0 oy
1,371 göst.
Diğer kategorisinde (838 puan) tarafından
Sohbet olsun 

Ben vermezdim:(:(

122 Cevaplar

0 oy
(5,503 puan) tarafından
Verirdim ve inşallah oğlumda babasına benzer 
-Reklam-
0 oy
(10,768 puan) tarafından
Tek duam eşim gibi bir eşi olsun benim kızımın. Rabbim benim yaşadığım duyguları nasip etsin yavruma. Ben razıyım eşimden
0 oy
(5,378 puan) tarafından
Vermek demeyelim de evlenmesini istemezdim eminim eşimde istemez :) :) 
0 oy
(1,725 puan) tarafından
Gözü kapalı verirdim ❤️ inş eşim gibi birine denk gelir kızım❤️❤️❤️❤️❤️
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Şimdiki aklım o zaman olsa ben kendim bile eşimle evlenmezdim. Rabbim çocuklarımı iyi insanlarla karsilastirsin
0 oy
(39 puan) tarafından
Ben verirdim. InsAllah esim gibi adam cikarsin karsisina❤ 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Genel anlamda evet verirdim ama eşimin ailesi gibi bir ailesi varsa adam babası gibi olsa bile onaylamazdim sanırım. Eşim melek de olsa ailesine çok düşkün ve zaman zaman çok sığ düşündüğü oluyor. 
0 oy
tarafından
Gözüm kapalı verirdim kızım yok ama çocuklarımın eşim gibi olmasını çok isterim bana çekmesin huyları eşime çeksin çok sabırlı merhametli anlayışlı. 
0 oy
(415 puan) tarafından
İnşallah eşim gibi adama denk gelir kızım ben verirdim Rabbim hepsini iyi insanlarla karşılaştırsın
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Veririm evine bakan çocuklarına deli olan biri inşallah kızımında karşısına böyle merhametli çalışkan iyi bir deli kanlı çıkar
0 oy
(434 puan) tarafından
Ahhh keşke öyle bir şey olsa kızım yok ama olsa en büyük duam bu olurdu oğlum var bir tane hep dua ediyorum babasına benzesin diye❤️ 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Verirdim çok şükür   
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Ben verirdim hepte dua ederim eşim gibi bi insan çıkarsın rabbim karsısına diye. 
0 oy
tarafından
Ben de vermezdim daha anlayisli daha gorusu acik bir insana verirdimm kibar romantik birisine
0 oy
(158 puan) tarafından
Eşim gibi biri çıksın karşısına derim kızımın ❤️
0 oy
tarafından
asla . nettt
0 oy
(106 puan) tarafından
Kesinlikle verirdim Rabbim kızıma babası gibi bi eş nasip etsin inşallah evlatlarımı iyi insanlarla karsilastirsin 
0 oy
(13,900 puan) tarafından
Bilemedim ki:) 
0 oy
tarafından
Valla gözüm kapalı veririm;)
0 oy
(139 puan) tarafından
Eşim gibi birine feda ederim :) Rabbim eşim gibi iyi bir insanla karşılaştırsın kızımı, bu arada hamileyîm inşallah bi kızım olacak, ilk gebeliğim rabbim onu her daim iyi insanlarla karşılaştırsın

İlgili sorular

0 oy
34 cevap 380 göst.
0 oy
51 cevap 1,217 göst.
19 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 1,180 göst.
0 oy
25 cevap 503 göst.
13 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Berivan022 (3,527 puan) tarafından soruldu

384,940 soru