0 oy
182 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (39 puan) tarafından

image

kizlar iyi aksamlar. Kayinbabam bu bebek arabasini almis torunuma hediye diye suan 25 haftalik hamileyim. Ben cok begendim sizce nasil kullanislimi varmi aranizda kullanan?

8 Cevaplar

+1 oy
(2,226 puan) tarafından
Benzeri var bende de. Çok güzel kullanışlı lakin çok ağır arabaya sığmıyor ayırmam lazım inidr kaldır zor biraz sürüşüde
(39 puan) tarafından
Tesekkur ederim cevabiniz icin
(3,608 puan) tarafından
Aynen arkadaşa katılıyorum çok hantal
-Reklam-
0 oy
(566 puan) tarafından
Canım ayırten pusetide var galiba benimde böyle tek kişi olunca sıkıntı taşıması canim küçükken iyi ama buyunce çocukla birlikte üç parça oluyor kaçıncı katta oturuyorsun 
(39 puan) tarafından
Aynen evet var 1nci katta canim. Hediye diye sormadan almis getirmis ama biz cok begendik esimle
(566 puan) tarafından
Çok güzel canim  bnde çok beğeniyorum bebeğim bı yaşında içinde çok rahat ediyor sürerken çok hafif insanı yormuyor sadece taşıması sıkıntı benimkide hediye geldi
(39 puan) tarafından
Tesekkur ederim canim
(566 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
tarafından

Travel sistem pismanliktir :) 

Bende de vardi kucuge gectim sonra.

Cok agir, hicbiryere sigmiyor maalesef. Buyuyene kadar kullan bebegin buyuyunce kucuk pratik birseye gecersin olmadi 

tarafından
Oyle tabi dusunmus almis kesesine bereket az buyuyene kadar kullan sonra sat dolapta falan daha kucuge gec nolucak.
(39 puan) tarafından
Tesekkur ederim
(1,752 puan) tarafından
Yok zeynom almadım daha son ayda alırım dedim ama tek başıma açıp kullanamasam boş zaten ya.  Kullanışlı bişey istiyorum yaa
tarafından
O zaman daha kompakt seylere bak rabisim travel sistem gercekten cok zahmetli cunku
(1,752 puan) tarafından
Öyle yapayım en iyisi canım
0 oy
(5,046 puan) tarafından
Hiç kullanışlı değil nasıl satacağımı bilemedim. Sürekli ayırmak gerekiyor arabaya sığmıyor. Kızım 1 yaşına girince satıp baston aldım
(39 puan) tarafından
Bende oyle yaparim o zaman cok saolun
0 oy
(7,741 puan) tarafından
Bunlar hiç kullanışlı değil 
(39 puan) tarafından
Cevabiniz icin saolun
0 oy
(3,016 puan) tarafından
Ben hiç sevemedim bunları 
(39 puan) tarafından
Cevabiniz icin saolun
0 oy
(940 puan) tarafından
Kim.kullansa çok ağır diyo ilk zamanlar cazip geliyo bebek küçük olduğu için ama büyüdükçe tek başına  da çıkman gerekiyor pratiklik on planda oluyo ben tek elle açıp kapatabilirim bebek arabasını çok.memnunum
(39 puan) tarafından
Evet herkes agir oluyor kullanisli degil diye yazmis ama ne yapalim hediyeyi geri cevirmekde olmaz
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Ay cokkkkk guzelll saglikla kullanin ben cok begendim 
(39 puan) tarafından
Tesekkur ederim bizde cok begendik ama kullanan anneler var cok agir oldugunu soyluyorlar ne yapalim bizde kullanicaz artik mecbur

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 536 göst.
9 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busragkhan (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 319 göst.
0 oy
7 cevap 373 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Pasa annesi1 (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 280 göst.
22 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,137 cevap

34,863 kullanıcı

...