0 oy
152 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (5,936 puan) tarafından
Doktor değil hemşireler yapar testi sanırım o yüzden randevu almadan gitsem yarın bakarlar mı? Eve uzak Bi de sağlık ocağı boşa gitmiş olmak istemiorum kızlar

5 Cevaplar

0 oy
(4,196 puan) tarafından
Yok dorek bakilio randevusuz.
(5,936 puan) tarafından
Teşekkür ederim cnm cok sevindim ramdevuyu üç gün sonraya veryolar bekliyemezdim valla
(4,196 puan) tarafından
Normalde Dr kayit acio hemsireye yonlendirio hemsire kan alio .ama  ilk gebelik testi hcg bakilmasi icin direk aradan aliolar.gebelik teayi yaotirmak ostiyorum de aradan aliyorlar
(5,936 puan) tarafından
Hemen aynı gün çıkıyor mu peki
(4,196 puan) tarafından
Yok ertesi gun oglenden sonra cikar en erken.cunku kani toplayip hastaneye yolluyorlar saglik ocaklari.normal hastanede parayla yaptirsan yada devlette hastanede yapdrsan ayni gun cikar
(5,936 puan) tarafından
Hastane yakın olsa orda yaptırırdım daha kolaylık olurdu ama çocukla nasıl gidicem hatta kontrole fian nasıl giderim kışın onu düşünüyorum şimdiden. Neyse bir güncük de sabrediveririm artık geç olsun güç olmasın :)
-Reklam-
0 oy
(3,862 puan) tarafından
kan testlerinde dr un onayi gerekiyor bizim burdaki  saglik ocaginda  
(1,271 puan) tarafından
Bizde de Oyle
(5,936 puan) tarafından
Yaa Bi de bizim aile hekiminin kocası il sağlık müdürü mü neymiş kadın kafasına göre çalışıyor haftada üç gün ya, var ya yok gidersem boşa çıkarsa bu soğukta
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Ben acilde yaptirmistim
(5,936 puan) tarafından
Hemen çıkıyor mu  hastanede yapınca. Sennki kaç güne çıktı cnm
(1,271 puan) tarafından
1 saatte cikti  cnm
(105 puan) tarafından
Acilde nasıl yaptırdın cnm bizim burda kan testi vercem diyince yapmıyorlar
(1,271 puan) tarafından
Doktorun yanina girdim  mide bulantim var dedim gebelikten supheleniyorum dedim test istedi kan  verdim 1 saat sonra tekrar sonuclar icin gel dedi tekrar gittik  sonuc doktorun ekraninda bakti hayirli olsun dedi hatta sonucuda  cikartip verdi bana istanbulda oturuyorum burdayapiyorlaracilde
0 oy
tarafından
Yapılır Canim ama alabiliyorsan sırada al istersen beklememek Icin 1 Gun sonra sonuç çıkıyor. Evde test yaptin mi Canim?
(5,936 puan) tarafından
Evet yaptım hayalet Bi çizgi gördüm emin olmak için sağlık ocagında kan vereyim dedim cnm
tarafından
Aa hadi Insallah hayırlı sonuçlarla gel Sağlıklı ilerler Insallah sonucunu bizimle paylaş canim
(5,936 puan) tarafından
İnşallah canım saol güzel dileklerin için :)
0 oy
(303 puan) tarafından
Kan veriliyor dimi 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 353 göst.
29 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❣️Ballı peteğim❣️ (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 137 göst.
8 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Manas (900 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 145 göst.
9 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 34. (351 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.
13 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (826 puan) tarafından soruldu

380,255 soru

11,384,888 cevap

34,884 kullanıcı

...