0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (353 puan) tarafından
Kızlar 1 yaşında bebeğim var hiç durmuyor annemlere evim uzak iki otobüs haftada bir gidebiliyorum evime yakın market yok hicbirsey yok çok çok bunaliyorum komşu da yok aksama kadar eşimde 9 da geliyor sizde benim gibi misiniz :((( 

11 Cevaplar

+1 oy
(2,537 puan) tarafından
Evimden hiç sıkılmam daha doğrusu sıkılmaya vaktim de olmuyor. 16 aylık kızım onunla dolu dolu geçiyor. Gün içinde okuduğum Kur'anım tesbihler namazım derken gün öyle hızlı güzel geçiyor ki. 
-Reklam-
+1 oy
(940 puan) tarafından
Ben öleyim canım.gurbetteyim 16 aylık oğlum var güzel havalarda iyi kötü cikiyoz ama soğuk olunca evdeyiz bunalıyorum bugünde onlardan biri 
0 oy
(2,974 puan) tarafından
17 aylık kızım var 13 haftalık hamileyim çok yaramaz huysuz bir kızım var eşimde baktı benim sinirlerim bozuliyor hamilelikte kötü geçiyor sağolsun annemgile bıraktı 1 aydır burdayım çok rahat ettim annem gözü gibi bakıyor ikimize de ocağın 15nde izni var gelip alacak normalde bu kadar uzun kalmazdim ama aramız 10 saat her zaman gelip gidemiyorum 
0 oy
(17,796 puan) tarafından
Bunalmaya zamanım yok 3 tane çocuk iş güç derken vaktim olmuyo valla
0 oy
(4,666 puan) tarafından
yarin Evde masalla 1ayimizi kutluycaz valla yavas yavas skilmaya basladim 
(353 puan) tarafından
Bir ay hiç çıkmadın mi
0 oy
(5,365 puan) tarafından
Aynı sen yine hfada bir gdyrisun ben 6 7 ayda bir senede bir gdyriurm anneme herksese uzaktayım bunaliyorum
(353 puan) tarafından
Gurbet çok zor ya vallaha ben dayanamazdim heralde
(5,365 puan) tarafından
Nerde yaşıyorsun ben. İstanbul gbi bir yerde yaşıyorum dusun ailem 4 5 saat uzakta şahsi arabamız yok
(353 puan) tarafından
Malatya canım
(5,365 puan) tarafından
Güzel şehir yine ailene gidip gelyon kız hiç gidemeyen var ben hiç gidemiyirum çok özlüyorum:(
0 oy
(3,328 puan) tarafından
17 aylik kizim var cok şükür sıkılmaya bile vaktim kalmiyor. Sabah 5 de güne başlıyoruz gece 1 e kadar koştur koştur geçiyor. 

Allah kolaylık versin
0 oy
(3,084 puan) tarafından
Evet bende 2 3 gün evden cikmazsam patliyorum bunaltidan
(353 puan) tarafından
Evet yau
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Benim de 1 oğlum var benden çok o sıkılıyor havalarda soğudu dışarıda çıkamıyor beni yiyo evde:(

(353 puan) tarafından
Aynı sekil yeminle
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Bende gurbetteyken bunaliyordm Kurban olayım o bunaltiya annamin yanına geldim ne hzur kaldı ne tat 

Derdin yoksa şükret cocugunla oyun oyna en eğlenceli aktivite çocuk ol çocukla kimseye iht yok yeter ki ağz tadı bozlmasin
(353 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(128 puan) tarafından
Geçen sene bende öyleydim kızım yaşına girmişti hava soğuk komşu yok akraba yok eşim 9 da gelirdi daralırdım sürekli ağlardım kızım da durmazdı zaten ama bu sene elhamdülillah kızım büyüdü bana arkadaş oldu beraber resim çizip saklambaç oynuyoruz hiç olmadi kek kurabiye yapıyoruz vakit geciyor
(353 puan) tarafından
Ay inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 793 göst.

380,084 soru

11,378,247 cevap

34,863 kullanıcı

...