0 oy
70 göst.
Diğer kategorisinde (243 puan) tarafından
Kızlar her gün akşam ne yapıcam diye düşüne düşüne bi hal oldum cocuklarınza her gün ne yemek yapıyorsunuz belki bana da fikir olur asla sebze yemiyor ona alıştırmak istiyorum 

4 Cevaplar

+1 oy
(2,537 puan) tarafından
Bu aydaki bebek her şeyi yiyebilir. Kendiniz için ne yapıyorsanız onlardan yedirin ayrı bir şey yapmanıza gerek yok ki 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her zman çorba yaparım yayla ve şehriye çorbası ama gün içinde ne olsa yine veirirm çorbam hep hazır olur ama yanında da birşeyler veirirm 
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Benim oğlum çok yemek seçiyo. Bi de bugün yiyo bir yemeği haftaya yaptığımda yemiyo. Çok değişik bir tarzı mı var diyim artk. Sürekli yediği tek şey makarna. Çorbayı da bazen içiyo bazen içmiyo. Pilavı bazen yiyo. Yoğurt bu ara hiç yediremiyorum. Ama genelde bize ne yaparsam ondan yediriyorum akşamları. Gündüz de erişteli mercimek çorbası şehriye çorbası makarna yapıp yediriyorum. Turşu çok seviyo bi de benim oğlum. 
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Hiç ayrı yemek yapmadım canım ben ilk başladığı zaman haricinde gayette büyümüş kendi yediklerinizden yesin bence ben kızıma acı tatlı ne yersek veriyordum yemek ayırtı yok maşallah

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 281 göst.
16 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Gulnazyilmaz (1,184 puan) tarafından soruldu
+2 oy
22 cevap 227 göst.
12 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 306 göst.
12 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 205 göst.
4 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,658 soru

11,506,678 cevap

35,160 kullanıcı