0 oy
205 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Sabah 5-6 dan beri Bi garibim. Midem bulanıyor sürekli tuvalete çıkasım geliyor. ( büyük tuvalete) ama ishal değilim. Göğüs kafesin midem mi bilmiyorum oralarda aşırı baskı hissediyorum. Sanki biri ip bağlamış da arkadan sıkıyormuş gibi. Sanki üstümde ağırlık var gibi. Arada bir titreme vuruyor. Ay niye böyle oldu yaa 

7 Cevaplar

0 oy
(15,961 puan) tarafından
Hamile misin
tarafından
Hayır 4 ay önce doğum yaptım
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Mideni usutmuş sün belli ki
tarafından
Olabilir ben de öyle düşündüm de ne bileyim yaa. İlk defa böyle oldu ağrı belime vuruyor ta
(5,406 puan) tarafından
Sezaryen doğum mu yaptin
tarafından
Normal doğum oldu
0 oy
(115 puan) tarafından
Diğerlerini bilmem ama o dediğin Ağrı safrada taş olunca olmuştu benim tam da tarif ettiğin gibiydi ve özellikle ilk başladığı zamanlar Ağrı aç karninayken olmaya başladı bir süre devam etti sonra şiddetlendi bir gün acillik oldum ve öyle öğrendim ameliyat oldum tabi devam ederse bi baktirmaninizi öneririm çünkü tam tarif ettiğiniz gibiydi agri
tarafından
Ya inşallah öyle bir şey yoktur. Evet bende de açken oldu. Zaten normalde de bir şey yediğim yok. Acaba yeöediğimden mi oluyor yaa. Aşırı iştahsızlık da var yediğimi geri çıkarasıö geliyor ayıptır söylemesi
0 oy
(14 puan) tarafından
Mideni üşütmüsün cnm bende doğum yaptiktan 1 ay sonra falan oyle oldum cok zor atlatim 
0 oy
tarafından
Cnm bendede oldu iki gün öyleydim acile git serum takarlar
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Dün bugün dışarıdan bişey yedin mi canım 
tarafından
Yok hiçbir şey yemedim. Evde kendi yaptığım yemeklerden yedim
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Ya mideni üşüttün ya da yediğin bir şey dokundu muhtemelen canım 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 284 göst.
0 oy
1 cevap 388 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Pnrmtl (4,430 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Hfee6oolhddd5u (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 107 göst.
26 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ayferodemis (37 puan) tarafından soruldu

379,519 soru

11,361,255 cevap

34,839 kullanıcı

...