0 oy
146 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Oğlumun kıyafetlerini her zaman karışık yıkıyodumbu zamana kadar beyazlara bile renk geçmedi. Gri şişme montu az önce makineden kahverengi çıktı şok oldum. Eski haline dönmez mi artık 

4 Cevaplar

0 oy
(10,091 puan) tarafından
Renklilerle beyazlarimi bir yikiyosun kiz
(27 puan) tarafından
Evet bebek kıyafetleri renk vermiyor çünkü. 14 aydır o şekilde yıkıyorum. Yani hepimizin kıyafetlerini karışık değil tabi ki. Sadece onunkileri karışık yıkıyorum
(10,091 puan) tarafından
Ben oglumunkileride ayri yikarim ya ne olur ne olmaz diye. Koyulari bir. Beyazlarla acik renklilerini bir yikarim gri krem acik yesil falan
(27 puan) tarafından
Yani bu zamana kadar hiç ayrı yıkamadım.Ki şu anda da beyaz zıbınları felan yine beyaz çıktı, yeni farklı Bi kıyafet de yok aralarında noldu anlamadım. Renk karışmaması için mendiller var ebebekte onlardan alıcam artık. Çünkü öyle bir makine dolduracak kadar beyazı yok zaten
(10,091 puan) tarafından
Bizimde yok iste canim o yuzden acik ve koyu renkli yapiyorum acik mavi acik yesil iste sari beyazlar griler bir yikiyorum. Tamamen koyu olanlarida bir yikiyorum.
(27 puan) tarafından
Şu mont eski haline gelsin de :) Artık ya ayrı yıkıcam ya da dediğim gibi o mendillerden alıp kullancam
-Reklam-
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Hemen tekrar yika 
(27 puan) tarafından
Kaç derecede yıkamalıyım
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Canim her zaman ayrı yıka 

Vanish varsa hemen açar azcık suda beklet
(27 puan) tarafından
14 ay oldu hiç ayrı yıkamadım.Beyaz kıyafetleri yine beyaz çıktı onlara bi şey olmamış. Vanish yok. Tekrar makineye attım. Çıkmazsa yarın denesem işe yarar mı yoksa hemen mi yapmam gerekir
0 oy
(7,282 puan) tarafından
Elinde hemen beyaz sabun wanishle bi citile bakalim acilir belki
(27 puan) tarafından
Makineye attım tekrar artık çıkmazsa bu şekilde giyecek. Her yeri eşit boyanmış orijinal duruyo yine :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 113 göst.
6 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prensim ve prensesim (219 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 121 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 130 göst.
21 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Aysemm (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 348 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,524 soru

11,422,471 cevap

34,980 kullanıcı