0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
Bana laf sokuyor haketmedigim halde kiriliyorum kafaya takıyorum arkadasligimi bitirmrk istiyorum nasıl yapabilirim daha önce uzun bı sure arayıp sormadim kendi aradı niye aramıyorum filan diye neyse affettim konuştum yine laf vuruyor konuşmak istemiyorum 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Engelle gitsin 
(679 puan) tarafından
Aynı yerde yaşıyoruz başka arkadaşımız yok
tarafından
Eee yoksa yok bitirmek istiyorsan arkadaşsız kalmayı göze alacaksın
(679 puan) tarafından
Ya öyle değil hani direk engellemek ne bilim içime sinmez bı açıklamayı hakeder
-Reklam-
0 oy
(7,741 puan) tarafından
O tip insanlarda. Nefret ediyorum benim bi eltim de öyle kendini çık akıllı sanıyor 
(679 puan) tarafından
Bende nefret ederim burnunun dibinde biter
0 oy
(8,328 puan) tarafından
Ya toksik bir ilişkidense yalnız kal daha faydalı 
(679 puan) tarafından
Yalnız kalmayı tercih ederim zaten uzulmektense
0 oy
(2,974 puan) tarafından
Mesafe koy kendinden sogut
(679 puan) tarafından
Evine davet ediyor ya bende çok hayır diyen bı insan değilim
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Mesafe koy arasa sürekli müsait değilim falan de benimde vardı öyle biri bu şekilde bitirdim arkadaşlığı 

0 oy
(9,227 puan) tarafından
Neler diyor mesela
0 oy
(65 puan) tarafından
Benimde bir arkadaşım var sever beni ama çocugum küçük onunla gidiyorum biraz hareketli olduğu için sürekli ismiyle bağırıyor otur diyor falan baya rahatsız oluyorum ama bunu nasıl dile getirebilirim çocuk bu evin içindeyiz gezmesi normal değil mi sonuçta kıracak birşey yok gerektiğinde müdahale ediyorum ama birşey yapmadan sadece geziyor diyor bir oda içinde istemiyor 
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Aynı böyle bir arkadaşım vardı hem engelledim hemde numarasını sildim yine aradı artık kırıldığımi görüşmek istemediğimi söyledim helalleştik bir seneye yakındır görüşmüyoruz kafam rahat 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Pat diye konuşmayı kesme bu ona haksızlık olur . Önce sebebini acikla eğer cozemezseniz anlaşamıyoruz kusura bakma Allah'a emnet ol dersin . Eğer gerçek dostsa cirkinlesmeden dusuncene saygı duyar ama cirkeflesirse hiç oralı olma cevap bile verme o zman gerçekten arkadaş bile olamamış sana 
0 oy
(90 puan) tarafından
Neden sana öyle davrandığını sor. Arkadaşınız sonuçta. Baktın hala aynı tersle 
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Ben bu hayatda arkadasliga inanmiyorum valla yok.varsada arkalarindan donenlerden haberleri yok.yani benim tanidigim kadariyla.ama varsada diyemem bisey.bu devirde herkes herkesin arkasindan konusup duruyor is ceviriyor.hele bana akil oyreten bi arkadasa hic ihtiyacim yok...
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Hiç tartışmaya gerek yok bazıları laftan anlamaz. Gelmek istediğinde musait değilim çağırdığında musait değilim aradığında musait değilim yazdıgında görmemişim bu kadar 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Sessiz ve sakince uzaklasiyorum neden gittigimi bile anlamaz yok olurum birden sanada tavsiye ederim
0 oy
tarafından
Engelle gitsin ne uğraşıyorsun 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 991 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Arme (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 81 göst.
21 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Selmaaa❤ (4,101 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 299 göst.