0 oy
217 göst.
Aile kategorisinde (868 puan) tarafından
Kızlar belki saçma gelecek size ama 6 aylık oğlumun bana hiçbir düşkünlüğü yok. Yani çok insan görmemesine rağmen yabancı da olsa herkesin kucağında mutlu keyifli beni hiç aramıyo. Yani ne bileyim en azından yabancı görünce gitmese bende durmak istese annesi olarak bi farkım olsun istiyorum. Ama sanki hiçbir farkım yok gibi. Bir keresinde ilk kez başkasına bırakıp 6-7 saat boyunca işim olduğu için gelememiştim hiç ağlamamış beni hiç aramamış hatta görünce sevinip heycanlanmadı bile. Ama babası işten gelince sevinir heycanlanır yerinde duramaz. Acaba beni sevmiyomu diye düşünüyorum artık  :(

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
6 aylık bebek sevip sevmemeyi nerden bilsin kız :D benim çocuklarda aşırı babaci beni hiç aramazlar bile 
(868 puan) tarafından
Ay ne bileyim yani o kadar doğurdum gecemi gündüzüme katıyorum bilsin yani babasına gelince sevinçten yerinde duramıyo :D
-Reklam-
0 oy
(2,746 puan) tarafından
6 aylıkken ayırt edemiyorlar o yüzden sen birde 9 dan sonra gör to.tondan ayrılmıcakm hsjsjs
(868 puan) tarafından
Yani 3 ay daha mühlet veriyorum o zaman ona :D
0 oy
(2,414 puan) tarafından

Benimkide öyle inşallah öyle kalır yoksa herşeyi onla yapmak zorunda kalırım mesela hava soğuk bırakıyorum anneme yada eşime kendim tek çıkıyorum ama o bana bağımlı olsa napardım:ermm:

(868 puan) tarafından
Ya bu durumdan mutluyum aslında ama en azından yabancı birine karşı beni tercih etsin yani o kadar da olsun
0 oy
(2,357 puan) tarafından
Daha küçük seninki benimkide herkeste duruyor aynı dediğin duyguları çok yaşadım farkı olsun istiyor insan. Yabancılarda bile ağlamaz. Şuan yine düzeldi biraz. Ama kapıdan kim çıksa arkasından gitmek ister.
(868 puan) tarafından
Galiba bazı çocuklar fazla sosyal oluyo karakteristik bi durum sanırım.
0 oy
(2,687 puan) tarafından
Heeeeehhh bende senin gibi dusunup uzuluyodum şuan 14 aylik yapisik ikiz gibi geziyok evde heryerde arkamda wc ye git kapinin onunde sanki anasini kaciriyolar evde disari ciktik yer yakin diye araba almadik gorumcemle donusumlu kucakta gider dedik demez olaydim killarin koptu o aldikca bana agladi işim oluyo birakiyorum arkamdan agliyo aklima tukureyim bana niye duskun degil dedigim gune bence keyfini cikar bi zaman sonra cinnet gecirecennnnnn evet bizimkide ayni donemde babaya oyleydi bence oda aksamaca bizi goruyo cocuk napsin eve aksamdan aksama gelen biri heycanlaniyo 
(868 puan) tarafından
Heralde zaten bu kadın 7/24 benimle yabancılarla iletişim kurayim diyo. Yani artık böyle düşünüyorum. Bir gün o da anlar ağlarsa anam ağlar gerisi yalan ağlar :D
0 oy
(9,006 puan) tarafından
Ayy bazen böle olmak isterdim :D bazen kaçmak için yerde sürüyorum sesimi duymasinlar diye el kol hareketi ile bazı şeyleri anlatıyorum :D benimkiler aşırı anneci bazen tuvalete bilee 3.muz giriyoruz yemek yaparken biri paçamda biri tezgah üstünde. Eşim işten gelince 10.dk hasret giderme ve sonra yine anneciler
(868 puan) tarafından
Yaa o kadar olsun istemiyorum hani bu durumdan memnunum aslında ama abartıyo bizimki. En azından hiç görmediği insanlara karşı beni tercih etsin  :D
(9,006 puan) tarafından
Anne sütü aliyo mu
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Seni çok gördüğü için aslında öyle tam tersi yani hep sen hep sen diğerleri farklı geliyor hem 6 aylık bebek pek anlamaz sevip sevmemeyi üzülme yani:) başkasınada 6 7 saat bırakma bence küçük her yere kendinle götür 
(868 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorum sürekli beni gördüğü için sıkıcı geliyo galiba yeni insanlar yeni yüzler dah ilgi çekici sanırım
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Bi yerde okumuştum merak etme annesi büyüyünce  her gece yatmadan önce seni isteyecek die.. üzme boşuna kendini daha bebek o ama cocuklar hep önce anne derler hatta bunaltabilirler keşke biraz da baba dese die :)
0 oy
(11,268 puan) tarafından
Oyle düşünme kiz ne bilsin bebekler onu daha neredeyse bütün bebekler babaci sen kızımı gör kapının sesini duysun yeter eşim içeri girene kadar odanın kapısında gözü 
0 oy
(938 puan) tarafından
Benimkide öyleydi o ayda canım 8-9 dan başlıyorlar şimdi 9 aylık tuvalete bile gidemiyorum kimsece durmak istemiyorlsr
0 oy
(90 puan) tarafından

Bir yeni fobi eklendi :/ 1.5 ay sonra doğumum var oğlumu kendime nasıl bağlarım hshshshs :D 

Şimdi bile aile de bana düşkün olur diyenlere ters ters bakiyorum kıskanırım ben :D 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 147 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 57 göst.
14 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 400 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Svgidrmzz (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.