0 oy
878 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından

Oğlumun montu var 1 tane ama daha kalın hemde yedek almak istiyorum bir tane daha bu Cok hoşuma gitti kalınlıgı falan yorumlarda iyi. Kullanan oldu mu hiç bundan

image

image

22 Cevaplar

0 oy
(2,463 puan) tarafından
Kullanmadım bilmiyorum 
-Reklam-
0 oy
(851 puan) tarafından
Evet oğlumun koyu yesil baya sıcak ve cok guzel geçen yıl almistim
(25,224 puan) tarafından
Bedeni nasıl canım kaç yaşında kaç yaş giyiyor. Ben baya büyük olsun istiyorum içinde rahat etsin sıkmasın ve uzun seneler giysin
(851 puan) tarafından
2 yaşında 3.4 yas almıştım nedeni iyi oldu bu yıl  bi tanede daha aldim şimdiki aklim olsaydi 4.5 yas alırdım bedenleri normal elbiselrr gibi büyük değil ama sen istersen büyük beden al
(25,224 puan) tarafından
31 aylık 15 kilo şuan oğlum 4-5 yaş alayım o zaman
(851 puan) tarafından
Aynn canim 4.5 al büyük olsada abes durmuyo  poposunu örtsün daha iyi
0 oy
(6,190 puan) tarafından
Oğlumun montu bunun sarı renk olanından çok sıcak tutuyo kaliteli 
(6,190 puan) tarafından
Oğlum 2 yaşında cnm geçen sene almıştım ben 2 yaş olanından bilerek büyük almıştım bu sene de giysin diye tam oluyo şimdi tam kalıp yani ama biraz büyüğünü al bence
(25,224 puan) tarafından
31 aylık 15 kilo 4-5 yaş alayım o zaman
(6,190 puan) tarafından
Öyle yap cnm keşke bende geçen sene 3 yaş olanindan alsaymişim mont çok güzel çünkü sıcacık tutuyo güzel günlerde kullansın oğlusun ❤️
(25,224 puan) tarafından
Çok sağol canım teşekkür ederim
(6,190 puan) tarafından
Rica ederim cnm
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Güzel sıcak tutar.. rengide guzelmiss
(25,224 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
tarafından
Montu online uygulama üzerinden alırsan indirimli alma fırsatın olur ben geçen gün 500 TL lik alıp veriş yaptım 350 lira ödedim mesela 
(25,224 puan) tarafından
Aynen öyle düşündüm mağazada deneme şansım olmadı ama baktım çok güzeldi
0 oy
tarafından
LC Waikiki'de çok güzel bir ürün beğendim ve seninle paylaşmak istedim. https://www.lcwaikiki.com/tr-TR/TR/deeplink/urun/5903676/2624212

Uygulamada gece indirimi var 375TL üstüne 125 TL indirim 475 E alırsın montu iadesi şunu bunu da güzel sen bilin gene de 
(25,224 puan) tarafından
Aynen canım kuponla almayı düşündüm
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Alacaksan büyük al içinde rahat etsin ben bundan değil ama başka mont almıştım geçen sene oğlum şimdi 3 yaş ben 2 yaşında olduğu için 2 yaş almıştım ama şuan biraz dar artık seneye alacam 

Sen 2 yaş fazla al 
(25,224 puan) tarafından
Evet büyük alcam bende
0 oy
(158 puan) tarafından
Ben hiç kullanmadım bilmiyorum ama 600 TL veriyorsun ğer imkanım varsa gez dolaş netten sipariş verme o şekilde al derim ben sana güle güle kullansın ❤️
(25,224 puan) tarafından
Ben waikiki den alıyorum hep canım montları aşırı kaliteli buna da bakmıştım mağazada
(158 puan) tarafından
Bakın burada 600 lira bende dün waikiki'deydim mağazada 460 TL
0 oy
tarafından
LCW yorumlarına güvenme canım kötü yorumların hiçbirini yayinlamiyolar inceliyorlar tek tek geri dönüş sağlıyorlar kötü yorumu yayinlamiyolar Trendyol gibi değil. ama şöyle gelince bakarsın beğenmezsen herhangi bir mağazasına gidip iade edebilirsin onu kabul ediyorlar . montu hiç bilmiyorum ama güzel görünüyor :))
(25,224 puan) tarafından
Canım mağazada da bakmıştım çok begenmiştim ama bu rebk yoktu
0 oy
(6,441 puan) tarafından
LCW bir mont için pahalı canım
(6,441 puan) tarafından
Aşırı kalın olması lcw kalitesini değiştirmiyor lcw çoğu ürünü model renk desen her konuda çok güzel ama bozdu kendini
(25,224 puan) tarafından
Ben memnunum her ürününden canım herşeyi ordan alırım. Aşırı kalın olması da kaliteli oldugunu gösterir kışın incecik mont giydirmeyeceğimiz için.
(6,441 puan) tarafından
Ben e bebekten aldım geçen sene o da çok kalın kullanışlı kaç kere de yıkadım birşey olmadı seneyede bakalım nasip
(25,224 puan) tarafından
Bende e bebek montunu kullandım waikiki kadar kaliteli değil
(6,441 puan) tarafından
Ee çeşit çeşit fiyat fiyat tabi her mağazada olduğu gibi
0 oy
(2,211 puan) tarafından

Koyu kahvesinden almıştım geçen sene keşke 1 tane daha alsaymışım :) fiyata bak maşallah:) 

(25,224 puan) tarafından
Evet baya kaliteli duruyor mağazada da bakmıştım baya kalın
0 oy
tarafından

Favorilerim arasındaydı güzel görünüyor ama ben bunu aldım 

image

Kuponla 375 e geldi 500 liraydı normalde yorumlarıds gayet güzel 

0 oy
(12,856 puan) tarafından
Biraz önce biri kızına farklı rengini almış post açmış mağaza ile online da 200 TL fiyat farkı var diye selin 
(9,626 puan) tarafından
Esim LCW mağazadan bi mont beğendi 1.100'dü fiyatı aynı montu online alisveristen 600 liraya aldık gerçekten fiyatlar arasında çok fark oluyo siteyle mağazaya göre
(25,224 puan) tarafından
Mağazada da aynı fiyat canım baktım
tarafından
Evet bndm canım
0 oy
(3,794 puan) tarafından
guzele benziyo magaza yakinsa bak istersen . ben gecen bi bot begenmistim once magazaya gittim baktim inceledim siteden kuponla aldim
(25,224 puan) tarafından
Mağazada da baktım o yüzden siteden kuponla alırım dedim bende kullanıp memnun olsn varmı merak ettim alıcam büyük ihtimalle
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Ben de lcw nın bi montunu kullanıyorum oğluma. 2 yaşındayken 4 5 yaş almıştım. Şuan 3.5 yaşında oğlum, mont tam oluyo. Seneye olur mu bilmiyorum. Büyük al bence de. 
(25,224 puan) tarafından
Waikiki mont konusunda da çok iyi gerçekten. Şimdi giydiğide waikikiden baya sağlam seneye olur ama yedekte lazım
0 oy
(613 puan) tarafından
Buna 600 vereceğime zara da hm de de montlar 600 tl gider ordan alırım 
(25,224 puan) tarafından
Ben bunu tercih ediyorum waikikiden şaşmam bu konularda kullanan varmı diye sormuştum zaten :)
0 oy
(2,297 puan) tarafından
Iki hafta önce aynısını aldık 300 ne ara uçtu böyle 
(25,224 puan) tarafından
Aynısı mı canım 2 hafta öncede bu fiyattı çünkü
(2,297 puan) tarafından
Resim atabilirsem atacam da olmuyor
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Bundan değilde buna çok benzer aldım civilden,bizim oğlanlar aynı yaşta ya 5-6 yaş  yada 6-7 almıştım kaldırdım hatırlamıyorum o yüzden :D ama seneye olur ondan sonra 2 3 kış daha giyer yani maksimum 6 yaşına kadar garanti giyer 

(25,224 puan) tarafından
Oh ne güzel mont bikere alınıyo ya yıllarca giysin
(9,626 puan) tarafından
Evet canim bide mübarekler cok pahalı seneye kim bilir nolur o fiyatlar,o yüzden şimdiden alalım dedik bu sene var ama o seneye artık olmaz Allah giydirmeyi de nasip eder inşallah
0 oy
(191 puan) tarafından
Yerinizde olsam bu fiyat vereceksem LCw değil daha kaliteli markaları tercih ederim 
(25,224 puan) tarafından
Waikiki zaten kaliteli bir marka herşeyini ordan alırım şaşmam
(191 puan) tarafından
Mango zaranin yaninda pek kaliteli diyemem mango da fiyatlar aynı ozellikle indirimde çok daha iyi markalar var yoksa LCw ürünleri kötü değil ama karşılaştırmak gerekirse bu söylediğim markaların yanında çok da kaliteden bahsedemeyiz
(25,224 puan) tarafından
Ben memnunum canım sen ordan alabilirsin :)
(191 puan) tarafından
Ben öyle yapıyorum zaten ama bundan gulenecek bir durum göremedim ben size bir öneride bulundum aynı fiyata kalite konusunda daha iyi diye tercih sizin benim ki öneri bana göre kaliteli olan bir üründen bahsettim iki ürünü de denemiş biri olarak
0 oy
(3,095 puan) tarafından

Bunu aldım 

image çok güzel kalın sıcacık tutuyor 580 tlydi 2 hafta önce 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 115 göst.
3 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ilkbahar (321 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 253 göst.
7 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mervela (7,251 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 98 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 104 göst.

380,082 soru

11,378,209 cevap

34,863 kullanıcı

...