0 oy
264 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kizlar eşim çok iyidir ama çok kindar çok acımasız bazen hiç kavgalarimizi kolay kolay unutmaz bir güzel sözü yok çok gencim 22 yaşındayım o 34 yaşında bazen artık yoruluyorum çok soğudum ondan yatağına yatma istemiyorum aynı sofrada oturalım istemiyorum zamanla düzelir diye düşünüyorum ama yok herkes olsun diyor adım at ama icimden gelmiyor eskiden böyle değildi sizce napmaliyim 

12 Cevaplar

+2 oy
(3,095 puan) tarafından
Canım hiç iyi bir huyunu yazmamissin bu adam nasıl iyi oluyor 
(13 puan) tarafından
Yani evinden birşey eksiltmez çocuğuna iyi baba ama bana gün geçtikçe uzak soğuk Dağ duruyor
(5,078 puan) tarafından
Aynen bende öyle dicektim iyi hali buysa
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Çok kindar çok acımasız biri nasıl iyi olabilir? 
(13 puan) tarafından
Ya işte iyi bir baba gerçekten onunla aynı evde olmak bana eziyet gibi evladım olmasa bı sn durmam
0 oy
(4,069 puan) tarafından

Evet canım çok seviyorum elhamdülillah Rabbim hep güzel gözle göstersin inşallah <3 sizin evinize de huzur mutluluk versin bol bol bakara suresi aç dinle evde inşallah faydası olacaktır

(13 puan) tarafından
Rabbim huzurunuzu daim etsin inşallah
(4,069 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Üzmek istemem ama kesinlikle düzelmez aranızda cok yaş farkı var ve senin tatlı tatlı attığın tripler yaptığın nazlar belli ki ona yaramiyo,sen farklı hayat yaşamak istersin evliliğine heyecan katmak istersin ama o artık herseye doymuş olduğu için muhtemelen hoşuna gitmiyodur,tabi her yaş farkı olan kötü gecinicek diye bise yok ama geneli böyle anlaşamıyo
(13 puan) tarafından
Evet gerçekten sanırım böyle ama bı anda böyle oldu hamileleik sürecinde çok iyiydi doğum yaptım kavgalarimiz başladı
0 oy
(914 puan) tarafından
Hemde o kadar çok seviyorum ki rabbim yokluğunu göstermesin her şeyim de arkamda dağ gibi
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Kendin demişsin iyi biri değil zaten ayrıca bu kadar yaş farkı normal değil canım
0 oy
(2,772 puan) tarafından
Seviyor muyum bilmem ko 

Ama size tavsiye size verdiği değerden fazlasını vermeyin yada fedakarlık yapmayın bunu bilir bunu söylerim gün gelir etmeseydin olur adı zorunuza gider 
(13 puan) tarafından
Sevmiyorum ben içim ısınmıyor artık ne evde bir muhabbet ne ilgisi ne güzel bir söz çok yordu
(2,772 puan) tarafından
Erkeklerin geneli odun bide yanlış anlama yaşı da epey var bence sana söylemiyor ama takıntı ediyordur üstüne çok gitme biraz sen uzak kal kaçan kovalanır dene bide cnm Tülay kök dinlemebj tavsiye ederim
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Yani kafa yapınız mi uyuşmuyor acaba görücü usulü mü evlendiniz 
(13 puan) tarafından
Evet görücü usulü ve gerçekten herkes hayret etti benim evliliğime kimse inanamiyordu
0 oy
(120,771 puan) tarafından
sevmedigin biriyle bi ömür bu sekilde nasi yasamayi dusunuyosun
(13 puan) tarafından
İşte sürekli bunu düşünüyorum ben gitmek istiyorum deyince hemen keserim dograrim biliyorum herşeyi lafta el kaldırmaz ama ne bileyim buraya içimi dökmek istedim
0 oy
(8,223 puan) tarafından
Iyıdır eşim kızar ama bız barışıyoz hemen uzun süre kus kalamıyoz
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Canim eşin yaşamış bitmiş toyluğu atmış pişmiş. Ya olgun olup ayak uyduracaksin ya da üzüleceksin yaşlarınız çok uzak. Senin en az 28 olman lazımdı,  yani kadın birseyler yaşamış olmalı. Bilmiyorum anlatabildim mi. Eşi iyi demişsin  hangi huyları iyi mesela
(5,406 puan) tarafından
Ahh canim ne işin vardı 23 25 yaşında biriyle evlenecektin o zaman eğlenirdin. O adam artık hayat derdinde karnı doysun faturalar ödensin meyve alınsın yeter kavga ona çok saçma gelir adam o dönemleri aşmış yaşamış bitmiş.
(13 puan) tarafından
Kendi hayatımı gördükten sonra kadere olan inancım tamamdır sorunlu bi ailem vardı kendime çıkış gördüm gerçi çok istiyen vardı gorustugum insanlarda oldu nasıl olduysa bu adamı bi sefer gordum istedim kimse alma dedi yakışmıyor sana olmaz yinede dinlemedim
(5,406 puan) tarafından
Bunun yasi var ya seni uysal edip herseye boyun eğen He he diyen hiçbir şey yapmayan birine dönüştürmeye çalışıyor, olgun olduğu için küs kalabiliyor. Bence boyun eğme,canlı ol gez arkadaş edin
(13 puan) tarafından
Eşim çok gaddardir kendini surekli haklı görüyor afedersin cinsellik bile kalmamış aramizda sanırım beni arzulamiyor halbuki gercektne alımlı ve bakimliyim gören herkes maşallah diyor ban a
(5,406 puan) tarafından
Puhhahah =)))) hakli gorur tabi koca adam sen mi hakli olacan onun gözünde. 22 yaşında karıyı kim istemez o doymuş diyorum sana seni terbiye etmeye çalışıyor ve başaracak çünkü sen toysun. 30 dan sonra sen de öyle olursun
0 oy
(987 puan) tarafından

Burayla tanistiktan sonra esimin kıymetini bildim desem yeridir.

Gercekten bana cok degerli hissetiriyor. Onu çok seviyorum. 

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 362 göst.
8 Nisan 2021 Aile kategorisinde Prensannesi2020 (78 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 258 göst.
10 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
58 cevap 856 göst.
0 oy
27 cevap 752 göst.
17 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu

397,123 soru

11,877,616 cevap

35,994 kullanıcı

...