0 oy
671 göst.
Aile kategorisinde (340 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 

6 aylık oğlum var kayınvalidemlerle birlikte yaşıyoruz bı kaç kez kayınvalidemin gogusunu açıp oğluma emdirmeye çalıştığını gördüm eşime söyledim dalga geçer gibi ne güzel işte diyo. Sizce ben mi abartiyorum bu durumu sizce de saçma değil mi ???

26 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Nesi guzelmıs anasının pörsümüş memesine mı kalmıs mıs gıbı bebek gıtsın kendı de emsın bari ay ne sacma ***** konusmalar hareketler bunlar sut yok bı *** yok ne dıye tutuyorsun o kadar heveslıydın menapıza girene kadar vaktin vardı dogurup dogurup sevseydin manyak kadın 
(340 puan) tarafından
Evlendiği halde annesinin babasının dizinin dibinden ayrılmayan bı eşim var malesef . Ne konular geldi geçti hepsinde de sonuna kadar hakliydim kendiyle de ailesiyle de alakalı hiç birinde sen haklisin karicim senin arkandayım demedi valla :)
tarafından
Enteresan ıyı cekıyosun valla asla tahamul edilir gıbı degil
(340 puan) tarafından
Evet biliyorum bunu malesef
(1,177 puan) tarafından
Nasıl birşey diyemiyorsun ya kopar kıyameti. Ne saçma şey. Pis kadın ya
(796 puan) tarafından
Kiz hakkini helal et guldum aksam aksam
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ne kadar saçma şeyler çok istiyorsa kendi bir tane doğurup emzirsin 
(340 puan) tarafından
Kendi bakacak durumda olsa bedenen doğurur :)
tarafından
İnşallah ikiz doğurur ☺☺☺
(340 puan) tarafından
İnşallah:)
0 oy
(2,138 puan) tarafından
Coook sacma ve bence suç. Terbiyesizlik ya, bence anneden izinsiz bebege el sürülmemeli 
(340 puan) tarafından
Biliyorum fakat diyorum ya bazen bazı şeylere susmak zorunda bırakılıyorsun sıra sana gelene kadar
(2,138 puan) tarafından
Yagmur cetin katiliyorum+++. Birde senin aciz olduğunu tek olduğunu hissetmesinler yoksa hep ezilen olursun. Ailen arkandaymis, cetin cevizmissin gibi davran fakat herseyin bir dozu var" diklenmeden dik dur "
tarafından
Haklı oldugu her konuda dusmus arkadas cocugu konusunda da susuyor suan ben acıkcası ilerle ısın boyutu degıstıgınde susmayı bırakıp tepkı vereceğini asla sanmıyorum ikinciye hamileymiş ilkini bız buyutelım kafasına gırmısler zaten sımdıden asla önunu alamayacak dıger yorumda bırısıne karsılık vermek gıbı bır lüksüm yok demıs bunu neden lüx göruyosun sende insansın tepkı vermek ıcın aılene ıhtıyacın yok oyle bır ınsana senı kacırıp boyle magdur eden ezdıren ınsana ıyı kocam dıyosun yazıklar olsun onun olmayan kalıbına da once sen kendıne deger vermelisin kı degerını bilinsin
(2,138 puan) tarafından
Yagmurcetin, biz bu durumda alan razı veren razı diyoruz yani karıkoca iliskilerine bisey diyemeyiz ama dedigim gibi size katiliyorum elden ne gelir
(340 puan) tarafından
Ailemle görüşmüş olsam tabiki dik dururum fakat ailemle görüşüyorum. Geçende eşime 2+1 ev gösterdim kim için dedi sen ben oğlum dedim gitmiş anlatmış annesine alsın çocuğu gitsin demiş annesi çocuğu nereye götürüyor çok istiyosa kendi gitsin demiş. Açık açık eşimle tartışmalarımda bile tehdit ediliyorum ben o çocuğun yüzünü göremezsin evin yok işin yok nasıl bakacaksın çocuğa asla sana vermem diye. Ki evlendiğimizden beri defalarca kimse benim oğlumla arama giremez girmeye çalışanlar ağzının payını aldı diye sürekli serzenişte bulunuyor
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Ayy sessiz kalma buna. Bu ne demek biliyomusun. Bebeğine kendine alıştırmaya çalışmak demek. Lütfen yapma hoş değil de.
(340 puan) tarafından
Ağız actirmiyolar ki benim de hoşuma hiç gitmiyo açıkçası ikinciye hamileyim şuan memeyi biraktir mamaya alıştır ki doğurduğunda biz zorlanmayalim çocuğa bakarken diyor :(
0 oy
tarafından
E yok ama artık ıcınde kaldıysa bıtane daha dogursum bu ne ayıp bırsey ya
(340 puan) tarafından
Benimde çok canımı sıkıyor bide çocuk bu sefer ne olduğunu anlamayip saldırmaya çalışıyor yarın öbür gün başka insanlara da saldirirsa napcam
0 oy
(1,237 puan) tarafından
Benimkide yapardı ucu var süt olsa nasıl emer falan derdi şükür bıraktı büyünce 
(340 puan) tarafından
Ay ne kadar dengesiz insanlarla muhattabiz
(1,237 puan) tarafından
Şimdi de bunu bana ver yine doğur diyor sanki ben dedim 3 tane doğur diye doğurup bakaydı o kadar meraklıysa
(340 puan) tarafından
Başkasının çocuğuna annelik yapmak ne diye bu kadar sevecen geliyor ki bunlara tövbe yarabbim
0 oy
(6,236 puan) tarafından
Eşine değil kayınvalidene bunun çok saçma ve yanlış bir hareket olduğunu söylemeliydin. 
(340 puan) tarafından
Bak benimkini daha çok beğendi deyip deyip duruyo. Dün ev taşındı bizim esyalarimiz daha gelmedi yeni eve yatağın üstüne çocuğun eşyalarını atıp bırakmış görümcem de annem böyledir diyo günlerdir onun eşyalarını toplayan başkası sanki iki parça tertemiz kıyafet batmış
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Valla ben o dakka cigligi basardim.kafayimi yedin sen derdim alirdim cocugu elinden pis pis hareketler 
(340 puan) tarafından
O dediğini yapma lüksüm yok malesef
0 oy
(3,606 puan) tarafından
İğrenç ya, senin terlemiş memene mi kaldı bebek ya o kadar çok emzirmek istiyorsa neyseeee ya. Uyar isterse büyük olsun anne mikrop kapar ağzı yara olur de  
(340 puan) tarafından
Pamukçuk ondan olur mu acep
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Taciz demek illa karşı cinsin cinsel dürtüler ile yaklaşması değil. Kişinin istemediği fiziksel temasların hepsi tacizdir. Hele ki kararlarını vermekten ve kendini korumaktan aciz bir bebeğe bu yapılan iğrenç bir taciz örneği. Annenin memesi ayıp değil kutsaldır, bebeğini besler ama sadece kendi bebeğini. O zaman hepimiz gördüğümüz bebeklerin ağzına mememizi sokalim. Olabilir mi böyle bir şey 
(340 puan) tarafından
Tam otomatik olarak böyle dusunuyorum :( çok haklısın
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Off çok iğrenç ya tabiki normal değil

0 oy
(912 puan) tarafından
Vallahi canım kusura bakma da Az bile yapmışsın Ben olsam kıyameti kopardım Hayırdır yani s**** mı Senin kaynanan O nasıl bir şey ya tövbe tövbe ben ilk kez bunları da burada gördüm iki tane daha aynı postan gördüm Kayınvalidem çocuğumu emzirmeye çalışıyor falan da Hayırdır arkadaşım ne oluyor o kadar da demedik nasıl saçma bir şey bu gerçekten Şok oldum yani bunu görünce Benim kaynanam aynı şey yapsa Ben kıyameti koparırım net tanmıyor mu ya İnsan biraz utanır
(340 puan) tarafından
Ya yok bişey de dedirtmiyolar ki anlamıyorum ne yapacağımı şaşırdım artık
0 oy
(7,227 puan) tarafından
Gördugunde eee anne dogur bidahada kendi cocugunu emzir icinde kalmis heralde desene esinede sakin caktirma boyle birseyi cunku onlarin anasi mukemmel insan seyini acip ortada gezse aaa ne guzel derler anasi yapiyoya iyi biseydir kafalari öyle basiyo
(340 puan) tarafından
Çok doğru söylüyorsun bacım  annen yaptı dedi falan dedim mi bazı şeylere **** olsa da ağzını açamıyor nasıl bu kadar anneci oluyo bu erkekler anlamıyorum
0 oy
(113 puan) tarafından
O kayinvalidenin memesini koparırdım oracıkta  
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Şöyle kaynanalarin yaninda neyse demim kötü konuşacağım şimdi . Beyin fakiri loplari eksik 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Yahu anlamıyorum anası değilsin sen doğurmamışsın o emzirme isteği nerden geliyo anlamıyorum ya. İzin vermeyin Allah aşkına. 
(340 puan) tarafından
Yerini bilmekten geliyo zaar
0 oy
tarafından
Yemin ediyorum böyle g.erizekalılıkları nasıl, hangi akla hizmet yapıyorlar anlamıyorum. Ben görsem çok keskin bir dille uyarırım. Zaten benimki öyle şeyler yapamaz.
(340 puan) tarafından
Sizofrenlerle dolu bir evde yaşıyorum desem
0 oy
(268 puan) tarafından
Sacmalik ya, izin verme lutfen
0 oy
tarafından
Ayy bu kaynanaların bu emzirme merakı beni öldürüyor. Çok meraklısınız bir tane daha dogursaydiniz. Benimkide 2 defa bende emzirirm sütüm olur dedi oğluna söyledim kızdı bir sürü annesine. Terbiyesizler 
(340 puan) tarafından
Ay benimki ne güzel işte diyo ben anlamıyorum çocuk benim çocuğum ben doğurdum ben taşıdım fakat insanlar yerlerini bilmiyorlar
tarafından
Ana kuzusu demekki. Allah ıslah etsin hepsini.
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Hangii aklı yaşıyorlar yaa sabır estağfurullah Yarabbimmmm akıl ver Allahm 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 869 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Busrasenneyaptin (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 575 göst.
+1 oy
24 cevap 975 göst.
25 Ocak 2023 Aile kategorisinde First (54 puan) tarafından soruldu