0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Gayinvalidesini gönülden sevenler var mı? Bunu cidden merak ediyorum

32 Cevaplar

+1 oy
(394 puan) tarafından
Canı gönülden nefret ediyorum sevenlerin huzuru daim olsun ama benim ki huzursuzluk seviyor
(6 puan) tarafından
Vallaha ben ağırlığımi koydum asla saygısızlık etmem ama yapılan saygısızlığı da unutmam bu nedenle mesafe en iyisidir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Evet var, ben severdim rahmetli oldu Allah rahmet eylesin hem de cok severdim melek gibi kadindi.
tarafından
Bende seven tayfayım benimki de rahmetli oldu. İllaki anlasamadigimiz noktalar olurdu ama çok akıllı ve bilgili bir kadındı
(6 puan) tarafından
Vallaha hır gür kavgamız olmaz Ama zamanında çok haksız yere eşimle kahvaltiya gittik diye evlendimiz zamanlar fesatlık etti huzurumuzu kaçırmak istedi ...bu nedenle şimdi ağzıyla kuş tutsa yaranamio sevemiom birkez  kirildimi insan içi akmıyor yeniden
(352 puan) tarafından
Hep de kayınvalidesi rahmetli olanlar seviyormuş:)))Rahmetli olsa biz de severdik:D
tarafından
Rahmetli olmadan once de seviyordum. sacma bir yorum.
(6 puan) tarafından
Haha
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Çok severim ama kendi annemin yerini tutamaz
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Seviyom kız elhamdülillah iyi kadındır. Hafta sonları geliyor kalıyo kızımla oyunuyo yazın kışlığımı yapar, kışın mantımı yapar
0 oy
(10,045 puan) tarafından
Allah razı olsun severim annemi
0 oy
(5,868 puan) tarafından
Evet vallahi seviyorum yani sevmezsem benim gönlüm bozuktur shshshsh :D tabiki kızdığım oluyor kırıldığım oluyor ama kayınvalidemi tanıyorum biraz köy kafası var o yüzden takmıyorum bunun birde sürekli görüşmediğimiz için olduğunu düşünüyorum yani ayda bir 2 ayda bi falan gelir yada biz gideriz :) 
0 oy
(90 puan) tarafından
Evet ben seviyorum arkadaş gibi Allah razı olsun. 

Evin tek oğlunu alınca :D
(90 puan) tarafından
Allah daha iyi etsin canım ne bileyim böyle post açınca tersi sandım masallah:)
(12,494 puan) tarafından
Kız kinaye yapıyor anlasana ;)
(6 puan) tarafından
Yok çok şükür Evde bulaşık yıkayan ev süpüren yeri geldi de bebisimizin altına kadar değiştiren bir kocam var daha ne istimm
(6 puan) tarafından
Ay cidden mı
(90 puan) tarafından
Yok kiz ciddi maşallah maşallah koca biraz aksi ama olsun kaynana arkamda :D
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Eltim benden önce evlendi daha önce tanıştığımız için gözümü korkutmuştu :D Ama çok iyi bir kadınmış severim hatta doğumdan sonra sevgim arttı sağolsun çok güzel iglilendi benimle 

Maşaallah deyim
0 oy
(10,378 puan) tarafından
Kayınvalidemi severim hem de çok elhamdülillah eşimi doğurmuş büyütmüş razı olsun Allah ondan
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Vallahi nefret ediyorum bi şeyler Anlatıulr he he diyon kendi kendine konuşuyor işte 
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Hem severim hem sevmem :))

0 oy
(12,494 puan) tarafından

Gayınvalidemi gerçekten gönülden seviyorum vallahi :D

(6 puan) tarafından
Belli belli o sırıtma emoji den
0 oy
(232 puan) tarafından
Allah affetsin onun yüzünden o kadar kinci bi insan oldum ki ama bir tek ona ve kocasina karşı var bu kin. Evlendiğim günden bu yana bi elleri hep evimde olsun istiyorlardi tabii ki müsaade etmedim bunun için kocamla aramı bozmaya çalıştılar yapamadılar görümcelerimle kayınımla bozmaya çalıştılar hoş onlar umurumda değil ama yani illetler. Öyle doluyum ki onlara karşı yanii karşımda can çekişseler herhalde bir yudum su uzatamam öylesine ki nefret etmişim 
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Evet ben severim tek tuk beni sinir ettikleride oluyo ama olsun kaynanalik etmiyo en azindan kendi halinde bi kadindir
0 oy
(12,650 puan) tarafından
Niye olmasın canım beş parmağın beşi bir değil 

Benniki görmezsem aldırır evden işim olmazsa her gün giderim 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Evet var ben 
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Ben varım valla Allah biliyor ki can annem olsa o kadar severdim heralde:)
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Kendi Annemden ayırt etmem
0 oy
(15,227 puan) tarafından
Ben seviyorum. Allah razı olsun bir gün bile acı sozunu duymadım 
0 oy
(13,106 puan) tarafından
Kötü şeyler hissetmiyorum aslında ama bana saygı duyduklarını beni gelin olarak benimsediklerini düşünmüyorum o yüzden mesafeli olmak istiyorum keşke cidden isterdim beni kızı gibi sevsin annem gibi göreyim falan 

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 252 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 801 göst.
0 oy
16 cevap 464 göst.
9 Mart 2020 Aile kategorisinde ElisaMina (39 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 239 göst.
26 Ocak 2023 Moda kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu