0 oy
163 göst.
Diğer kategorisinde (1,618 puan) tarafından
Ben tek olduğum zaman yavaş yavaş yaparım sakin kafayla ama yanımda biri olunca hızlı hızlı yaparım iki gündür temizliğe başlamışım hastayım yavaş yavaş yapıyorum isteksiz isteksiz ama olsun yine de temiz oluyor

19 Cevaplar

0 oy
(914 puan) tarafından
Ben tüm evi çocuğum durursa oturma odasi yatak odasi mutfak çocuk odasi iki saat icinde süpürüyorum siliyorum hatta pencereleri de siliyorum perdeleri de yikatip asıyorum günlük çamaşırı da yıkayıp asiyorum, tuvalet banyo yikiyorum . İki gunde bi ev süpürüyorum siliyorum haftada bir pencereler perdeler yikama 15gunde bir. Çamaşır ise gergin iki posta yikaniyor. Yemek yoruyor beni temizlik değilde anam bi mutfaga girince çıkamıyorum. 
-Reklam-
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Cocuklar durdugu sürece hemen yapar bitiririm durmadiklari zaman daha hızlı yaparım çünkü kızım durmadıgi zaman 50 kere yanına gidip geliyorum 
0 oy
(6,724 puan) tarafından

temiziği de yemeği de yavaş yapıyorum. Elim çok ağır :D

0 oy
(513 puan) tarafından
Misafır gelicekse sabahtan kalkar acele acele yaparım
0 oy
(48,671 puan) tarafından
tezcanliyim ben ya yavas hicbirsey yapamiyorum
0 oy
tarafından
Hizli ve pratigimdir hemen yaparim biter temizlik yemek ne yapilacaksa.
0 oy
(5,837 puan) tarafından
Valla oğlum uyanıksa hızlı yapma şansım yok zaten sürekli totomda shshsh :D ama uyuyorsa hızlı yaparım 
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Yavaş yaptım mi yapasim gelmiyo elim hızlı zaten hızlı yaparım ben 
0 oy
(396 puan) tarafından
Hızlı  ama tertemiz :)
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Hızlı yaparım ama şu günlerde oğlum dk başı yüz üstü dönüp kendini geri düzeltmediği için ağlıyor hiçbir iş yapamıyorum 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Elim çok hızlı eşim ne ara yaptın ded bunca şeyi yemek iş herseyde cok hızlıyım yavaş insan sevmem cokta titizim hergun iş yaparım 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Valla canım benim ev yani tozz süpürge paspas tuvalet banyo 2 saat en fazla sürmez bile genelde 
(1,618 puan) tarafından
Büyük temizlikten bahsediyorum canımmmm
(4,430 puan) tarafından
Kız büyük temizlik sabahtan akşama bitmez kapısı cami iviri ziviri çocuklardan önce bı günde biterdi hepsi de şimdi camlar kapılar bı gün mutfak ayrı bı gün süpürme zaten hergin tozla silme iki günde bir gibi gibi bölük bölük:)
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Bende isteksizim canım hiç bişey yapmak istemiyor çünkü yapıyorum temiz kalma süresi çok kısa:D

(1,618 puan) tarafından
Bende temiz kalıyor ama kızım dağıtıyor
0 oy
(12,627 puan) tarafından
Yavaş detaylı 
0 oy
tarafından
Genel olarak temizliği sevmiyorum ama yaparsam da hızlı ve detaylı yaparım 
0 oy
(9,005 puan) tarafından
İşime gelirse 5 dk da Beşiktaş :D işime gelmezse miyy miyy ama genel olarak elim hızlıdır 
0 oy
(101 puan) tarafından
Hızlıyımdir 
0 oy
tarafından

O anki enerjime bağlı sanırım :D

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Normal hızda yapıyorum ama bırakmadan mole vermeden mola verirsem sonra usenir devam edemem bu yüzden bitirmeden oturmam illaki her yer bitecek bütün isim bitecek ondan sonra oturup biraz dinlenip egzersize gececem 

İlgili sorular

0 oy
36 cevap 266 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
46 cevap 834 göst.
12 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 224 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 451 göst.