puan) tarafından
:( Allah yardımcın olsun canım. Inşallah hayatini gönlünce yaşayabilirsin
(3,163 puan) tarafından
İnşallah da ne zaman çok merak ediyorum yaş geciyor artık
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Kızın kaç aylık 

Sevgilinle evlensen bike bu tarz şeyler yaşama ihtimalin olabilirdi keskeleri hayatında kullanmamaya çalış benim yorumum bu kadar 
(3,163 puan) tarafından
Kızım 3 . Buçuk yaşında.
0 oy
(43 puan) tarafından
İnan varya bende kötüyüm  eşim bana diyorki seni deli ederim aklınla oynarım hakaret 2 tane evladım var agkya bakıyorum napicam bende bilmiyorum ama tek bildiğim kimse içi Allah in verdiği canı  alma düşünme öyle şoyle bir olay anlatıyım sana bizim komşu dertli bizi. Giibi balkondan attı ve tutundu demirliklere ve dediki eşine tut beni die çığlık atı çünkü  pişman oldu yani saniylik sakın öyle dusunme bende kötüyüm inan
(3,163 puan) tarafından
Senin neyin var canım belki anlatıp rahatlamak istersin
0 oy
(2,165 puan) tarafından
İş işten geçmiş ama keşke sevdiğinle evlenseydin be kuzu
(3,163 puan) tarafından
Canım ailesini sevmiyom diye annem vermem dedi ki zaten bizim ki sevgililikti sadece. Hemen evlenmeyi bile dusunmuyorduk. Yaşımız genç diye çalışalım para biriktirme elim gibi fikrimiz vardı . Ama annem saolsun öğrendi kıyamet koparttı. Hemen eşimin ailesine haber yollayıp kızımızı vericez gelin dediler onlarda bekliyormuş gibi geldiler ben de tabi küçükmüştum tamam dedim babamın lafının üstüne laf diyemezdim zaten. Ama şimdi bu yaşımda olsa kıyamet kopsrtirdim. Kesin . Ama nasip degilmiste. Ben sadece mutlu olmak istiyorum başka bişey istemiyorum . Hayatından o kadar memnuniyetsizlik ki
(2,165 puan) tarafından
Allah mutlu etsin seni canm hayırlı kapılar açsın sana inşallah
0 oy
(2,905 puan) tarafından
Nerde oturuyorsunuz bacım

Erkek değilim ha 

Sfsfsdd aman Allahım korusun 
(3,163 puan) tarafından
Antalya da canım neden sordun ki
(3,163 puan) tarafından
Antalya da canım neden sordun ki ispartamilimisin sen canım
(2,905 puan) tarafından
Yok canım
İstanbul ıspartakule evleri
Dedim bacım olursun ondan sordum
Aklına kötü şeyler gelmesin aman
(3,163 puan) tarafından
Ha yok canım aklıma kötü bişey gelmedi inan Isparta yazınca ben de ispartaliyim o yüzden merak ettim
0 oy
(7,983 puan) tarafından
Ara ara hepimiz böyle düşünüyoruz mesela ben şuan o kdr doluyum ve yoruldum ki herşeyden eşimle tartıştık bu akşam bana senden nefret ediyorum dedi biliyor musun hiç zoruma gitmedu hiç üzülmedim eskiden olsa yikilirdim ve kendime sordum neden üzülmedim kirilmadim diye cvp bulamadım ama galiba şuan ruh halim iyi değil hiç takmadım onu

benimde oğlum ne oyuncakla oynar ne ablasıyla oynar varsa yoksa tlfun ister babası olacak adam alıştırdi bazen oğlum tlfun istiyo vermiyorum agliyo susmuyo o kdr çaresiz kalıyorum bu akşam bile sırf tlfun verme biraz oyna onunla dedim ya tartıştık hep tlfunuyka oyun oynar evdeyken yada uyur
(3,163 puan) tarafından
Bu adamlar hep aynı herhalde . Evlenesiye canları çıkıyor. Sonra evlenince ben yorgunum yat hafi
(7,983 puan) tarafından
Aynen öyle

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 627 göst.
1 Mart 2023 Aile kategorisinde Masallarulkesi_ (242 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 1,169 göst.
17 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 354 göst.
8 Eylül 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu