0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde (1,471 puan) tarafından
Kızlar merhaba yaklaşık 3aydir buradayım 3. Gebeliğimle katıldım buraya sürekli okuyorum postları felan ama şimdiye kadar nadir cevap yazmisimdir insalah bundan sonra daha aktıf olucam 

Soruma gelirsem 5 bucuk yaşında oğlum var ana okuluna gidiyor bugün bir kaç kere bana anne kulağım kapanıyor az duyuyorum dedi içime kurt düştü çok korktum yani yarın da devam ederse hemen hastaneye götürucem ama bilgisi olan yada başına gelen varmı neden olur acaba

3 Cevaplar

0 oy
(1,165 puan) tarafından
Nasıl temizliyorsunuz kulağını. Şu kaçmış olabilir dış kulakta enfeksiyon olabilir. Dış kulaktaki enfeksiyon ağrı yapmayabilir.
(1,471 puan) tarafından
Yani kulak pamuğuyla temizliyorum genelde çok ittirmeden yada ıslak mendille , bilemedim neden olur geçen hafta hastalanmıştı iyileseli 1hafta oluyor ama ondan kaynaklı mı acaba
(1,165 puan) tarafından
Şimdiki hastalıklar herşeyi tetikliyor olabilir tabiki. Ama ciddi bişey yoktur merak etmeyin. Ben çok sık kulak sorunu yaşıyorum. Sürekli kapanır ve doktora giderim. Muhtemelen ya kir birikmesidir ya da hastalıktan kulağı da etkilenmiştir. Bı doktora gidin muhtemelen temizleyip damla verir
(1,471 puan) tarafından
İnşallah öyledir teşekkür ederimm。⁠◕⁠‿⁠◕⁠。
-Reklam-
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Canım pislik dolmuş olabilir
(1,471 puan) tarafından
Görünür de bişey göremedim ama olabilir zaten aklıma ilk o geldi eğer öyleyse nasıl tedavi uyguluyorlar acaba bilginiz var mı
(1,634 puan) tarafından
Canım benim daha önce oldu gliserin kullan öyle gel diyo doktor kiri yumusatiyomus yetişkinlerde kulak yikanio ama cocuklardada yıkama işlemi uygulanıo mu bilmiyorum kocaman Bi şırınga düşün iğnesiz onla kulağına su enjekte edio sonra geri cekio bütün pislik cikio amabu işlemi yapınca kulak alışıo diyolar nekdr doğru bilemiyorum
(1,471 puan) tarafından
Anladım canım çok teşekkür ederim ben duramam zaten bir kere dedi artık sabah götürüm hastaneye ona göre yol izleriz artık
(1,634 puan) tarafından
Götür canım bakalım ne dicek doktor Bi baksın
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kulak zarında sıvı birikmiş olabilir 
(1,471 puan) tarafından
Korkulucak bişey mi peki eğer öyle bir durum varsa
(25,224 puan) tarafından
Antibiyotik tedavisi ile geçmezse kulağa tüp takılır korkulacak bişey değil hiç merak etme
(1,471 puan) tarafından
Çocuklar konusunda çok hassas olmaya başladım bu hamilelik psikolojik olarak çok yordu beni çok duygusallastim aglasalar ağlıyorum içim içimi yicek en iyisi sabah erkenden götüreyim birşey görürse ona göre tedavi uygulanır inşallah korkulacak bişey duymam

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
29 Temmuz 2023 Aile kategorisinde busekrm (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,485 göst.
18 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sibel78 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
28 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 235 göst.
29 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,490 soru

11,360,384 cevap

34,838 kullanıcı

...