0 oy
482 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşim ile tartıştık darp etti rapor aldık vs 1300 km yoldan ciktm kızım ile ailenin yanına geldim. K.validem de geldiğim şehirde. Gözlerim vücudum mosmor. K.vsldiem beni kardeşlerimi arayıp biraz torununu gosterin diyor görüntülü aramak istiyor. Olayların bilincinde mi değil dalga mı geciyor. Baban yüzümün halini gördükçe ağlıyor. Bu neyin kafasını yaşıyor 

11 Cevaplar

0 oy
(191 puan) tarafından
Kayinvalidenin bir parmağı yoksa kavganizdan dolayı torununu görmek isteyebilir he tabi öncelikle sizi sorup sizinle bir konusmali en azından oğluma tepki vermeli sizin yanınızda olduğunu belli etmeli bu şekilde davranıyorsa orası ayrı .. hala sasiriyorum ya bu el kaldıran erkeklere ne cüret ne sanıyorlar kendilerini haysiyetsizlik bu bir kadına karşılık vermeyevegini bildiğin bir çocuğa vurmak gibi bu nasıl vicdansizlik merhametsizlik 
tarafından
Kayinvalideniz bir parmafi yok evet ama ben  13 saatlik yoldan geldim elim yüzüm mor aramızda 30 km var kendisi ile. Böyle bir durum var gel buraya usulü budur. Hala çoğu biraz göster bilmem ne. Sanki yaşananlar normal gibi
(191 puan) tarafından
Böyle durumlarda şunu düşün bence genelde bir evlat bu şekildeydi aile en büyük sebebtir eğitim en başta ailede başlar demek ki eşin gerekli eğitimi alamamış kendini de geliştirmemis o yüzden boşver ailesinden de birşey bekleme yoksa sen üzülürsün.. torunudur ara ver eline görsün konuşsun sen görünme konuşma boşver
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sağlıksal sorunu yoksa ne demeye gelmiyor. Dalga geçer gibi ariyor. 
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Açmayın bir daha ararsa canım sana da çok geçmiş olsun 
0 oy
tarafından
Torununu özlemiş olabilir ama bence de açmayın teli sonuçta oğlu sizi darp etmiş insan arar sorar 
tarafından
Evet uygun bir dil ile mesaj da belirttim artık şu an zamanı değil dedim
0 oy
(912 puan) tarafından
Yani oğlunu desteklemiyor sa kavgaya sebebiyet verecek bisey yaomadiysa torununu görmek istemesi çok normal sinirlisin ofkelisin haklı olarak ama hayat böyle işte belki de busekilde davranarak oğlunun kavgasınin dışında tutmak istiyor kendini 
(2,357 puan) tarafından
Kız kadını dövmüş kadın ailesinin yanına dönmüş kavganın dışında nasıl tutacak kendini. Duymayan kalmamış çok yanlış yapmış bence kaynana
0 oy
(90 puan) tarafından
O eşinin elleri kırılsın inşallah allahindan bulsun. Kaynanan da bir zahmet kaldırsın gotunu gelsin suçu yoksa günahı yoksa ne diye gelmiyor. Mesaj at buyur gel torununu görmeye diye çekiniyor da olabilir gerçi 
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Acma sende acacak halim yok konusavak halde yok bende soyle anlar o nasil zekasi geri insanlar var yaa millet ne derdinde bu ne derdinde dogru torunu ama simdi torunu sevme zamanimi Allahimmm yaaaa
0 oy
(3,794 puan) tarafından
cunku sen el kizisin oglu ne yapsa hakli dogru . oglu bas taci gelin kapi mandali. benim kaynanada oyleydi kurtuldum hepsinden. 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Babamı ağlatacak kadar bir adam bana davranıyorsa. Çocuğumun da tırnağını ancak mahkemeden sonra mahkemenin verdiği sınırlar içinde görebilir 
0 oy
(802 puan) tarafından

Ş.erefsizz eli kirılsın. Yüzü yok gelmeye arayip nabiz olccek.bosancaksan delil olacak sekilde davranma. 

0 oy
(57 puan) tarafından
Gazlamak gibi olmasın ama resmen bencillik. Alt mesaj şu sen ne yaşarsan yaşa ben babaanneyim her durumda torunumu görürüm..Ya da sizi yokluyor ona da tepkili misiniz diye. Her türlü nezaketsizlik. Tabi bu yorumu yaşadığınız berbat şiddeti bildiğini varsayarak yaptım. Ayrıca da eşinizin elleri kırılsın. Çok geçmiş olsun.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 390 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,041 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 172 göst.
22 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Bbg (1,737 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 205 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde AlinKara (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.