0 oy
80 göst.
Diğer kategorisinde (1,322 puan) tarafından
18 aylik oglum bugun oksurmeye basladi 2 gundur atesi vardi bugun atesi yok ama öksürük var dus aldi usuttu heralde. Ne yapabilirim. Dolven var pedifen var evde

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayyy bilmiyorum da oğlum şuan öksürüyor uykuda sanki boğazına birşey takılmış gibi sürekli öksürüyor uykuda ne yapcam

(2,976 puan) tarafından
Ayva ve taze nane kaynatıp icir bende şuan iciriuorum öksürük ten uyandı
tarafından
Ayvayı nerden bulam bu saatte
(2,976 puan) tarafından
Hiii kiz ne bilim ben sürekli ayva aserince evde oluyor. Olmadı yarın marketten al kaynat içir tadı da çok güzel oluyor öksürüğe de çok iyi
(7,945 puan) tarafından
Daha kolayı var bı 2 dış sarımsak iyice ez üzerine zeytinyağı döküp biraz beklet uyuduğu zaman yada ateşi çıktığı zaman ayağının altına sür çorabını giydir öksürüğü anında kesiyor en azından gece öksürmedsn rahat uyur bu yağı aylarca kullanabilirsiniz buzdolabında saklayıp
(7,945 puan) tarafından
İnşallah post sahibi de görür
-Reklam-
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Ilık su ver canım kesmez ama boğazını yumuşatır bide bize asist diye bir toz verdiler öksürük için o iyi geliyor 
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bitmeyen öksürük burun tıkanıklığı çocuğum da mahfoldu kendim de çok kötü öksürüyorum udi hindi yağı 1 çay kaşığı kendim içmeye başladım oğluma da doktor balgam sökücü şurup verdi  ASİST diye.bende sütüme karıştırıp biraz yarım çay kaşığı bu yağdan oğluma da vermeye çalışacağım inşallah fayda eder 
0 oy
(2,976 puan) tarafından
Ayva ve taze nane kaynatıp icirin şimdi veriyorum bende 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 70 göst.
18 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havvakl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 179 göst.
5 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 144 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,100 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 69 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,407 puan) tarafından soruldu

384,655 soru

11,506,659 cevap

35,160 kullanıcı

...