0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,581 puan) tarafından
Kayinlarim eltilerim çocukları hepsi uy.uz olmuş kendimizi nasıl koruyacağız bilmiyorum gitme diyeceksiniz ama mecbur gidip geliyoruz mecburi durumlar var çocuklarda hep iç içe oynuyorlar

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla ne olmuş anlamadım u.yuz mu olmys
(2,581 puan) tarafından
Evet canim
tarafından
Canım mecburi de olsa gitme. Bi bulaşirsa size  uzun sure gitmez
(2,581 puan) tarafından
Offf offfff
-Reklam-
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Gitmeyin desek de gidecekmissiniz malesef ki iç içe korumanız çok zor hatta imkansız.
(2,581 puan) tarafından
Kayınvalide ameliyat olmuş mecburi mecburi hepimiz ordayız offf
(1,753 puan) tarafından
Bulaşınca hemn tedavi edilmezse 2-3 yıl sürüyor bizzat tanıdıklarım var yani.
Uyu.za karşı iyi kremler al şimdiden ve eve gelince tüm kıyafetleri çöp poşetine koyup ağzı kapalı beklet mikrop üremesin diye. Hijyene dikkat et sirkeli suyla yıka çocukları el ayak yani bı sekilde önüne geç. Başlamadan
(2,581 puan) tarafından
Bugün ordan gelir gelmez üstünü çıkarıp banyo ettirdim temiz giydirip uyuttum bundan sonra her oraya gidiş dönüşte yıkayıp uyutmak rabbim yardımcımız olsun bulaşmaz inşallah
0 oy
(212 puan) tarafından
Mecbur gitmeyeceksiniz o kadar illet birşey ki onlar neden ilaç kullanmıyorlar eve neden misafir sokuyorlar sizi geçtim çocukları damı düşünmüyorlar ? Sizede geçince çok pişman olursunuz yaşayan biri olark söylüyorum çok zor süreç uzak duru 
(2,581 puan) tarafından
Kaynana ameliyat olmuş mecbur gdiiyoz oraya onlarda herşeyi yapıyor gecmiyor
(212 puan) tarafından
Özele gidip eczaneye özel bi ilaç hazırlatsınlar veya enczaneye sorsunlar direk uyuzz için özel karışım varmış diyerek alsınlar anlatılan şekilde uygulasınşar tüm aile kullanacak
(2,581 puan) tarafından
Onuda kullandilar yazdan beri oyleler
(212 puan) tarafından
O zaman düzenli dedikleri gibi uygulamıyorlar eşyalar sürekli 60 derece yıkanacak  herngün ev süpürüp silinecek kapı kollarına kadar evdeki herkes bebek varsa bebek dahil herkes 3 gün boyunca duş almadan ger akşam sürecek 4. Gün yıkanacak 1 hafta sonra tekrsr aynı şekil herkes uygulayacak geçiyor bunlara tamamen uyulduktan sonra geçmemesi mümkün değil

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 143 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugbabirol28 (1,692 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 243 göst.
9 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek6363 (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 168 göst.
10 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,619 soru

11,396,271 cevap

34,914 kullanıcı

...