0 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde (4,997 puan) tarafından
Temizlik konusunda hızlıca yaparım detaylı da yapmaya çalışırım. 

Ama yemege gelince hizli yapiyorum guya ama iki cesit yemegi 1 saatte zor yapıyorum surekli arkami topluyorum tezgah dagilmasin fazla diye kesin ondan.

Siz nasılsınız bu konuda?

26 Cevaplar

0 oy
(3,738 puan) tarafından
Yemek konusunda hızlıyımdır ama temizlik konusunda çok titiz yaparım orta hızda hızlı yapılan işler temiz olmuyor bence 
(1,248 puan) tarafından
Katılıyorum bende kız kardeşimde hızlı yapar geçende mutfak dolaplarımi sildi bende hızlı yapıyor kendim yavaş yapıyorm sanıyorum küçük hanım silip koymuş hiç kurulamamis bile kapakları açık bırak kuursun diyor
(4,997 puan) tarafından
Üşengeç temizligi demek onunki :)
(3,738 puan) tarafından
Hızlı iş yapıp da temiz yapan kimse görmedim valla yalap şap yapma derim ben :D geçen halamın kızı ocağı sildi kendi evlerinde 30 saniye falan sürdü kız ne çabuk sildin dedim tertemiz valla dedi gel dedim telefonun flaşını açtım tuttum ocağa amaaanneeyyy yağlar kalıp olmuş kız bu ne telle buraları böyle olmaz dedim güya sorsan eli çok hızlı hoop pratik ev süpürür halıların altı hep kırıntı hiç sevmem valla öyle işi kim ne derse desin
-Reklam-
0 oy
(5,071 puan) tarafından
Benim de tam tersi yemekte elim çok hızlıdır ama temizliğim asla bitmiyor :D 1 saatte 4 çeşit yemek yapma potansiyeline sahibim :D
(4,997 puan) tarafından
Bende hizli yaptigimi saniyorum ama yok yani 1 saatten fazladir 2 çeşit yemek ancak yaptim
0 oy
tarafından
Ağır yaparım ama temiz yaparim cocugum yok rahatim galiba ondan böyle 
(4,997 puan) tarafından
Olabilir canim.ben cocuklar uyanmasin aman aglamasin diye hizli yapmaya calisiyorum
0 oy
(218 puan) tarafından
Yemek konusunda çok hizliyimdir ama temizlik konusunda detaylı temizlik yaptığımda baya uğraşırım üstüne bide çocuk olunca :))
(4,997 puan) tarafından
Aynen detaya girince bitecek olan işte bitmiyor ki
0 oy
tarafından
Elim baya hızlıdır yavaşlığa tahammül edemiyorum 
(4,997 puan) tarafından
Çok yavaş yapınca canım sıkılıyor kac saattir ayni diye :D
0 oy
(1,762 puan) tarafından
Ben bir çok konuda ağırim detaylı temizlik yaparım. Bu yüzden çok vaktimi alıyor baştan aşağı temizlik.
(4,997 puan) tarafından
Detayli insani cok yoruyor
0 oy
tarafından
Pire gbı çalışırım hem özenirim hem hızlı yaparım 
(4,997 puan) tarafından
Hizli ve temiz  yapana her zaman hayranim
tarafından
Öyle yapmaya calşyorum canım çok titizim aynı zamanda hızlıyım uyuşuk iş yapan ınsanı sevmem hızlı temiz olacak leke vs kalmayacak ev yumuşatıcı ve çamaşır suyu kokacak hayranım o kokuya
0 oy
tarafından

Ikisindede yavaşım ama güzel yaparim bazen bütün evi kaldırıp temizleyesin geliyo öyle enerjik oluyorum bazen 2 3 Gun duruyo temizlik Canim Istemiyo :D

(4,997 puan) tarafından
Evet aynen bende senin gibiyim
tarafından
Kadınların hastada olsa o işleri yapılacak erkek olmak varmış dünyada
0 oy
(7,778 puan) tarafından
Hepsinde çok detaycı olduğum için oldukça yavaş bitiriyorum işleri
(4,997 puan) tarafından
Insani vakti cok gidiyor ben cok vakit harcayinca canim sıkılıyor
(7,778 puan) tarafından
Öyle ama detayları yapmadığımda da aklım hep orada kalıyor
0 oy
(194 puan) tarafından

Ben her işte aşırı detaycı olduğum için elim yavaş :D

(4,997 puan) tarafından
Ya yavas temiz oluyor ama ben cok sıkılıyorum yap yap bitmiyor
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Kızımı yatırır temizliğe başlarım uyanmadan bütün işlerimi  bitirmiş oluyorum  yemekte dahil ev işinde hızlıyım temizlik yapmayıda  severim 
(4,997 puan) tarafından
Bende bugun yatirdim oglumu namaz kildim yemek yaparken kalkti halbuki 1 saat olmustu yatali
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ev işi ve yemektede çok hızlıyımdır hemde toplu canım bilemiyorum 
(4,997 puan) tarafından
Ya topli olam evde duzen oluyor bu yuzden temizligi kisa suruyor
(6,441 puan) tarafından
Evet kızım dağıtır uyuduğunda toplarım
0 oy
(688 puan) tarafından
Detaylı temizliğimi nasıl yaparım biliyor musun. Evinde 5 kapaklı gardolap baza altı ve çocuk odasında 3 kapaklı dolap var kilerde 2 dolap ayakablikta bir dolap var. 1 günü bunlarin içine dışına ayırırım. 2 gün evin 5 camını siler tülleri yıkar takarım 3 gün mutfak dolabı ve mutfak temizliği iç dış hepsi. 4 gün balkon camlari. 5. Gün oturma odası ve tuvalet banyo fayanslari 

6. Gün evin tüm altlarıni siler süpürür ilk günden yıkamaya gönderdiğim halklarımi sererim. 
(688 puan) tarafından
Temizliğimi hızlı yaparim çünkü dolapları yağ tutturmam. Banyo fayanslarini kirletmem camlarımi ayda bir silerim
(4,997 puan) tarafından
Bu döngü sürekli başa mı sarıyor
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Temizlikde hizli yaparim oyalanmadan bitiririm titizimdir düzenliyimdir 

Yemek konusunda adını koymuşsam yemegin hemen atarim ocaga mutfak da daginik çalışmam  
(4,997 puan) tarafından
Aynen yemegi belirleyincw gerisi kolay oluyor bende daginik çalışmamak icin yavas yapıyorum iste
0 oy
(72 puan) tarafından
O kadar hızlı yapıyorum ki mutfakta başka biri yaparken izleyemiyorum. Bana yapılınca s i n i r olsam da sürekli müdahale etmek, etrafı düzeltmek hızlı olmak istiyorum..
(4,997 puan) tarafından
Ben cok yoruluyorum ya bir de is yaparken surekli aklimdaki meselelerle uğraşıyorum hem vucud hem beyin yorulmuş oluyor
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ikısındede elım agırdır ben pat diye yemek yapamam agır ateşte pişicek lezzeti olcak diger türlü 20dakıkada da pişiyo bı yemek.Temızlıkte de cıddı anlamda agırımdır bı ıs yaparken baska oşe dalarm vs derken işin icinden cıkamam:)
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Çocuklar ayağımın altında olmazsa hızlı yapmaya çalışıyorum ve bence çok hızlı da değilim çok yavaşta muftakta da acil birşey yoksa işim bitmeden toplamam dağınık çalışmamaya gayret ederim 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Istekliysem hızlı da temizde yaparim ama içimden gelmeyince oyyy bitmiyorr bitmiyorrr
0 oy
tarafından
Ben olabildiğince hızlı yaparım detaylı yapmaya çalışırım genelde 

Yemek konusunda da hizliyim yarım saatte yemegimi yaparım 
0 oy
(357 puan) tarafından
Hiç bir işte hızlı değilim yemekte de temizlikte de 22 yaşına kadar bir gün sofra dahi kurmadım hiç iş yapmadım evlendim ğç yıldır yapıyorum hızlanaöadım pratikleşemedim ve işleri de asla sevemedim maalesef 

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 378 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 229 göst.
25 Mart 2023 Diğer kategorisinde Pembikmor (1,392 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 88 göst.
21 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde ⭐Beyza Nur⭐ (10,556 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 193 göst.
28 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde hanimeli (482 puan) tarafından soruldu

381,020 soru

11,406,985 cevap

34,943 kullanıcı

...