0 oy
245 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

ateş ölçerimiz bozuldu bundan kullanan var mı kızlar yada kullanıp memnun kaldığınız başka ölçer varsa fikir verir misiniz 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Dicle doğmadan eşim aynısını almıştı canim eczaneden memnunum 2 yıldır kullanıyorum sorun yok daha
tarafından
Bende aldım geldi aşko sağlam bişey dandik değil yani :) ❤️
-Reklam-
0 oy
(100 puan) tarafından
Beeen çok güzel valla 
tarafından
Yaaa bende alayım o zaman
(100 puan) tarafından
Ben çok memnunum bu çubuk gibi olandan kaç tane aldım bir işe yaramıyor doğru olmuyor iki saat çocuğun kolu da tutuyorsun amaan bu hemen valla çok kullanışlı
tarafından
Aynen canım koltuk altına konandan 2 senede kaç kere aldım hemen bozuldu bunu alayım hemen
0 oy
(809 puan) tarafından
Bunlar pek sağlıklı değilmiş doktorumuz koltuk altı ateş ölçer kullanın en net sonuç sadece onda çıkar demişti 
tarafından
Ondan vardı kuzum ama bozuldu hatta kaç tane aldım hatırlamıyorum artık çok çabuk bozuluyor onlar
(2,194 puan) tarafından
Bebek ölçütürurse canım onlar daha sağlıklı da bizim evdede var 3 tane koltuk altından ölcenlerden ne zaman ateşi olsa öyle bir feryat figan oluyorki ateş olcerle koltuk altına koyunca bu temazsizlarla bile zor ölçüyorum bende hasta olunca bebekler çok mız mız oluyor
tarafından
Aynen resmen işkence onunla ölçmek
0 oy
tarafından
Aynısını aldım Trendyoldan şuan var yani gayet memnunuz biz güzel 
tarafından
Yaa saol canım bende alayım hemen
tarafından
Bence de kaçırma daha da pahalı olmadan :)
tarafından
Aldım canım şimdi inşallah çabuk gelir
0 oy
(9,263 puan) tarafından
Acura dimi ben kullanıyorum kuzum yeşil renk olanını. Çok saglam kızım o Kadar çok attı ki hâl çalışıyor :D doğru ölçum de yapıyor
tarafından
Evet canım saol hemen alayım o zaman
0 oy
(6,253 puan) tarafından
Bizde bundan kullaniyoruz doktorumuz önermişti memnunuz biz 
tarafından
Saol kuzum bende alayım hemen
0 oy
tarafından
Aynı buna benziyor 170 e almıştım ben ezcaneden ☹️ben çok memnunum
tarafından
Benimki de geldi iyi bakalım şimdilik
0 oy
(423 puan) tarafından

Hiç düşünme al Gülom bnm eşim sağlıkçı bunu onermisler üç senedir kullanıyorum tabi bz o zaman 50 ye almıştık sıkıntısız bnm bunla açılın ataş ölçeri net bire bir ölçüyor 

imagebu

tarafından
Aldım canım geldi bile de o düğmeler ne işe yarıyor çözemedim anlatır mısın
(423 puan) tarafından
Elleme ben ellemiyom :D biseyi kurcaladikca bozuluyor en iyisi ellememek eşim ayarladi güzelce kullanıyorum üç senedir
0 oy
tarafından
Bunlar önermiyor doktr 
tarafından
Valla geçen gün acilde de aynı bununla ölçtü ler
(2,687 puan) tarafından
Doktor bunu onermedi ortamdaki isiya gore olcuyo fazla cikariyo dedi acildekiler farkli bizimkiler aylik mi yillikmi bakimdan gelir dedi bende acile gidince baktiydim nasil onlarinki diye
tarafından
Acildeki daha farklı bundan ama
tarafından
Yoo bizim acilde ki bunun aynısıydı
0 oy
(10,557 puan) tarafından
Ben kullanıyorum memnunum cnm hastanedekiyle aynı ölçüyor 
tarafından
Saol canım aldım bende beğendim :)
0 oy
(2,861 puan) tarafından
Ambulansta bundan kullanıyoruz sıkıntı yaşamadık sadece soğuk yerde beklerse doğru ölçmüyor
tarafından
Ay bide doktorlar bunu öneriyor diyorlar bak ambulansta bile kullanılıyor muş geçen aclde de bununla ölçtüler :)

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 284 göst.

381,066 soru

11,408,210 cevap

34,945 kullanıcı

...