0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (489 puan) tarafından

Kizlar ben kapalı bir bayan değilim.  Namazlarımı kılıyorum ama kendimi uzun birsey giymeyince rahat hissetmiyorum manevi olarak . bu sebeple siyah feraceler varya ondan alayim diyorum . Bana öneri verir misiniz . Boyle mesela çarşıya misafirliğe gidince oralarda kilabileyim diye üzerimde ne olursa olsun giyip namazımı kalabilecek bir kıyafet ne olabilir . Alanlar varsa link falan atabilir misiniz bana acaba . Teşekkür ederim :)

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ferace diktirebilirsiniz herhangibir terzide dikebilir internetten almak istiyorsanız da instagramda  ferace diken sayfalar var feracem diye bir sayfa var afkan takımı şeklinde düşünürseniz veya cilbab yani kiyamterzi sayfası var. Ya da hepsi burada trendyol falan orada da vardır bakabilirsiniz
(489 puan) tarafından
Merhaba cok teşekkür ederim bi bakayim dediklerinize
tarafından
Rica ederim inşaAllah bulursunuz istediğinizi
-Reklam-
+1 oy
(61 puan) tarafından
Zehranaz namaz elbisesi diye bir site var Instagram'da.

Ben aldım hem fiyatı uygun hemde kumaşı falan çok iyi yıka yıka bir şey olmuyor çok tavsiye ederim
(489 puan) tarafından
Cok teşekkür ederim canım
0 oy
tarafından
https://ty.gl/8kyy8nl1jb bunlar cok kullanisli rahat
(489 puan) tarafından
Merhaba tsk ederim öncelikle bundan aldiniz mi acaba kumaşı kaliteli birsey olsun istiyorum çekme falan yapmaz demi
tarafından
Hayir ben bunu sadece model olarak gonderdim siz yorumlarina bakarak alirsaniz iyi olur
0 oy
(7,875 puan) tarafından

Rabbim bana da eksiksiz namaz kılmayı nasip etsin.  maşaAllah sana da çok sevindim adına <3 bence en güzeli bir kumaş al gönlüne göre ver terziye. Düğmeli yaptır ama fermuar önde pot yapıyor sevmiyorum öyle

(489 puan) tarafından
Uzun zaman olmqdi aslinda ama inşallah bırakmam hiç.  Allah nasip etsin herkese ve devamını da nasip etsin cümlemize canım amin
(7,875 puan) tarafından
Amin inşaAllah ❣️

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 433 göst.
29 Mart 2023 Moda kategorisinde sazh (5,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 314 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,406 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 181 göst.
26 Şubat 2023 Moda kategorisinde Hilalyyy (366 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,025 puan) tarafından soruldu

382,882 soru

11,461,425 cevap

35,049 kullanıcı

...