0 oy
322 göst.
Diğer kategorisinde (1,243 puan) tarafından
Kızlar Kocaeli gebze de oturuyorum her ayın 15 günü mutlaka elektrik gidiyor ama mutlaka wallahi gına geldi artık faturaa gelince en az 400 500 ödüyoruz ama hizmet berbat önceki kombim sürekli elektrik gidip geldikçe bozuldu karda kıyamette sürekli elektrik gitti üşüdük kac defa çağrı biraktim yine aynı 

9 Cevaplar

0 oy
(876 puan) tarafından
Bide kış günü yaa yaz günü olsa neyse de insanları hiç mi düşünmüyorlar
(1,243 puan) tarafından
Bilmiyorum ki ya buzlugumdaki hersey eridi hep
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim esimde o işi yapıyor aynı bölge değil ama heryer aynıdır muhtemelen onlar keyfinden mi kesiyor saniyorsunuz arizayi yapmak için kesiyorlar ne yapsınlar enerjiyi kesmeden canlarını tehlikeye atıp mi arızayı onarsinlar yoksa yangın çıkana kadar beklesinler mi varmı bir öneriniz 
(1,243 puan) tarafından
Canim  haklısın ama her ay 15 gün gidermi elektrik herseyim yarim  kalıyor çalışanlara bi sözüm yok benim onların işi daha zor ama nereye kadar sürecek böyle yıllardır bi rüzgar esse çat gidiyo elektrik
(1,248 puan) tarafından
Her ay her haftada gitmez aynı bölgede
tarafından
Çünkü alt yapı yok buradada öyle en hafif yağmurda dahi kesinti yapıyorlar ama onlarında yapacak birşeyi yok eşim diyor neredeyse 40 senelik teller habire arıza veriyor toptan bir bakım lazim ama yapacak olan kim gece yarısı kocama çok telefon geldiğini biliyorum hastam var okdijene bağlı makineye bağlı elektrik gitti diye çalışanlar ne yapsın
(1,243 puan) tarafından
Kesinlikle öyle alt yapı yok gerçekten o kadar eski nasil dayansın doğru rüzgar esse yine aynısı oluyordu kimse bakim yapmaz eşine de Allah kolaylik versin canım hani şu kesintisi yerine su koyuyorsun ama elektrik daha zor yapanlara da
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Canim firma ödemek zorunda. Yenisi alip taktiriyorlar bilgin olsun. Basina gelirse bi elektirirk gidip geldi buzdolabi yada ne bozulduysa hemen ara sikayet oluştur.
(1,243 puan) tarafından
Oluşturdum canim sonra.ilgilenen olmadi kaldi oyle
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Neresinde gidiyor kiz
(1,243 puan) tarafından
Gebzede canim cayirova tarafları
(1,248 puan) tarafından
Kaynanam orda oturuyor dediğin gibi sürekli kesiliyor diyor orda
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Kaynanamın da elektrik gidip gelmesinden bulaşık makinesi yandı. Kim zararını giderecek. Valla nefret ediyorum ben de böyle işlerden. 
(1,243 puan) tarafından
Hadi ya çok kötü olmuş canim benimde kombi bozulduydu kimse gidermiyo zararı
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Kocaeli'de otururken sürekli elekrik kesintisi olurdu. Şu an ablam İzmitte  hala 2 haftaya bir elektrikleri gider anlam veremiyorum ya annem köyde yaşıyor orda bile ayda yılda bir gider
(1,243 puan) tarafından
Oralarda daha xok oluyomus Allah herkesin yardımcısı olsun walla
0 oy
(348 puan) tarafından
Ben de mutlukentteyim canım. Maalesef sanayi bölgesi olduğu için çok fazla arıza oluyormuş. Altyapı yetersiz kalıyor sanırım
(1,243 puan) tarafından
Yakınız canim aynen alt yapıdan galiba ama bize de yazık gerçekten
(348 puan) tarafından
Biz sedaşa sormuştuk beyaz eşyalar bozulursa ne olacak diye. Bize ulaşın eksper gönderirz eğer arıza elektrik kesintisinden kaynaklıysa yenisini almakla yükümlüyüz demişlerdi
0 oy
(435 puan) tarafından
Bende Gebze'de oturuyorum sabahtan beri yarim saat önce geldi elektrikler dünde gitti :( geçen hafta üç dört gün boyunca bir kaç saatliğine gitti kuzenim banyoda şampuanı kaldı oyle bir kaç saat gidecekse bilgilendirme mesajı atsalar keşkemm sular gideceği zaman atıyorlardı.
(1,243 puan) tarafından
Hakikaten keske atsalar sürekli şarjım az oluyor bide rezil oluyo insan
0 oy
(395 puan) tarafından
Gebzenin neresindesin bende gebzedeyim

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 43 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,404 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
7 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzeeee66 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 413 göst.
11 Ekim 2020 Aile kategorisinde Ayaz.Dlk (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 129 göst.
31 Temmuz 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde mys62 (1,714 puan) tarafından soruldu

378,262 soru

11,321,650 cevap

34,767 kullanıcı

...