+2 oy
889 göst.
Diğer kategorisinde (5,108 puan) tarafından

Kızlar bildiğiniz üzere ameliyat olmuştum burnumdan. Doktorum devlette olmasına rağmen çok çok ilgiliydi özelikle hassas olduğum konulara çok önem verdi ben de el emeği hediye vermek istedim. 

Oğlum doğmadan önce birkaç yarım kalmış resmim vardı yeni bir çizim yapmaktansa bunu tamamlayım dedimm

Ama sıpa uyumadığı için huysuz sabah beri gidip gelip boyuyorum bugün biterse ve Pazartesi gününe kadar kurursa kontrolde vermeyi düşünüyorum ☺️ 

image

19 Cevaplar

0 oy
(5,108 puan) tarafından

En İyi Cevap

Son halini merak edenler için ☺️

image

(6,721 puan) tarafından
Çok güzel olmuş ☺️❤️
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️♥️
(5,108 puan) tarafından
Elif vaktim olsa da yapsam
(7,121 puan) tarafından
Kız o vazonun üstüne gölge detayı . O vazo dibine düşen gölge detayı vazonun canlılığı bittim emeklerine sağlık ❤️
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim beğenmene sevindim ♥️ Gölgeler ve aydınlatma resme canlılık katıyor gerçekten
Vaktim olursa birkaç yarım kalan resim daha var onları da tamamlamayı düşünüyorum oğlum da izin verirse
-Reklam-
0 oy
(182 puan) tarafından
Eline sağlık çok güzel olmuş 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ☺️
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ay masllalah ne kadar becerikli sin 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum daha yapacak çok şey var biter inşaAllah bugün
(2,369 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(3,853 puan) tarafından

Cok guzel<3 ya el emeyi olan hediyeleri cok severim keski banada boyke resim yapib hefiye eden biri olsaydi 

(5,108 puan) tarafından
Ben de çok severim canım çok kıymetli benim için ♥️ Yaa nerede oturuyrosun aynı şehirde olsaydık hediye ederdim sana fa
(3,853 puan) tarafından
Cok sagol kuzum azerbaycanda yasiyorum.
0 oy
tarafından
Gerçekten çok güzel hayran kaldım 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim umarım doktor da beğenir
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Yaa çok güzel bayıldım ♥️ Emeğine sağlık bence bundan güzel hediye olamazdı çok değerli kıymetli bir yeteneğin var :)) ♥️
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️ El emeği hediyenin daha özel olacağını düşündüm
0 oy
(1,660 puan) tarafından
Bayıldım çok güzel olmuş emeğine sağlık ❤️
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ♥️
0 oy
tarafından

Hem çok güzel olmuş hemde kafanı böyle meşgul etmen çok iyi insanin stresini azaltır ya böyle şeyler demi 

Ellerine sağlık :kissing:

(5,108 puan) tarafından
Evet canım inanılmaz rahatlatıyor kafamı boşaltıp dinliyorum terapi gibi geliyor ☺️ Oğlum büyüdüğünde eski sıklıkta çizebilirim inşaAllah teşekkür ederim ♥️
0 oy
tarafından
Çok güzel, bitmiş halini de atar mısın ☺️
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım evet bitirdim çok şükür şimdi oğlum uyusun paylaşırım ☺️
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Ayy çok güzel olmuş canım ellerine sağlık yeteneklisin maşallah
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum benim ♥️
0 oy
(13,824 puan) tarafından

Babam da yapar tabloları var ve ben ona hayranım☺️harika emeğine sağlık hayranım size:D

(13,824 puan) tarafından
İnşallah canım gonlune göre olsun ♥️yok hobi amaçlı yapıyor o da .seviyor diyorum ya tam aşk adamıdır benim babam kendide söyler zaten  şiir kitaplari da  var ☺️
(5,108 puan) tarafından
MaşaAllah canım annen nasipli kadınmış çok güzel bir uğraş, sanat ♥️
(13,824 puan) tarafından
Maşallah ben de diyorum hep☺️☺️69 yaşında babam ama ruhu genç adamin çocukla çocuk olur dans eder oynar ruhu genç gerçekten özel günleri kaçırmaz çiçeğini pastasını alır aşk adamı ☺️☺️
(5,108 puan) tarafından
Maşaallah canım ruhu genç demek ki bir de hayattan zevk almasını biliyor. Baban yaşındakiler genelde elden ayaktan kesilir çocuk gibi olurlar
Böyle bir eşle yaşlanmazsın  da:
Been de isterdim eşimin bu tarz uğraşlarının olmasını hiç hevesi yok ama sağolsun hep arkamda durdu ♥️
(13,824 puan) tarafından
Gönlüne göre olsun canım senin de♥️♥️
0 oy
(242 puan) tarafından
Hangi devlette oldun :)
(5,108 puan) tarafından
Konya Beyhekim hastanesi:)
0 oy
(4,391 puan) tarafından
Çok hoşş)))    
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️
0 oy
(909 puan) tarafından
Çok güzel olmuş eline sağlık canım. Ne ameliyat oldun yanlış anlama estetik mi. Hangi hastane
(5,108 puan) tarafından
Yok canım estağfirullah  eğrilik et büyümesi vardı baya sıkıntı yaşıyordum ama dıştan da eğrilik olduğu için dış görünüşü de düzeltti doktorum
Konya Beyhekim Hastanes
0 oy
(5,235 puan) tarafından
Ay süper olmuş canım. En sevdiğim meslek. Nasıl öğrenebilirim bende çok istiyorum böyle yapmayı 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ben 3 yaşlarından beri çiziyorum ama insan istediği zaman her şeyi yapabilir merakın varsa halk eğitim ya da gençlik merkezinde resim kurslarına katılabilirsin
(5,235 puan) tarafından
Var mi burda bilmiyorum. Cocuklarim biraz büyüsün çok istiyorum inşallah gider öğrenirim
(5,108 puan) tarafından
Merakın varsa birkaç malzeme alıp yotuubeden de bakabilirsin canım benim inşallah öğrenirsin çok keyifli gerçekten
(5,235 puan) tarafından
Küçükken hep ressam olmak istiyorum derdim :) öyle çok güzel şeyler cizemem ama öğreten olursa baslarsam çok iyi çizecegimden eminim. Elimin ayarı vardır yatkindir
0 oy
(316 puan) tarafından

Tek kelime ile mükemmel,ellerine sağlık <3

(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️♥️
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Burnun güzel oldu mu canım 
(1,766 puan) tarafından
Benimde ilk zamanlar kalkıktı doktorlar ona göre kaldırıyor çünkü kalkıklığı biraz iniyor masajı 1 ay yaptım daha çok değişicek
(5,108 puan) tarafından
Evet canım doktorum da söyledi sen ne zaman ameliyat oldun memnun kaldın mı
(1,766 puan) tarafından
7 ay önce oldum evet memnunum
(5,108 puan) tarafından
Seninki estetik miydi canım 7. ayda baya oturmuştur burnun
Eskisi gibi yapabiliyor musun ben hala sırt üstü yatıyorum rahatça eğilemiyorum
(1,766 puan) tarafından
Evet canım estetik sen ne zaman dır oldun
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Çok müthiş gerçekten 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ☺️♥️
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Resme baaaaaaak ayyyyy . Kız bu nasıl güzel bir yetenek ... Doktor bunu çok beğenir eminim ama mutlaka şöyle ben yaptım diye . Lütfen resim öğretmeniyim de bana 
(5,108 puan) tarafından
Teşekkür ederim kuzum benim♥️ Yok kız değilim ama çok küçük yaşlarda başladım çizmeye 3-4 yaşlarında
Doktora da verdim canım 1 hafta önce geç kurudu ama çok beğendi hemen asistana duvarda yer ayarlayıp astırdı
Tabii söyledim imzamı da attım en son :dd
(7,121 puan) tarafından
Yaaa çok iyi yapmissin

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 549 göst.
0 oy
14 cevap 479 göst.
0 oy
7 cevap 166 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu
0 oy