0 oy
1,276 göst.
Diğer kategorisinde (278 puan) tarafından
Kizlar kahvaltı ya misafir çağırmistim dünden evli çift arkadaşlarımızı çağırmistim bi tane bebeğim var 9 aylik yemek yapıp bulaşık yıkadım geriye kalan işleri de sabah erken kalkıp yaparım dedim bebeğim normalde öğlene kadar uyur gece geç yattığı için bugün erken uyanacagi tuttu eşime de dedim ki bebeğe bak ben ortalığı temizliyim kahvaltı hazirliyim demez olaydım çocuğu uyuttu bnde o sırada kahvaltiliklari hazırladım markete gidip geldim yatak odası ni  topladim dedim masada hazır dursun mutfakta en azından gelince onları yapmakla uğraşmam isim bitincede hemen vileda atarım esim geldi diyor ki sabahtan beri naptın hicbsy yapmamışsın ben de dedim ki ben kalktigimdan beri oturmamışım farkındaysan dedi gidiyorum geliyorum mutfaktasin boş boş iş yapıyorsun benim konuşmama bile fırsat vermeden dövdü esim esrar kullanıyor bu arada onun krizine mi girdi acaba ama ben çok yoruldum sorumsuzlugundan ben diyorum ki soğan ekmek bile yerim ama kiymetim hiçbi zaman bilinmiyor ilgi görmüyorum tam tersi artık normalde dayak atmazdı şuan şiddet bile başladı ve 9 aylik bebeğim var oda ağladı gitti ona diyor ki şuan o kadar sinirliyim ki seni bile döverim haram etti bana herşeyi kahvaltiyida sonra misafirler geldi aradılar açmadı sonra açtı hicbsy olmamış gibi konustu misafirler de 5 dk sonra geldi benim ağlamaktan gözlerim mahvoldu misafire hoşgeldin bile demeden gidip mutfakta hıçkırdım gözyaşımi  silip öyle hoşgeldiniz dedim kızda dedi bebekten dolayı bnde dedim evet bu aralar çok yoruyor beni sonra kahve içerken bna esim dedi hepinizin icin de busradan özür diliyorum çok kalbini kirdim sonra diyor işte erkekler ne kadar mal ya kizin eşide dedi bnde yok öyle şeyler hatta tam tersi ben dayak yiyorum

20 Cevaplar

+1 oy
(2,498 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Madde kullanıyor yazısından sonrasını okumadım o adam sana hayatı zindan eder bebeğin de varmış Allah korusun onun krizine girip sana yada bebeğine zarar verebilir neler görüyoruz haberler de kurtulma imkanın varsa hiç düşünme bacım 
(1,991 puan) tarafından
Bende o yazıdan sonrasını okumadmm
-Reklam-
+1 oy
(1,160 puan) tarafından
Uyuşturucu kullanan bir adamın yanında çocuğu nasıl buyuteceksin ? O çocuğun geleceğini mahvetmeden oturup konuşun bir karara varın. 
+1 oy
(3,724 puan) tarafından
Esrar kullanıyor şiddette başlamış konuslacak pek mevzu yok devamı gelir hatta hergun olaylarin şiddeti artarak gelir ne diyelimAllah yardımcın olsun 
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Ya böyle insan olmaz olsun bırak ne hali varsa görsün 
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Eşinin ailesi ile konuş madde kullanıyor bu hiç normal değil 
0 oy
(6,526 puan) tarafından
Elleri kırılsın inşallah

Bacım hemen. Affetme süründür bana kalsa boşan ama senin hayat şartlarını bilmiyorum o yüzden bişey diyemem ama en azından bı daha böyle bişeye kalkışmasın gözünü korkut uzak dur biraz mesafe koy inşallah bulaştığı o pislikten de kurtulur ne diyim
0 oy
(1,239 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bacım devamı gelirse durma evde o nasıl iş öyle alıştırma gerekirse darp raporu al hangi çağda yaşıyoruz ya ezdirme kendini 
0 oy
tarafından
Hayat sartlarini bilmiyorum ama kurtulma imkanin varsa 1 dakika bile dusunme. Uyusturucu kullanan bir insanla olmaz, hele bir de cocuk varsa 5 kati olmaz.
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Uyuşturucu madde etkisinde madem aklı gidiyor ya çocuğu alıp fırlatsaydı Allah korusun ne yapacağı belli olmaz ailesiyle konuş ailene a alt çocuğu kurtar o ortamdan 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Bak Esrar kullanan bi insanın beyni gider 9 aylık bi bebeğe şiddet düşünen emin ol yapar yarın oburgun ölümele bile sonuçlanır 

Boşanmak çok kötü evet asla birine kolay kolay bosan demem asla bekleme hemen bosan zarar verir sanada evladına da 2.cocuk falan dikkat et
0 oy
(532 puan) tarafından
O şiddet her geçen gün artacak çocuğuna da yansıyacak .. çünkü içtiği o zikkimla kalmayacak zamanla yetmeyip daha fazlasını kullandıkça sana daha çok zulüm olcak .. rabbim yardım etsin kaç kurtar kendini
0 oy
tarafından
Bence direkmen bunu şikayet et tedavi görsün bu ne ya Allah yardımcın olsun en iyilik bu boasan bile yine rahat bırakmaz sana zarar verecektir sen bunu tedavi görmesini sagla
0 oy
(122 puan) tarafından
Esrar kullanıyor yazmışsın canım senin ne işin var böyle bir adamla ailen yok mu ? Ailene sığın Esrar kullanan bir adamla evlilik nasıl sürer o çocuk nasıl o ortamda büyür 
0 oy
(592 puan) tarafından
Bazen burda öyle şeyler okuyorum ki şuan senin yazdığın gibi. Kurgu geliyorsunuz bana. O kadar gerçek olamayacak kadar. Dayak yiyorsun, bebeğini dövmekle tehdit ediyor, üstüne birde uyuşturucu. .. kızım senin ne b.k işin var hala o adamın yanında. O dakika çekip gitmen lazım bebegini de alıp. Heryer onun yanından güvenlidir 
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Bişey diyemiyorum rabbim sana akıl fikir versin esrar kullanıyor 9 aylık bebeğinle hala oradasın peki kabul ediyorsan esrarını dayağınıda kabul et hatalı senmişsin eve misafir çağırıp işini yarına bırakıp birde bebeğe bak diyip oyalanıp durmuşsun o da dövmüş 

Sen önce kendine değer ver dayak atanın yanında 1dk kalınmaz haa muhtaçsındır yine gidersin ailenin yanına burnu sürter gelirsin ama esrar içen eşi npacaksın böyle adama neden bebek yaptın hadi yaptın dayak attı ağladım kenarda ne ya 
0 oy
(13,855 puan) tarafından
Madde kullanan birinden neden çocuk yapılır ki yazık o çocuğa 
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Ne kadar normal bişeymis gibi anlatmışsın esrar kullanıyor diye
0 oy
(18 puan) tarafından
Çocuğu bu adama nasıl birakiyursunuz bırak misafirleri çocuğa bak böyle insanlarının yanına bırakmanın Allah yardımcın olsun ama baba ya bile guvenmey çeksin bu devirde 
0 oy
tarafından
Şiddet sana ters geliyor üzülüyorsun ilgi yok diyorsun da madde kullanması sana çok mu normal geliyor hani maddeyi kullansın evet ama benle ilgilensin hesabı seninki bacım bunu kullanan adamdan neyin ilgisini bekliyorsun isterse el üstünde tutsun bir bebeğin var ya 
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Sonunu tatlıya baglamissin sanki barışmak ister gibi bir şeylerin iyi olmasını ister gibi

Uyuşturucu dediğine göre tehlikeli bir adam uzakladman lazım 

İlgili sorular

+1 oy
6 cevap 501 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 983 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde menda (193 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 774 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
31 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pakize333 (1,214 puan) tarafından soruldu

385,049 soru

11,516,171 cevap

35,176 kullanıcı

...