0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (1,572 puan) tarafından
Çocuğuna hasta olduğu zaman veya başka durumlarda iyot kullanan var mı? Sonuç alıyor musunuz? Bilgi verir misiniz?:d

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
%2 lugol solusyon seklinde herseye kullaniiyorum.

İnanilmaz bir mineral, fayda saglamadigi sey daha gormedim. 
(1,572 puan) tarafından
Oğlum 3 yaşında sonbahara girdigimizden beri çok hasta oluyor ateş sık olmasa da burun akıntısı öksürük var. Kullansam mı sizce?
tarafından
Instagramda dr hasan husnu eren var ben kullanmaya baslamadan once onu baya inceledim yorumlari okudum falan. Bi inceleyin isterseniz. Ben iyotu moden cagin altrrnatif tibbi olarak goruyorum, fayda saglayacaktir bence.
(1,572 puan) tarafından
Evet, bahsettiğiniz dokuorun profilinde baya gezdim. Eşim işten gelirken aldı. Oda nemlendirme makinesinin içine birkaç damla damlattım 1 2 damla da kaşığa damlatıp verdim. Öksürük gitti:d mucize mi şaka mı anlamadım.. teşekkür ederim yorumunuz için ❤️
tarafından
Ne demek ❤️
Minareller, bitkiler bunlar dogal tedavi yontemleri. kimyasa ilaclarin temeli de bunlar degil mi. Sifa olsun kuzucuga
(1,572 puan) tarafından
Allah razı olsun ❤️
-Reklam-
+1 oy
(872 puan) tarafından
Çocuğuma sadece bebekken bikac defa göbek deliğine sulandırıp damlatmistim. Genel olarak ben kullanıyordum. Bende faydası çok oldu. Gün boyu dinç oluyorsunuz. Ayak parmaklarımda yıllardan beri siğiller vardı bikac gun düzenli kullanım sonucu kayboldu. Dişlerim için gargara yapıyordum. Şuan iyot kafesi var öksürük için çok iyi geliyormuş. Ha bide erkek kardeşimde büyük büyük cilt lekeleri vardı baya hafifletmisti. 
(1,572 puan) tarafından
Ben de oksuruk ve burun akintisi icin kullanmak istiyorum. Cilt lekelerine iyi gelmesi de iyiymiş:D nerden aliyorsunuz acaba
(872 puan) tarafından
Ülkü Zeynep eczanesi diye bir sayfa var instagrmda ben sürekli ordan aldım. Mesaj atarsanız yardımcı olacaktır bilgi de verir
(1,572 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim yaziyorum hemen
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Hiç kullanmadım ve duymadım da çevremden 
0 oy
(2,833 puan) tarafından
Arkadaşım kullanıyor mucizevi bişey olarak görüyor hatta herşeye kullanıyor çünkü sulandırıp. Ateşleniyor çocuklar kullanıyor,öksürüyor kafes yapıyor. Ve öksürüğü normalde geçmeyecek gibi uzun sürecekken çabuk kestiğini söylüyor. 

Ben onun sayesinde sadece arpacık çıktı oğlumun gözünde geçiremiyorum doktora götürdüm 2 3 aya geçmezse ameliyat dediği için çok çok sulandırıp pamukla değip çekiyorum. Ve tuhaf bi şekilde kurutuyor gibi bir kaç gündür başladım. 
(1,572 puan) tarafından
Ya böyle yorumları nette baya gördüm, uzun zamandır arastiriyorum ama direkt yorum almak istedim. Nerden aldiniz acaba. Benim de derdim oglum cok hasta oluyo ates sık olmuyo ama oksuruk burun akintisi hemen çöküyor, yemek yiyen bagisikligi guclu bi cocuk degil zaten.
0 oy
(6,681 puan) tarafından
Evet kullaniyorum faydasınıda hep gordum
(1,572 puan) tarafından
Ne zaman kullanıyosunuz. Oğlum 3 yaşında cok sık hasta oluyo ateş sık olmuyo ama burun akıntisi ve oksuruk zaten yemek yiyen bi cocuk degil hastalik 3 gun bile sürse cöküyor. Kullanmalı mıyım sizce? Siz nerden aliyorsunuz? Hangi durumlarda kullaniyorsunuz?
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Bilgim yok nerden satın alınıyor bilen beni de yeşillendirsin
(3,605 puan) tarafından
Eczenede var canm
0 oy
(3,605 puan) tarafından
Ben solutuyorum bazen oda nemlendiriciye bir damla bazen buhar makinesine bir damla veriyorum ama iciriliyor mu emin değilim 
(1,572 puan) tarafından
Sulandirip ya da sprey olarak alip burnuna bile sıkıldığını gordum nette ama direkt kullanandan bilgi almak istedim. Siz hangi siteden aliyorsunuz?
(3,605 puan) tarafından
Ben eczaneden aldım canm
(1,572 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(3,605 puan) tarafından
Rica ederim canım

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 21 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 32 göst.
13 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde MinnieMouse (591 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 51 göst.
27 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Efsun88 (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 334 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Ekennnnn (2,562 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...