+1 oy
257 göst.
Diğer kategorisinde (634 puan) tarafından

image

ben önüme kanguru takarak yapmaya başladım  bide uyuyunca sizler nasil yapyorsunuz...

18 Cevaplar

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında odasında oynuyor bende işlerimi yapıyorum bugün gezme günüm valla işleri dün yaptım 
(634 puan) tarafından
Ohh ne güzel vaĺa
(7,376 puan) tarafından
Saol canısı komşumla gezecez biraz
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından
Kızım bir yaşında uyurken genel işlerimi yapıyorum. Süpürme işini yanımda oynarken yemeği de ya oynarken yada meyve saatinde mama sandalyesine koyup yapıyorum. Uğraştıracak bir şey yapacaksam gece uykusunda tabiki ;)
0 oy
(242 puan) tarafından
Beceremiyorumki o uyuyunca anca yapıyorum :D
0 oy
(6,794 puan) tarafından

Ilk aylarda elektrik supurgesinden korkardı başka odaya götürürdüm :ermm: 1 yaşa kadar böyleydik. Sonra sırtıma hop yaptım dalımda ağlaya ağlaya supurgeye alıştı napim eşim tarafı umursamaz düşünce yok gelipte cocuğa baksa bende işlerimi yapsam :angry:. Çok şükür kendim evi de çocuğu da hakkından geliyom bi şekilde.   Allah kimseye muhtaç etmesin inşallah cümlemizinki. 

0 oy
(163 puan) tarafından
Ayy konuyla alakasız ama dikkatimi çekti çocuğun emziginde ip gibi bir şey var onunla mi uyuyor ben çok korkarım öyle şeylerden uyurken boynuna felan dolansa her şeyini kontrol ederim yeni de alsam uzun bir parçası varsa keserim dikkat edin lütfen annesisin sen daha iyi bilirsin de neyse
(2,463 puan) tarafından
Çocuk kanguru da heralde emziği düşmesin diye takmıştır. Bende o zaman takarım uyurken takmam mesela
(634 puan) tarafından
Evet cnn oyuzden taktim
0 oy
(398 puan) tarafından
Kanguru + yürütec peşimde dolandırıyorum   :)
0 oy
(280 puan) tarafından
Daha şimdi kucağımdayken ev süpürdüm çok zorlanıyorum bu aralar 11 aylık 
0 oy
(558 puan) tarafından
Yapamıyorum yapisigim herşeye ağlıyor hiç 5 dakika nefes aldırmıyor uyumuyorda canısagolasica çok zorluyor bazen sabır diyorum bazen çıldırıyorum 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cocuklar uyanıkken süpürme işini yapıyorum kızım uyurken diğer işlerimi hallediyorum oglum icerde oynuyo ben işimi bitirene kadar,kızım uyanınca her isim bitmiş oluyo 
0 oy
(2,011 puan) tarafından
Valla aksama kdr yarim yamalak yapıyorum her yaptığım is yarim kaliyor
0 oy
(186 puan) tarafından
Konudan bağımsız da bebeğiniz kaç aylık bilmiyorum da belirli bir aya kadar yüzü size dönük kullanmak gerekiyormuş. Omurgası öne doğru c şeklinde olduğu için bu şekilde takıldığında göğüs kafesi sıkışıyor ve kalbe baskı yapıyormuş
(634 puan) tarafından
Valla bak bunu bilmiyordum ama zaten ilk defa taktim
(186 puan) tarafından
Ben de sorumluluk hissettim bilmiyorsanız diye kusura bakmayın akıl vermek olmasın
(634 puan) tarafından
Yok canm ole şey olurmu iyi yaptin
0 oy
(122 puan) tarafından
Zorla yapıyorum küçüğü 19 aylık sürekli ağlıyor 
0 oy
(1,103 puan) tarafından
Hiç yapmayarak :D 
0 oy
tarafından
Aynen bende sling kullanıyorum ya da eşim bakarken ya da uyurken yapabildiğimiz kadar. İşte masallah size bu arada 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
O uyuyunca daha rahat yapabiliyorum uyaninsa da peşimden dolanıp duruyor olduğu kadar yapıyorum 
0 oy
(11,279 puan) tarafından
Kanguruyla yapamıyorum ben ancak uyursa veya keyfi yerindeyse odaya bırakıyorum ses gelene kadar ne yapabilirsem
0 oy
(4,673 puan) tarafından
yapamiyorum sabaha karsi uyuyor haliyle bende onunla uyuyorum  2 gibi anca kalkiyoruz bu sefer kahvalti su bu derken bakiyorum ki 3bucuk 4 :) hic tek oynamayi bilmez 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben beceremiyorum

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 764 göst.
0 oy
32 cevap 429 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Hayat nesemm (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 517 göst.
10 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,156 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Hawa (1,552 puan) tarafından soruldu

380,131 soru

11,379,738 cevap

34,868 kullanıcı

...