0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (2,356 puan) tarafından
Kızlar oğlumda süt alerjisi ve bir çok besine karşı kuruyemise karşı alerji var . 13 aylık oldu oğlumun süt diyetini açıp bir denemek istiyorum. Sanırım ilk fırında sütlü bir kek yapıp vermem gerekiyor. Yaptıktan sonra bu keki ne kadar büyüklükte vermeliyim bir lokma mı sadece?

5 Cevaplar

0 oy
(2,356 puan) tarafından
Alerjik bebek annesi olan yok mu acaba yaa??
-Reklam-
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Hayir ilk kek yapmayacaksiniz. O anneler icin.

Pastorize sut ile yogurt mayalayin, sonra yogurdu kestirip lor yapin. Loru yagli kagit serilmis tepsiye koyun ,ceviz buyuklugunde parcalar halinde. Uzerinede yagli kagit koyun. 200 derecede 15 dk pisirin. 3 gun verin bebeginize. Tepki vermezse firina verilmemis lor verin. Onada tepkii vermezse yogurt verin. En son peynir,terayagi.
(2,356 puan) tarafından
Peki çok teşekkür ederim ♥️ deneyeyim yarın
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Ben öncelik  kendimde başladım  bir dilim peynir yedim 3 gün boyunca sıkıntı olmafı sonra yoğurt başladım kndimde baktım yine sorun yok bu kez oğlumdan başladım ilk yoğurt verdim bir çay kaşığı ile3 gün boyunca baktım bi sıkıntı yok peynir vermeye başladım  
(2,356 puan) tarafından
Ben diyetimi açtım canım benden geçmiyor artık şükür. Firinlanipta başlanacak sanırım önce
(5,311 puan) tarafından
Ben öyle ypmadım kuzum
(2,356 puan) tarafından
Peki canım teşekkür ederim
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Emiyor mu canım emiyorsa önce sen yiceksin emzirdikten sonra çocuğu gozlemliceksin sonra çocuğa keki yedireceksin
(2,356 puan) tarafından
Evet gerçekten zor çok teşekkür ederim yaa. Peki normal taze inek sütü ile mı denediniz siz
(1,634 puan) tarafından
Kaç aylık canım bebeğin 1yasi geçtiyse inek sütüyle deneyebilirsin tabi
(2,356 puan) tarafından
Aynen geçti teşekkür ederim. Peki ne kadar yemesi gerekli 1 dilim mı daha az mı
(1,634 puan) tarafından
Canım bence az yedir Bi dilim çok gelir
(2,356 puan) tarafından
Peki çok teşekkür ederim ♥️
0 oy
(237 puan) tarafından
Doktor gozetimi ve kontrolünde yapmanız daha iyi olacaktır 
(2,356 puan) tarafından
Arada deniyorum ya. Devlette pek ilgilenmiyorlsr

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 80 göst.
7 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alisimm (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
0 oy
1 cevap 56 göst.
11 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Alisimm (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 100 göst.

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...