0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (565 puan) tarafından
Hanimlar suan kirada oturuyorum carsi ortası 5 kat yalitimsiz 3+1 haliyle zor ısınıyor ama bizim köylü olduğu için 750 tl veriyor bize kışın isinmasi zor olur diye baska yerden ev baktım kuzenim benim evde otur dedi kiraciyi cikarcam dedi o da 800 veriyormus evini 2+1 ama burdan daha yeni icten yalitimliynis ama cok küçük ev nerdeyse toplanacam yavas yavas bugun msj atti kuzenimin onden kapora istiyormuş eşi birde  1200 kira istemis kuzenimde 1000 versin sinra 1200 yaparız demis cok sasirdim baskasina 800 veriyor eşimde burda kalalim gitmeyelim falan dedi tasinma olursa yine sıkıntıya gireriz dedi sizce napmaliym

4 Cevaplar

0 oy
(2,274 puan) tarafından
Çok ayıp etmiş bunu kuzenine söyle 800  önce demişse çok ayıp 
(565 puan) tarafından
Dedim canim da diyor ki ona zam yaptım vermedi diye çıkarıyorum en cok falan diye bi sürü sey saydı
-Reklam-
0 oy
(434 puan) tarafından
Kuzenin eşiyle konuşmadan sana söylemeseymiş keşke ben böyle bir durumda o eve geçmezdim. Ya başka bir ev bakardım yada bu evde oturmaya devam ederdim.
(565 puan) tarafından
Bizimde oyle gözüküyor burda kalmaya devam edecegiz sabki firsat arıyormuş gibi geldi bana onlar
(434 puan) tarafından
Sonrasında huzursuzluk yaşama ihtimalide var
(565 puan) tarafından
Öylede canım kışın naisl isinacam burda çocuklar da cok küçük sastim kaldm
0 oy
(90 puan) tarafından
Yalatimsiz ev çok zor ısınıyor birde yüksek kattaysa. 

Küçük evde eğer eşyan çoksa yetmiyor herşey üst üste yaşıyorsun bir zaman sonra bunaliyorsun.. 

Kuzeninin yaptığı da ayıp. Eğer evinde sıkıntın yoksa esin de istemiyorsa hiç taşınma derim 
(565 puan) tarafından
Kışın napcam cajim çocuklarım da çok küçük daha hasta olurlarsa diye korkuyorum
(90 puan) tarafından
Ben olayını çok yanlış anlamışım iki ev bulmussunda ikisinin arasında kalmışsın gibi anladım pardon.. eğer imkanın varsa başka evlere bak canım ama kirası çok güzelmiş evinin şehir neresi
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Bence kesinlikle kuzeninin evinde oturmayın 
(565 puan) tarafından
Oyle yapacam gözüküyor canım basja napim kirada oturmak ne zormuş:(

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 613 göst.
0 oy
9 cevap 173 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (185 puan) tarafından soruldu
0 oy