0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (3,794 puan) tarafından
Çocukluğuna dalıp giden varmı.ben çok dalarım düşündükçe dertlerimi unutup çocukluk duygumu tekrar yasayip gözümun önune gelir o günler umut dolarım bian. Sizde öylemisiniz . Mutlu mu mutsuzmu olursunuz.

22 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok mutlu oluyorum, çok güzel bir çocukluk geçirdim her bakımdan. Şimdi diyorum ki inşallah benim çocuklarım da aynı şekilde mutlu olurlar ilerde çocukluklarını düşününce, çünkü anne babadır bir çocuğun cocukluk anılarını oluşturan.. 
(3,794 puan) tarafından
Aynen oyle bazen geri donmek istiyorum ama iste imkansiz
(2,369 puan) tarafından
Artilarimin hepsi sana keşke benimde böyle çocukluğum olsaydı
tarafından
Nur ela, geri dönmek imkansız ama o anıları düşünüp mutlu olmak da çok güzel, hayat zaten ne kadar güzel anı biriktirirsen o kadar kâr olan bir şey değil mi.. ❤️

Toprak hilal, canım inşallah senin çocuklarının çok güzel anıları olur, çok mutlu olursunuz hep beraber ❤️
(2,369 puan) tarafından
MrsS Allah razı olsun bacjm teşekkür ederim sana ben sende çok mutlu olursun
tarafından
Senden de Allah razı olsun kuzum, çok teşekkür ederim, Amin..
-Reklam-
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Olmayan bir çocukluğun neyine dalacam
(3,794 puan) tarafından
Hayirdir bacim
(7,300 puan) tarafından
Güzel geçmedi ondan dedim kız :D
(3,794 puan) tarafından
Vardir illaki huzurlu hissettigin gunlerin.
(7,300 puan) tarafından
Yok kız bir günü mutlu gecirdiysem eğer akaina burnumdan getirirlerdi
(3,794 puan) tarafından
Bizimde oldu kotu gunlerimiz onlari sildim hafizamdan mutlu oldugum gunlere dalar giderim cocuklugumu tekrar yasiyo gibi olur biraz kafam rahatlar dağilir gider iste ne bilim
0 oy
tarafından
Bir yanım mutsuz olur bir yanım mutlu 
(3,794 puan) tarafından
Benimde oyle tabi ama genede cocukken mutluymusum buyuyunce anladim
0 oy
(48,683 puan) tarafından
guzel geçti çocukluğum ergenligim 
(3,794 puan) tarafından
Guzel gecen gunlerine dalip gidermisin
(48,683 puan) tarafından
yok kiz aklima bile gelmiyo
0 oy
(540 puan) tarafından
Çok çok çok mutlu olurum aşırı da hüzünlenirim eskiye dönemeyecegini bilmek çok üzüyor insanı 
(3,794 puan) tarafından
Evet. Kışın elektrik giderdi kolu komsu birlesip soba basinda onlar konusurken sobanin sesi disarda yağan kar gulmeler konusmalar radyo sesi filan
(540 puan) tarafından
Nur ela sen eskilere dalmayı çok seviyor ve özlüyorsun galiba bı sorun daha vardı anılarla ilgili bacım çok mu uzaksin ailene sevdiklerine benim gibi..
(3,794 puan) tarafından
Cocukken cok mutluyduk kiz ne bilim ailem yakin ama eksikler var eski tadi yok eski huzur yok eski mutluluk yok biz buyuduk onlar buyukler yaslandi kimi öldu
(540 puan) tarafından
Kaç yaşındasn canım. Öyle valla sen büyüdükçe sevdiklerinin yaşlanması dünyadan göçüp gitmesi çok acı
(3,794 puan) tarafından
28 yasindayim 23 e kadar cocuk gibi hissediyodum kendimi 23 ten sonra buyudugumu anladim valla . Banam vefat etti annem yaslandi herkes buyudu dagildi bi yana  . Insan özluyo
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Hatirladikca cok kotu cocuklugum oldu. Ama o an dert yoktu.   Hatirlamak bile istemiyorum 
(3,794 puan) tarafından
Benimde cocuklugum oyle varlik icinde gecmedi ama ne bilim mutluyduk
(1,118 puan) tarafından
Yok cok sukur annem birseye muhtac etmedi.  Ama iste 3 amca ogullari tarfindan tacizmi desen. En kotusude o  yasta onun taciz oldugnu bile bilmiyordum.  Keske annemlere soyleseydim de yanlarina kalmasaydi  ( iliski degil.  Ama ona yakin )  iyikide iliski degil yoksa esimin yuzune nasil bakardim.
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Bazen olur yüzüm güler o anları düşününce ne günlerdi derim. Bazen de öyle bi dalar giderim ki kendimi hüngür hüngür ağlarken bulurum. Hayat işte acısıyla tatlısıyla geçti geçiyor 
(3,794 puan) tarafından
Öyle valla hayat geciyo bi sekilde
0 oy
(12,633 puan) tarafından
Dalmıyorum bacım 
(3,794 puan) tarafından
Olsun canim
0 oy
(7,738 puan) tarafından
Çok güzeldi çocukluğum aslında bir tarafı çok berbattı ama o tarafı hatırlamak istemiyorum 
(3,794 puan) tarafından
Onuda unut gitsin canim
(7,738 puan) tarafından
İşte o insanın en yakınları tarafından olunca unutmak zor oluyor ama hatırlamamaya çalışıyorum
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Hiç çocuk hiç genç olmadım ne anneden ne babadan ne kardeşten güldüm 
(3,794 puan) tarafından
Ne desem bilemedim
(2,369 puan) tarafından
Bende bilemiyorum kaldım garip dünyada dik duruyorum evlatlarım için yazmışım kız ahahaha evladım için dik duruyorum allahmi soylettiriyo ney evlatlarım
0 oy
(621 puan) tarafından
Çocukluğum hiç iyi geçmedi aile şartları yüzünden ama şimdi çok şükür çok iyiyim herkesin Allah'ı var.
(3,794 puan) tarafından
Simdide mutluyum cok sukur halime . Ama cocukluk hisleri duygulari baska oluyo
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Vallahi o günlere geri isinlanmak istiyor insan:)
(3,794 puan) tarafından
Ben cocuklarimi da alir giderim kiz beraber oynariz annem bakardi bize:)))
(4,430 puan) tarafından
Kız anam oluyorsa bu gideriz de yok olmasinlar oralarda:)
(3,794 puan) tarafından
:))))) he kiz dogru dedin hucreye donerler
(3,794 puan) tarafından
Hafta sonlari gider gelirdim kafami dinlemeye bende:)
(4,430 puan) tarafından
He vallahi babalarıyla artık hangi yaramazlik peşinde koşarlar kim bilir mahalle mahalle bucak bucak:)) vallahi ay ay ne oynardık disarlarda ya ah.gidi günler şimdi kapının önüne çıkarmaya korkuyoruz çocukları biz yedi mahalle dolassak.biscik.olmazdi
0 oy
(2,612 puan) tarafından
Cokk dalıyorum bu aralar çokta özledim keşke geri gelse ama içinde kızım ve eşim olsun ☺️❤️
(3,794 puan) tarafından
Kocan olurdu da kizin olurmuydu bilmiyom kiz :) icinizde hucre olurdu
(2,612 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Çocukluğum koca bir boşluk. Nasıl büyük travmalar yaşadıysam bölük porcuk hatırlıyorum beynim hatırlamayı reddediyor resmen 
(3,794 puan) tarafından
Olsun canim bosver o zmn
0 oy
(938 puan) tarafından
Çocukken mutluyduk ama babam piskolojik hastaydı bazen bı an gözümün önüne gelir kendi cocuklarima bakar ağlarım nasıl vuruyordu diye çünkü bende anne oldum eşim baba oldu ama tırnaklarına zarar gelse bizim canımız yanar o zaman benim canım nasıl yaniyrdu onu düşünürüm unutmak istesekde kardeşim le icimizde kocaman birer yara olarak kaldılar o günler 
(3,794 puan) tarafından
O da kötu yanı olmus
0 oy
(315 puan) tarafından
Düşünmek bile istemem aklıma çocukluğum gelince çok kötü olurum başka şeylerle ilgilenirim aklımdan çıksın diye çok kötüydü çünkü şuan daha mutluyum 
(3,794 puan) tarafından
Simdide mutluyum şükür ama çocukluk farkli
0 oy
tarafından
Ben çok mutlu oluyorum ağlayasım geliyor bazen o kadar özledim ki 
(3,794 puan) tarafından
Aynen ben gibi kucukken buyusek buyusek diyodum bana kim dediydi hatirlamiyorum çocukluk bulunmaz bir hazine demisti sahiden bulunmuyo
0 oy
(119,331 puan) tarafından
bazen neden diyorum neden buyudum keske hep cocuk kalsaydim sevdiklerim hayatta olsa aklim herseye ermese cocukluk yapsam tek derdim arkadaslarla top oynamak ip atlamak olsa cocukken buyumek icin 18 olmak icin can atan ben yetiskin olmanin bu kadar zor olcani o zaman anlasam bilsem istemezdim buyudukde noldu bizim cocuklugumuz nasildi o gunleri ozlemeyen varmidir mavi önlük dantel yaka hele o resim cantasi klasorum vardi bide canta goturmez kitabimi klasore koyar giderdim okula yerli mali haftamiz olurdu gelde ozleme
(3,794 puan) tarafından
Bende çok özluyorum hemde çok . Mahallede bi agac vardi eve yakin dallarina tahtadan ev yapmistik agac ev agaca cikip icine girip yemek yiyoduk kitap okuyoduk .buyuyunce bu eve tasinalim diyoduk 1 metre kare biseydi ev. Kisin gece lambasinin isina cikip karla oynardik kayardik okula bazen yayan giderdik ilkbaharda ılık havada geze geze ne bilim baya özledim galiba
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bilmiyorum ki karışık duygularım 

Arkadaşlarımla oynadığım günler güzel ama hatırlayınca üzüldüğüm fazlaca anım var 
(3,794 puan) tarafından
Benimde üzuldugum gunler oldu
0 oy
(493 puan) tarafından
Geçmiş bana acıdan başka birsey vermiyor vallahi şimdiki mutsuzlugumun sebebi onlar o yüzden Allah verdi onların belasını 

İlgili sorular

0 oy
58 cevap 1,586 göst.
12 Şubat 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 886 göst.
6 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Şule Asgerova (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 149 göst.
0 oy
6 cevap 203 göst.
26 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu