0 oy
448 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,297 puan) tarafından
Kızlar bir daha hap kullanmam ya kaç gündür ölüyordum şimdi acilden geldim dedi sana yan etki yapmış bir daha içme dedi .yakın zamanda kadın doğuma git muayene ol dedi ?? Ayy kaç gündür elim ayağım titriyor ve basim ağrıyordu midem bulanıyordu resmen eridim bittim  ya bidhaa asla  kullanmam doğum kontrol haplarını bende çok kötü sonuçlandı 14 gündür kanama vardı cok kan kaybettim size tavsiyem sizde kullanmayın 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ben 23 aydır kullanıyorm yan etkisi olmadı 
tarafından
Emziriyosan yazz marka kullanamazsn emziren annelerw özel doğum kontrol hapı var eczaneye sorup alabilirsin . Bide geri çekilme korunma yöntemi değil geri çekilerek ben hamile kalmıştm ilk evlendiğimde
(1,103 puan) tarafından
Emziriyosan kullanamazsin ama
(3,181 puan) tarafından
Mama yiyor canım benim kş
(3,181 puan) tarafından
Gözde sen ne kullanıyorsun canım birde geri çekilme de içime boşalmıyor ki
tarafından
Duru cnm ben marka olarak yazz kullanıyorm emzirmeyen anneler kullanabiliyor , emzirenlere başka doğum kontrol hapı var kuzum . Geri çekilmede olsa zevk suyunda kaliteli sperm oluyo kuzum ondan bile hamile kalınabiliyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım ben hiç kullanmadım kullanmam da
tarafından
Sorma canm kombi maf etti bizi . Biliyosn 2 kere bozuldu hepte soğuk günlere denk geldi ama allem ettim kallem ettim değiştirttirdim 0 kombiyle :) garantisi bitmemiş etmemiş sürekli bozuluyo 2 senelik kombi bide onlamı uğraşcam ben dedim her yeri aradım bağırdım çağırdım yenisini getirdiler taktılar valla kanka :)
tarafından
Ohhh iyi yaptın vallahi canım onunla mı uğraşacaksın bu kış günü bir de derin üşütür daha kötü olurdu Allah korusun hayırlı olsun balım güle güle sağlıkla kullanın inşallah birdaha bozulmaz ☺
tarafından
İnşallah tek temennim o :) kuzu derin zaten üşüttü elektrik sobası yaktm sürekli ama kombi kadar her odayı ısıtmıyoki . Neyseki çok şükür hal oldu derin bi iyi olsa yeter ben iyileşmesemde olur
tarafından
İnşallah iyileşir canım çabucak toparlanın İnşallah ikinizde sende iyi ol ki balım da iyi olsun ❤
tarafından
Amin canm inş iyi olurz :)
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Hangi marka 
(2,297 puan) tarafından
Reginon
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Yan etkilerde çok şey yazıyor ben de cesaret edemedim kullanmaya 
(2,297 puan) tarafından
Offf m.al gibi  içtim sorma ya Allah cezamı verdi sanırım:(
0 oy
(2,148 puan) tarafından

Kullanmayi düşünüyorum belki herkesde ayni degildir ya, geçmiş olsun:'(

(2,297 puan) tarafından
Tahlil ver sonra kullan bacim
(2,148 puan) tarafından
Sagol canim iyi dedin
0 oy
tarafından
Ben kullandım 4. Gün dudagim şişti sonra bütün damarlarım kabardı şişti sonra baya dudagim patlama noktasına geldi 8 gün süren adet 18 gün sürdü tövbe ağzıma sürmem 
(2,297 puan) tarafından
Ayy sen daha kötü olmususn bemde tövbe ettim
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Birde ilerde meme kanserine yakalanma riskini arttırıyormus bende bir ay kullandım yan etkilerini okuyunca biraktim 
(2,297 puan) tarafından
Evet öyle gerçekten korktum ya
0 oy
(13,202 puan) tarafından
10 yıldır kullanıyorum. Tek bir yan etkisi olmadı 
(2,297 puan) tarafından
Hamgo marka
(13,202 puan) tarafından
Yasmin canım.
0 oy
tarafından
Bendede spiral taktirinca aynısı olmustu
(2,297 puan) tarafından
Çok kötü ya
0 oy
(7,947 puan) tarafından
Herkesin bünyesi aynı değil galiba ben emzirdigim için cezarette kullanmıştım ne kilo yaptı ne bişey adetimide kesmedi. Senin bunyene yaramamış demekki.
(2,297 puan) tarafından
Evet öyle oldu canm
0 oy
(613 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı yüzünden beynime pıhtı attı ölüyordum... Bence kadınlar değil kesinlikle erkekler korunmalı zaten onların korunma yönteminde sağlık açısından risk de yok.
(2,226 puan) tarafından
Belirti neydi
(2,297 puan) tarafından
Aa gerçekten mi
(613 puan) tarafından
İlaçlarla geçmeyen dayanılmaz baş ağrısı , bilinç bulanıklığı
(2,297 puan) tarafından
Malesef bende öyle oldum
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hiç bir doğum kontrol yöntemi kullamadım.eşim kullandı .Bebekten önce de. Bebek istediğimde 2 ay sonunda gebe idim. Doğum yaptım.ebeye sordum spiral mi hap mı iğne mi diye. Eşin anlayışlı birine benziyor. Tavsiyem sen değil eşin korunsun. Hepsinin de illaki geçici yada kalıcı az veya çok vs.yan etkisi olur dedi. O korunma sorumluluğu eşimde.bende değil. 

Çok geçmiş olsun kuzu 
(2,297 puan) tarafından
Saol canm özel değilse nasl ??
(4,651 puan) tarafından
Prezervatif tabiki
(2,297 puan) tarafından
Ona güven olmuyor ki
(4,651 puan) tarafından
Valla kuzu benim fikrim en güvenilir o.
(2,297 puan) tarafından
Him anladım canm
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Gerçekten bazı insanlara gelmiyor onlardan biri de benim malesef. Bende kuruluk yaptı vajinismus oldum hala da çekiyorum doğumdan sonra tedaviye başlayacam hayatım mahfoldu 
(2,297 puan) tarafından
Geçmiş olsun canm .
0 oy
(9,626 puan) tarafından
8 ay kadar kullandım bi yan etkisini görmedim gecmis olsun sana da 
(2,297 puan) tarafından
Saol canm.bemde oldu malesef

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 164 göst.
11 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy