0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
Dün atm ye soktum kartımı sadece bugun akşamüstü bir çıktım banyodan kartımdan google ads üzerinden 1200 tl çekilmiş hemde 200 Bi 1000 Bi hemen eşimi aradım kartın iptalini verdi sabah bankaya gidicem başına böyle bir şey gelen var mı ya lütfen 

8 Cevaplar

0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ayy çok geçmiş olsun 
(52 puan) tarafından
Gitti param ya
(3,230 puan) tarafından
Canın sağolsun canım yaa bizimde kart düşmüş fark etmedik temassız dan 2 bin TL harcamış ******** haram olsun
(58 puan) tarafından
Hic caninı skma inan bunla gelmis gecmis olsun de ablamlarin hesaptan 2sene once 30 bin tl cektiler davalari hala devam ediyor
-Reklam-
0 oy
(221 puan) tarafından
Gecmis olsun canim
(52 puan) tarafından
Sağol canimmm
0 oy
(2,572 puan) tarafından
Abim yapı kredinin sayfası sanıp birebir kopyasını çıkaran bi sayfaya kart bilgilerini vermişti.Aninda 1500 çekmişlerdi.Allahtan günlük limit o kadardı.Hemen iptal etti.Şikayet etti.Ama 5 sene olmuştur nerdeyse sonuç çıkmadı.Binlerce kişi varmış başına gelen 

Ama senin birazdaha farklı sen direk ATM'den işlem yapmışsın çünkü.Bence adliyeye gidip sor
(52 puan) tarafından
Ben hiçbir şey vermedim kimseye sadece dün atm ye taktım kart şu an bende
0 oy
(4,175 puan) tarafından
Bizin bir musteriye oldu oyle atm de kopyalayici karti ben buldum düz gri bi kart barkod cizgileri gibi cizgoler vardi .tee 2011 yikinda 5 bin tl adamin hesaptan cekilmiş.bizim subenin ustunde adsmin ofusi vardi insaat muhensisi. Şubenin karindan karsiladi bizim yonrticiler. Cunku adamin yüklü mevduati vardi musteriyi baska bankaya baska subeye kaptirmak istemediler :) tamamen yalakalik.ama gecmus olsun yani yaocak bise yok normal sartlarda sube geri odemez
(52 puan) tarafından
Geri gelmez yani ödemem gerekiyor
(4,175 puan) tarafından
Aynn gelmez malesef.sube calisanlarina naziniz geciosa rica edersiniz yine.ama zannetmiyorum her subede olacak bisey degil.dedigim gbi bizim o musteri yuklu mevduati vardi.adamin parasiyla sube biton kar elde edio yillik.kacirmak istemediler.normalde boyle bise olmaz
(52 puan) tarafından
Hangi banka sizin
(4,175 puan) tarafından
Suan calismiyorum evkndikden sonra ayrildim isten .sekerb.ank
0 oy
tarafından
Bir ara Google hesaaplardan para çekiyordu burdan biride yazmıştı oda olabilir 
0 oy
(507 puan) tarafından
Geçen ay kız kardeşimin ziraat banka kartı öyle olmuştu 1500 TL çekilmişti 100 TL 200 TL vs... Bankayı aradı iptal etti mobil hesaptan da şikayet oluşturdu 1 hafta sonra çekilen mevlayı ödediler. 
(52 puan) tarafından
Bizde bankayı aradık iptal ettirdik anlattık olayı mobil bankacılığı da kapadılar o yüzden yarın bankaya gidicez
0 oy
(58 puan) tarafından
Hem.kardesimin hemde esimin kartindan cekmislerdi itiraz dilekcesi yazdik parayiniade aldik bizimkinden oyun icin para cekilmis sanal esim bankaya gitti ben güvenli ödeme icin sifre kydum nasil para cekiyirlar dedi falan 
(52 puan) tarafından
Hadi ya inşallah gelir geri valla ek hesaptan çekilmiş bir de beynim ağrıdı sinirden
0 oy
(3,349 puan) tarafından
Hırsızlar ATM lere bir şey yerleştiriyor o ATM den kart ile işlem yapanların maalesef tüm kart bilgileri kopyalanıyor 

Bizimde başımıza geldi ben kartta ki son parayı çekmiştim içinde 10 TL falan kalmıştı kopyalanmış kart onu çekmişler hemen iptal ettirdik 

Birde kartlarda temassız kullanıyorum olurda düşer falan diye tüm kartlar şifreli

Geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 77 göst.
16 Mart 2023 Diğer kategorisinde Selimin annesi (9,007 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 137 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fatma3400 (105 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 146 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy