0 oy
126 göst.
Diğer kategorisinde (1,785 puan) tarafından

Kızlar 2 gün önce düşük yaptım kürtaj oldum 3.5 yaşında bi kızım var benim gibi kürtaj olupda daha sonra sağlıklı doğum yapan oldu mu? Lütfen moral için soruyorum:'(

Bide ben 2 hafta sonra dr.kontrolune gidicem ondan sonra hiç korunmak istemiyorum çünkü hemen olmaz belki akışına bırakmak istiyorum yeniden anne olmak istiyorum olur mu sizce lütfen bana kızmayın anlamaya çalışın :(

5 Cevaplar

0 oy
(5,323 puan) tarafından
Bu konu hakkında bilgim yok ama senin için dua edeceğim. Rabbim en kısa ve en hayırlı zamanda sana sağlıklı bir gebelik nasıl etsin ve sonrasında kucağına almayı nasip etsin hayırlısıyla inşallah 
(1,785 puan) tarafından
Allah razi olsun canim çok teskkur ederim ne kadar benden uzak olsanda ordan bana dua etmen benim için cok anlamli
-Reklam-
0 oy
(2,687 puan) tarafından
2 dusuk yaptim iki tane kurtaj yani 3ay sonra hamile kaldim kiii zaten doktor rahim 3 ayda ablnca toplar kendini demişti 1 yaşinda oglum var canim 
(1,785 puan) tarafından
Peki ara vermeden gebelik olsa bi sorun olur mu
(2,687 puan) tarafından
İlk hamileligim boş gebelikti aldilar 4 ay falan sonra tekrar kaldim canim onunda kalbi durdu sonra arastirmaya gidildi pihtilaşma varmiş bende igneye başlandi 3 ay sonra tekrar hamile kaldim ogluşum dunyaya geldi yok canim 3 4 ay olmayabilir ona hic sknti stres etme rahim duvarlari anca toparlaniyomus allahin izniyle bi sknti olmaz
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Cok gecmis olsun canim cok uzuldum rabbim sabrini versin bende dusuk yaptim gitti benimkide malesef
(1,785 puan) tarafından
Çok  sağol esram ben sana yazmıştım zaten :(
0 oy
(2,651 puan) tarafından
İlk bebeğimi kaybettikten 1 sene sonra hamile kaldım Allah gönlüne göre hayırlı olanı nasip etsin inşallah canım
0 oy
(552 puan) tarafından
Hem psikolojik açıdan hem de fiziki olarak hemen gebelik doğru olmaz en az 6 ayda toparlanıyor insan bence biraz zaman ver kendine sonuçta bir evladın var elhamdülillah 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
26 Mart 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,359 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 55 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aslanaslan (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 144 göst.