0 oy
429 göst.
Aile kategorisinde (451 puan) tarafından
İkizlerim yok oğlum 2 buçuk olacak 5 aylik hamileyim sizce hangisi kullanışlı yada tek tekmi bilemedim

13 Cevaplar

+1 oy
(9,626 puan) tarafından

Canim toplu tasimalarda cok sıkıntı oluyo benimkilerde pespese oldular ikiz arabası almak istedim ama hiç biyere sığmıyo o yüzden tek arabaya ikisi oturuyo suriyeliler gibi:D genelde kızım oturuyo oglum yürüyo ama kalabalık yerde geziyosak oglumu da oturtuyorum

(451 puan) tarafından
Ahahah canım güldürdün beni
(9,626 puan) tarafından
Rabbim hep güldürsün  ❤️
(5,331 puan) tarafından
Benimde ikisi birden biniyor cok utaniyorjm bazen "D ama ogluma laf geçiremiyorum mecbur onuda koyuyorum. Neyseki geniş ikisi sığıyor.
-Reklam-
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Yanyana olanlar cok yer kapliyo canim. Bi yerde kapidan gecerken falan
(451 puan) tarafından
Cidden mi yaa arabayada sığmaz dimi kapanınca çok saol canim
0 oy
(2,418 puan) tarafından
Geçen prego marka ikiz ön arka bebek arabası gördüm önü inip arkası kalkabilen çok güzeldi ama uzun oluyo tabi 
(451 puan) tarafından
Evet canim onlar uzun okuyor biraz
0 oy
tarafından
Altılı üstlü olanlara da bakabilirsin 
(451 puan) tarafından
Oglum sıkılan Bi tip zannetmiyorum alt katta dakim duracağı canım
tarafından
Bence masraf etme ikiz arabasına tek araba al bebeğine oğlunu yürütmeye teşvik et yaşı gelmiş çünkü 3 yaşında olacak çocuk doğunca
(451 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
tarafından
İki buçuk yaşında mi aylık mi 

Yassa benim fikrim tekli al çünkü üç yaşında olacak doğana kadar üçte de bebek arabasına binmez. Bende 40 haftalık hamileyim oğlum iki buçuk yaşında binmiyo pandali bisikletlerden aldık ona biniyo genel olarak yürümek ister çünkü

Onun dışında öneri olarak önlü arkalı daha iyi kuzenimin çocuklar birbirine yan yana hayır etmiyor kavga ediyorlar. 
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Geçen wagon bebek arabası diye bişey gördüm çok güzeldi bi bak istersen
0 oy
(122 puan) tarafından
Oğlun büyümüş zaten normal bebek arabası al bence 
0 oy
(986 puan) tarafından
Oğlun büyümüş artık. Bnce ikiz araba alma.uzun yok olsa ikisini normal cift yonlu arabaya bindire bilirsin.benim bir buçuk yıl var aralarinda bn oyle yaptim .sonra elinde kalir küçüğüne yeniden almsk zorunda kalırsın. 
0 oy
(359 puan) tarafından
İkizlerim var biz yanyana olanı almıştık valla 7  aylıklar daha ben tek başıma dışarı hiç çıkmadım çıksam da arabayı surebilecegimi hiç sanmıyorum asrii hantal zro suruluyo bide on çift teker almışız yönleri değişsin teker donmuyo yampiri yampiri gidiyo arka arkaya olanda kalmıştı aklımız o zaman ama oda biraz daha büyüdüler arkada altta kalan orda olmak iştemez bide aşırı uzun dönmemiz zor olur diye düşünmüştük tabi en iyisi tek araba alıp ikisini birine bindirmek zaten bı çocuğunuz  büyük daha kendini bilir zarar vermez kardeşine ikiz bebek arabalari çok zorluyo insanı
0 oy
(504 puan) tarafından
benimd eikizlerim var 5 aylıklar birde 2 yaşında kızım var Kızım yoruluyor ,arabaya binmek istiyor çoğu zaman.İkizlerleysem onlarda ağlıyor çoğu zaman birini indirip onu koyuyorum .Ama büyüdüklerinde hepsini ikiz arabasına skstiririm uyumadiklwri sürece problem yok:) ama senin çocuğun belki büyüdüğü için arabaya binmeyi pek istemez ona göre al ikiz arabasını yada almaman daha doğru olur gibime geliyor
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Bizim ikiz bebek arabamız yan yanaydı toplu taşımaya koymak biryere  girmek market mağaza gibi büyük dert o yüzden arkaĺi önlü daha iyi yan yana olanın tek guzel yani cocuklar birbirini görerek gidiyo ben a 101 dışında markete giremiyordum paşa çıkış kapısından girebiliyordum. Bende sen hic alma bebek doğana kadar 3 yasinda olur büyük zaten küçük bebekle fazla cikilmiyo birde idare edersin biraz bebek şöyle 7 ,yada 8 olunca diğeri zaten bebek arabasına artık binmez  gereksiz bence 
0 oy
(2,103 puan) tarafından

Önlü arkalı kesinlikle hem yer kaplamıykr hemde e kullanışı daha iyi canım hem yan yana olanlarda tutma yerleri bir süre sonra zor oluyor geniş diye ama önlü arkalı daha iyi o konuda daha ergonomik geliyor bana

Oğlum büyük  dersen de canım riske atmaya değer mi ki tut ki hızlı hızlı bir yere gitmek gerek pazara çıktın ya da bebek arabası mı tutcaksın poşetleri mi oğlunu mu öyle de düşün 
0 oy
tarafından
Benim kardeslerinde ikiz 1 yaşında kar annemin bebek arabası onli arkalı ve hiç kullanışlı değil bence en geniş inden 1 tane al

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 78 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Dilber59g (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 122 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,182 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 518 göst.
5 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Nurbis (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 223 göst.