0 oy
285 göst.
Aile kategorisinde (196 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Merhaba kızlar artık

6 Cevaplar

0 oy
(2,118 puan) tarafından
Agizkokisundan ziyade ona kizginligindan bu tutumun. Ciddî sorunlariniz var karsilikli konusup anlasmaniz lazim yoksa çok zor
(196 puan) tarafından
Eşimi hep karşıma alıp konuşurum ama pek fayda etmiyo tartışmada bana kullandığı o kelimeler soğuttu onun bu hareketleri sanki karşımda eşim değilde başka biri varmış gibi evlilik böyle olmamalı
-Reklam-
0 oy
(2,376 puan) tarafından
Bu nasıl insan pes ya şeytan gibiler hepsi
(196 puan) tarafından
Evet maalesef açlıktan işe girdim kadınla konuştum ben yemek için giriyorum Yoksa bebeğim gelişemez diye çok korktum zaten 2 ay kala doğuma erken doğum oldu
0 oy
(90 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun hakkında hayırlısı neyse o olsun ama olmaz böyle adamla. Sen rezillik çekiyorsun eziyet çekiyorsun kalkıp papci derdine düşüyorsa Allah ıslah etsin oylesini. Allah hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın. 
(196 puan) tarafından
Amin inşallah mecbur çekmek zorundayim bı yere gidemem naisl olucak artık hiç bir fikrim yok ne yapmam lazım inanın bilmiyorum
(90 puan) tarafından
Niye çekiyorsun ? Akıl vermek gibi olmasın bişey de demek istemiyorum ama öncelikle inşallah herşey istediğin gibi olur.
Yerinde olsam ben yapamazdim. Jandarma polis çevrende ne varsa git sığınma evine yerleşmek istiyorum de burnu sürterse ulaşır sana sen istedigin zaman surtmezse aynı *** demekki
0 oy
tarafından
Bacım ağız kokusu neyse de o kadar şeyden sonra neden geri döndün
(196 puan) tarafından
Boşanma aşamasına geldik işte ailesi Kürt olunca korktum bişey yaparlar diye onun ilgisizligi oyun bağımlıligindan dolayı istemesemde çok yanlış bişey eski konuştuğumu aklıma getiriyo bu çok günah ama o beni ittiriyo onu düşünmezdim ama eşim beni o hataya sürüklüyo
0 oy
(915 puan) tarafından
Emin ol senin sevgin bitmiş  kuzum yaaa yaptıkları seni yipratmis sen kendi ayaklarının üstünde durmayi beceren birisin azimlisin bence ayırın yollarinizi inan gerçekten sevseydin onun pisliği bile senin gözüne batmazdi
(196 puan) tarafından
Evet bitmiş içimde şeytan öyle şeyler sokuyoki insanın aklına ama sabretmek ten başka çarem yok buda imtihan diyip sabredicem
0 oy
(40 puan) tarafından
İşte  gerçekler  sevgiliyken dünyanın en mükemmel insanı olurlar asıl gerçek evlendikten sonra ortaya çıkar  .  Nasıl olsa seninle evlendi artık   böyle adamlar çok var 

Sana ne desem bilemedim canım  ama Allah bunları  onların yanında bırakmaz  özellikle hamile olduğunda gördüğün o mualleye  göre  

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 438 göst.
19 Ocak 2023 Aile kategorisinde smyraksmz (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 377 göst.
0 oy
19 cevap 609 göst.
11 Temmuz 2023 Aile kategorisinde seoz (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,226 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Tatlibiranne (671 puan) tarafından soruldu