0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (10,947 puan) tarafından
Cildircam.surekli memede.2 yasa girmek üzere .hadi kuran da 2 yaş sabır diyorum ama kafayı yicem.oype sabah akşam yada sadece uyurken istese emzireyim 3 yaşa kadar.ama dakika başı istiyor.gece ağlıyor meme diye.doymuyor dicem.mqsallah benden çok yiyor.kizlar sabır taşi aklımda ama bizim buralarda yok.ta çarşıya gitmem lazımmış.carsiyla aramda arabayla 45 dk.internetten baktım 40 kusurat birde 20 TL kargo.bir tanıdığa sordum sakın ha aktardan 10 TL lik alsan bile yeter diyor.sobuc su an sabır taşı alamiyorum.eczanede başka bir ilaç vs var.midir bıraktırmak için.yada başka ne surebilirim.salca süreyim dedim onu zaten seviyor .biberde yazik günah yani yanacak çayır çayır .ne sürsem bilemedim.ama cinnetin esigindeyim .meme diye gelince agliyarak odadan kaçmak istiyorum

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
iç sesim olmussunuz tek farki benimki iştahsiz hic bisi yemez
(10,947 puan) tarafından
Yok maşallah benimki kurekliyor asla ac değil.baya ağa gibi hizmet bekliyor benden .vallahi billahi akşam anne çay diye ağlıyor.cqy demletiyor bana.
-Reklam-
0 oy
(448 puan) tarafından
Nedense postu gülerek okudum.ayni şeyleri bende yaşıyorum canım oğlum iki buçuk yaşına gircek hala sütten kesilmiyor.. sabır taşı da aldım fayda etmedi dakikada bir istiyor vallaha bezdimm
(10,947 puan) tarafından
Ya insanın kendi memesini kesesi gelir mi .vallahi geldi
(448 puan) tarafından
Haha kız bende hep diyorum memesiz kalaydin
(10,947 puan) tarafından
Kızım emmedi diye çok uzulduydum.bu emince çok sevindiydim.allah cezamı verdi
0 oy
(221 puan) tarafından
Ayakkabi boyasi:))))
(10,947 puan) tarafından
Kız onu emerse sicariz ya
(221 puan) tarafından
Vallaha benim emmedi iyy dedi bi daha yaklaşmadi:))))dene vi istersen
(10,947 puan) tarafından
Bant kapattım dün.krizlere girdi .dövdü resmen beni .yüzümü gözümü yoldu
0 oy
(4,174 puan) tarafından
1 aralıkta 2 olduk. Gece gündüz ağzında ac ta olsa tokta emmek istiyor biraz istahsiz yemek zor yediriyorm. Gece emmek ıcın odasından geliyor. Kesmek istiyorum kıyamıyorum da cok duskun. 
(10,947 puan) tarafından
Kız arada alın beni burdan diye cami açıp bagirasim geliyor.oglan anne meme diyor.kiz anne ödevi yapalım diyor.cildirmak üzereyim.
(4,174 puan) tarafından
Aynı vallahi odadn odaya geçsem peşimde civcivler gibi takılıp geliyorlar. Tuvaletin kapısında bekliyorlar. Allah im bir rahat yok. Kız bni daha çok yoruyor inatligi tutuyor aynı lafı bin kere soyluyorum. Ogln daha sakin ama sorumluluğu cok
(4,174 puan) tarafından
Hergun bogazım agrıyor konuşup uyarmwktan esım cok konuşuyorsun diyor laf anlamıyorlar ki çocuklar. Yakında annemler flnda yokki bırakıp bı kafa dinliyim
(10,947 puan) tarafından
Ah daha bir kere WC yanlız girmedim.ikisi bir benimle geliyor.iceri almasam oğlan kapıda ölmüşüm gibi feryat ediyor arkadan da güm diye düşme sesi geliyor bir kere almadım içeri .kapıda ağladı kendini yere altmış kafasını petege vurmuş.kuz desem o kadar konuşuyor ki.wc ye bile girip konuşuyor.artik sus yeter diye bağırıyorum.sonra da alınıyor bana ama yok susmuyor başka türlü.ruyasindan tut sokakta gördü taşa kadar susmadan konusuyor
(4,174 puan) tarafından
Aynı aynı şu bütün sınıftakileri tanımıyorum ama hergun anlatıyor kim ne yapmis
0 oy
tarafından
Ben siyah bant yapistirmistim uclarina oglum zaten hemen tiksinir cok kolay oldu 1 gece agladi sadece unuttu hemen 2 yasina gircekti oglumda
(10,947 puan) tarafından
Bant taktim şiddet gösterdi resmen asla pes etmedi
0 oy
(4,176 puan) tarafından
Bende bende kizimo 22 ay gece gunduz emzirdim.sabrettim. oglana kazayla hamile kaldim dogurdum 7 aydirda gece gunduz o omrumu tuketio  makssimum 6 ay 7 ay daha emsircem 13. Ayda en gec 14 de kesmeyi dusunuyorum insallh
(10,947 puan) tarafından
Ah bacım kesemedim. Ben
0 oy
(48,690 puan) tarafından
21+9 da kestim rahatlikmis tam iki yasi beklemedim
(2,692 puan) tarafından
21 ay 9 gün mü, doğumdan sonra böyle ifade ilk kez gördüm devrelerim yandı sabah sabah kız :D
(48,690 puan) tarafından
tam yazayim dedim 21 den fazla 22 den az iste☺️
(10,947 puan) tarafından
Ben ne zaman ercem acaba rahata
0 oy
(4,176 puan) tarafından
Ben kizima 22 aylik oje ve rimel surmustum sil desede cikmio.bi kere gordu daha ostemedi ama anliodu ufdan falan.simdi oglani 13 aylik kescem uftan anliomuyduno donem.hatirlamiyorum.bakalim naparim
(10,947 puan) tarafından
Yok ben kesemiyorum
0 oy
(30 puan) tarafından
Bir tanıdığım saçını kesip yapıştırmıştı ama küçük küçük kesmişti çocukta görünce huylanmıştı daha da emmemişti belki işe yara Allah yardımcınız olsun
(10,947 puan) tarafından
Bilmiyorum yavrum mesela şu an sana yazıyorum emiyor
0 oy
(30 puan) tarafından
Bir tanıdığım saçını kesip yapıştırmıştı ama küçük küçük kesmişti çocukta görünce huylanmıştı daha da emmemişti belki işe yarar Allah yardımcınız olsun
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Bana komşum bant yapıştır demişti. Bende yapıştırdım ama artık kapanmış diye anlatmıştım ikna oldu ara ara gelip bakmıştı sadece açılmış mi diye bandı görünce istemedi. Yemesi yerindeymis çabuk kabullenir merak etmeyin. Benim oğlum da çok yapışık ve sık emerdi bir günde alıştı. Size yardım edebilecek birisi var mı bir gün boyunca oyalasin 
(10,947 puan) tarafından
Yok canım yanlızım ben .koltuğa oturduğum an hers yi bırakıp meme diye kosuyor
0 oy
tarafından
Valla bende kescem atcam o kadar oluyorum. Ya mama saldalyesinde yemek yerken bile meme diye deliriyor. Emcek sonra devam etcek şaşirdi iyice. Yanına 5 dakika oturmam hemen meme meme. 5 aylık daha 9 ay nasıl geçer bilmiyorum. 
(10,947 puan) tarafından
Heh bak tam anlattigin gibiyim yavrum.iki dk bir yerim yere değmesin anında meme
0 oy
(128 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bende kızıma daha 1 ay önce bıraktirdim çok zor ya sürekli meme meme due geziyordu ortada yalnız bırakmak daha da zor kızım 1 ay meme due gezdi ortada dışından emmeye çalıştı kollarımı emmeye çalıştı en sonunda şehir dışında kardeşime gittim onların çocuklarıyla 1 hafta kalıp kavga dövüş oynarken unuttu evde yalnız basima kafayi yiyecektim eğer imkanın varsa kalabalık sevdiği bi yere git orda daha çabuk unutur birde ben sabır taşı sürdüm ama ne fayda kızım o an öğüdü sonra yine istedi eğer kildan tiksinirse onu da deneyebilirsin 
(10,947 puan) tarafından
Sabır taşı acaba denildiği gibi değil mi.yok kuzum annem çok uzak
(128 puan) tarafından
Yok aslında gerçekten tadı kötü o an emmiyor sonra yine istiyor meme bağımlısı bian da zor bırakıyorlar
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Çok özeniyorum böyle cocuklarinj 2 yaşına kadar emziren annelere benim içimde ukte kaldı hepsi 40 gün emip brakti çocuklarım beni çok isterdim böyle meme vermeyi onunda meme için ağlamasını  sende kırmızı kalem yada ruj ile boya bak annecim uf olmuş aciyir kanıyor kapat hemen falan de 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 189 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Bir.anne (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 81 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Annelikguzel (1,618 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 558 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 198 göst.