0 oy
502 göst.
Diğer kategorisinde (1,391 puan) tarafından
Kızlar ya işyerinde lise mezunu abi kadro almış ben üni mezunu olarak hala taseron iaciyim boşa okusuumu hissediyorum boşa okunusuz baksana dayısı olan aldı bence siz ne düşünüyorsunuz üzülüyorum ben kendi halime emegime. Bugün de çok soru sordum uykum yok anamgilseyin mutluluktan mi nedir yarın bohca gotrucez çok iş var 

12 Cevaplar

+7 oy
(7,719 puan) tarafından
Sabır bence en önemli şey. Okudum diye bunca yıl emek veren bir kişiyi de hor görmek doğru değil. 
(7,719 puan) tarafından
Çok önyargılı davranılabiliyor özellikle yükselme durumlarında
(1,391 puan) tarafından
Kızlar ben belediye de çalışıyorum taşerondu oda benim gibi iki ay içerisinde sözleşmeli oldu ve kadro oldu belediyede çalışmadığını gibi bilmiyorsunuz yoksa böyle bir hakkı kismeye atmam
(7,719 puan) tarafından
Orada da belli bir süreden sonra kadrolu olma durumu var. Peyzaj mimarıyım ben ve bu belediye işlerini biliyorum. Belli bir süre dediğim de uzun bir süreç oluyor. Yani hakkı olabilir. Rabbim size de nasip etsin en hayırlı vakitte
(1,391 puan) tarafından
Amin canım herkese taşeron iscilerde öyle bir durum yok diye biliyorum cunki birkac hoca 15yildir çalışıyor ben dört yıl oldu ikimizde herşeyde eşitsiz taşeron isciyiz ya ni
(7,719 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı ama bilmeden de insanları yargılamayın
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Adam lise mezunu polis oluyor o neki 

Üni okudum kendimi parçaladım olmak için adam lise mezunu benimle aynı yerde
(7,684 puan) tarafından
Benim babam ve kuzenim polis biliyorum polislik nasıl olduğunu nasıl olunacağını
(6,184 puan) tarafından
Konudan alakasız ama polislikte kadının yaş sınırı ve olmasi gereken boy nedir
(1,254 puan) tarafından
Anladim canim benim eşimde polis
(1,254 puan) tarafından
Kadinlarda boy 1.62
Yas 30 dan gün almayacak
(6,184 puan) tarafından
Tamam cnm teşekkür ederim ❤️
0 oy
(1,560 puan) tarafından
Bizim iş yerinde de öyleydi inaknher yer öyle canım ben beş sene çalıştım orda o kadar emek verdim yerimde saydım bir kız geldi bir iki kişiyle adı çıktı hoop terfi kadro
(1,391 puan) tarafından
Yaa devlet neden denetleniyor anlamıyorum okumasam neyse uzuluyorum ya g.hakkimizi iyoyorlar heomize versinler
(1,560 puan) tarafından
Haklısın bende üniversite mezunuyum ama işte ya dayin olcak yada güzel dilin
(1,391 puan) tarafından
Ay ikiside yok doğrucu davutun sans işte Kaksja
0 oy
(448 puan) tarafından
Bu devirde dayın olmazsa işin zor 
(1,391 puan) tarafından
5dayi varda hicirinin faydası yok ajajaj
(448 puan) tarafından
Hahah hayirsizlar yaa
0 oy
(434 puan) tarafından
İşe ilk girişiniz nasıl oldu kpss puanı ilemi?
(1,391 puan) tarafından
Alnımin teriyle girmediğimi nereden biliyorsun?
(434 puan) tarafından
Benim bildiğim çalıştığım kurumdada var taşeron işçiler torpille tanıdıkla işe girer
Siz nasıl girdiniz peki
(1,391 puan) tarafından
Sen nerde calisiyorsun senin çalıştığın yer demekki öyle olabilir bilip bilmeden konuşma...önce cv mi verdin aramazlar vs denildi birkaç belediyeye sadece tek yer aradı gidip görüştüm cvm den ötürü çağırdılar yani eşimde belediyede çalışıyor oda mesela sınava girip başarılı olduğu için calisiyor şuan aklında olsun da abska yerde böyle bilmeden konuşma
(434 puan) tarafından
Ben bilmeden konuşmuyorum merak etme sağlık personeliyim memurum sen öyle olmayabilirsin ama bizim taşeronlar hep adamıyla giren insanlar sınavla falan değil bunuda herkes bilir
(1,391 puan) tarafından
Sizin taşeronlar senin bildigin evet olabilir herkes aynı değil
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Amcası sayısı halası danası olan her türlü giriyor canım boşver sen önemli olan şu var boşuna okumadın üni öyle düşünme sadece senin iş verenin de suç var mesela herkesin içinde vardır ay torpil olsa da şöyle olsa diye buna başta iş verenlerin izin vermemesi gerekiyor hiç boşuna olarak görme bende okudum 2 yıllık ama okudum liseden turizm çıkışlıyım iş bildiğim için o zamanlar staj ve çslıştığım yer il biliyorum diye beni ezdi bişey göstermek istemedi onun yerine işi bilmeyen birini arşa çıkarttılar neyse üni kazandım ordan da turizm çıkışlıyım diplomayı aldık ha ne oldu de altın bilezik olarak kaldı kalsın da İngilizce Almanca Rusça öğrendim kendime 3 bilezik daha taktım bakma şimdi yapmıyorum evlendim hamileyim şuan ama 2 sene sonra neden olmasın yani zamanı gelir torpille nereye kadar gider ki onların gemileri boşver eşeğe semer vurmuşlar eşek yine eşek demişler işte bu sözü bu konuya uyarla
(1,391 puan) tarafından
Evet öyle ama insan üzülüyor yinede bnden cojmaas alıp bnden az çalışıyor becrshat
0 oy
(829 puan) tarafından
Sabır canım elbette hakkıni alacaksın. Benimde başıma geldi bende bir işletmede çalışıyordum kuruluşundan itibaren o isletmedeydim. Gece gündüz demeden hafta içi hafta sonu demeden emek 3 yıl boyunca 3 yıl sonra işletme valilige geçti birkaç tane adam aldılar ben ve 5 arkadaşim hiçbir sebep gösterilmeden işten cikarildik. İşe alınan adamlara kadroya geçti bende öyle ortada kaldım evlendim şimdi çocuk bakıyorum şans işte hayat bir şekilde devam ediyor sorsan hakkını helal ettin mi diye asla etmedim iki elim yakalarında çalışmaya devam etseydim hayatım çok farklı olurdu koca eline bakmazdim enazindan
(1,391 puan) tarafından
Gerçekten insan üzülüyor benimki belediye özel zaten felaket
(829 puan) tarafından
Özeldi çalıştım emek verdim resmiye bağlandı çıkarıldık
0 oy
(553 puan) tarafından
Ozel sektor böyle işyerimdeki insan lise mezunu bile değil sırf tanıdık  diye basima yönetici koymuslar cahil cahil beş para etmez insanlarla uğraşıyorum 

Mesafeli davrandım hep evliyim yüz göz olmayım diye yapmadığı mobing kalmadı ama bekar kız gelince onla iki lak lak yapınca ona hiç bir şey demiyor yapmıyor kendi 4 çocuklu bir insan gelen kızlarda bilmiyor ben diyince şok oluyorlar adam iş yapan değil onla iki lak lak eden kırıtan insan arıyor 
(1,391 puan) tarafından
Özel sektör de bu kötü kuzum Allah iyiler çıkarsın karşına
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Benimde calistigim is yeri kadrolu ve sözleşmeli ben lise mezunuyum uni. Okuyan cok kisiyle calistim ben kadroyu aldim onlar sözleşmeli kaldı kismet bu isler tecrübeye bakiyolar bide insallah Allahta senin gönlüne göre verir
(1,391 puan) tarafından
Hakkında sadececalismayagore mi aldın gerçekten tebrikler ne iş yapıyorsun ben eğitmenim üni mexu u kdtoyu alan lisw mezunu havuzu temizliyor
0 oy
(446 puan) tarafından
Odaa birseymi. Ben 2 uni bitirdim. İskurdan belediyede calisiyordum. Bi kiz geldi lise mezunu birsey bilmiyor bütün birimler gönderdi bilmiyor diye benimle ayni birime. Ne yapiyor oturuyor aksama kadar ben afedersiniz i.t gibi calistim erken gelip geç ciktim o gec gelip erken çıktı sonuc nemi oldu 5 senedir o calisiyor kadro aldi. Bende cagri merkezi orasi burası derken evlendim evdeyim. Niyeki babasi annesi cok yuksek torpilli kisiler. Allah hakki hak etsin az aglamadim yani
(1,391 puan) tarafından
Vallahi çok haklısın kimse hkkini helal etmiyor millet yinede raht Allah hesabını sorsun ne diyelim
0 oy
tarafından
Çoğu meslek okumkla olmuyor kaynckcada çalışıyor eşim orta okul mezunu yannda çalışan 2 uni bitrms eşimden emir alıyor bu işler böyle 
(1,391 puan) tarafından
Nerde çalışıyor bn kimsenin kimsede bnim emrinde degilmama alt tbka dayisilar üst tbkayi yiyo
tarafından
Kaynakçı
0 oy
(3,013 puan) tarafından
Bende de dayı var ama gel gör ki üni oku diyolar zaten okusaydım bir şekilde girerdim işe hiç olmasa özel sektöre girerdim 
(1,391 puan) tarafından
Bn üni mexunuyuz lise mezunu kadrolu bn taşeron

İlgili bir soru bulunamadı

380,039 soru

11,376,220 cevap

34,861 kullanıcı

...