0 oy
339 göst.
Diğer kategorisinde (3,181 puan) tarafından

Kızlar kayınvalide benim elti için bohcaya tac markası nevresim takımı sipariş etti bakın ne geldi iyi oldu Bi ya damda o kadar ayrımcılık yapıyordu 

image

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kız ıyı olmus nıye dıyosun yazık gunah
(3,181 puan) tarafından
Kız biz ona git çarşıdan al dedik trendyolda buldum gösterdim al diye o illa instada kini istedi
-Reklam-
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Nereden sipariş vermiş ki?
(3,181 puan) tarafından
İnstadan Bi sayfaydı canım tac markası
(1,744 puan) tarafından
Instagramdaki sayfalara güven olmaz ki
0 oy
(1,551 puan) tarafından
Instagram dan bişey almayın arkadaşım da dolandırıldı 
0 oy
tarafından

İyi oldu demeni garipsedim .Ayrımcılık yapsa da bı insanın başına böyle kötü bir şey geldiğinde  sevinmemeliyiz. İmtihan dünyası .Ayrımcılık yapiyorsa al karşına konus.

Geçmiş olsun.
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Böyle insanlar hak ediyor valla Benimkide eltime düğün yapmamış benşm düğünümde insanların içinde ben ilk gelinşme yapmadım diye ağlayıp ortalığı birbirine katmıştı hiç sevmem öyle tripleri yapmadıysan sus hiç konuşma 6 bin maaş alır kocası  ondan daha fazla kirada evleri var kira geliyor 1 lamba bile açmıyorlar evlerinde giderleri yok ama ağlar param yok aç kaldım bu ay diye öyle olan insanlara sinir oluyorum 2 kuruş fazla veririm benim olur zaten ucuz etin yahnisi yenmez 
0 oy
(394 puan) tarafından
Sayfayı söylede sikayet edelim başka kişilerde mağdur olmasın yazık günah 
(3,181 puan) tarafından
Canım benim insta yok kayınvalide nin var
0 oy
(774 puan) tarafından
Aa yazık olmuş ne kadar vermişti bide bence şikayet etsin hemen bide tac markası diyosun l kadar mağazalarda tac marka ürünler var keşke oralardan sipariş verseydi ya da bilindik sitelerden yazık olmuş bence sende bu kadar sevinme ne olursa olsun ayıp yani bugün ona ise yarın sana hiç belli olmaz bu işler 
(3,181 puan) tarafından
Ben dedim ona verme trendyoldan al dşye ordaki modeli begenmiş 250 tl Di ya
0 oy
tarafından
Tam bir elti fesat 
(3,181 puan) tarafından
Sen sin fesat fesat olsam trendyoldan al ortası daha güvenilir demezdim ona kendisi ordan almak istedi ordaki modeli begendigin şçşn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 290 göst.
0 oy
2 cevap 230 göst.
4 Aralık 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mesude (2,537 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 204 göst.
14 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 701 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,238 soru

11,351,880 cevap

34,822 kullanıcı

...