0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Nasil sakinlesirsnz aslinda ben hep icime atarm sessizce odama cekilirim bu defa icim icimi yer

12 Cevaplar

0 oy
(4,681 puan) tarafından
konuya bagli :) 
-Reklam-
0 oy
tarafından

Yok ben dırek soyluyorum, cok sakınce soylerım hatta karsımdakı sakınlıgıme sınırlenır :D

(2,769 puan) tarafından
Ay ne güzelmiş sakınlık ve ben hayali bile tuhaf :)
tarafından
Ikı tür sınırlenırım ben ama genelde sakinimdir, karsımdakı delırır bakarım boyle noluyo dıye
Bır de dıger tur ınanılmaz bagırır etrafa zarar verırım kendımı tokatlamıslıgım var 28 senelık hayatımda ıkı kere lldu tabı bu :)
(2,769 puan) tarafından
Ne güzel sakin yapın var kapı gıcırdamasana bile sinirlenen biriyim
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Çok aşırı sinirlendiysem gözüm bişey görmez herşeyi yapabilirim mesela evi terk etmek yada eşimi kovmak eşimi cimciklemek gibi hahaha az sinirlendiysem aglarim gözlerim sisene kadar ağlarım sonra geçer sinirim çocuklara sinirlenince ağlarım mesela ben günlük 1 posta mutlaka ağlarım zaten çocuklar yüzünden
0 oy
(113 puan) tarafından
Oturur aglarim asla disari vuramam nefret ediyorum bu huyumdannnnn
tarafından
Bende oyleyim hiç sevmiyorum bu huyumu
0 oy
tarafından
Ağlarım.genelde Icime kapanigim herkese kolay kolay derdimi anlatamam sessizlesirim.
0 oy
(6,232 puan) tarafından

Sinirlendiren kişiden çıkarırım :D kızlarım hariç 

0 oy
(282 puan) tarafından

Kime sinirleniyorsam önce susarım bakarim olmuyo sonra layıkıyla cvbini bi güzel veririm baktim tartışma büyüyor ben daha da sinirleniyorum ordan kalkarım söylene söylene söylene söylene saydiririm. Sonra  bi gözlerim dolar bakarim içim sogumamis hem söylenir hem ağlarım:)) aslaaaa altta kalmam kolay kolay :)

0 oy
(7,959 puan) tarafından
Kişiden kişiye değişir ama kim olursa olsun içindekileri dökerim hayatta öyle susup kenara cekilmem eskiden ben (ezmeyken)  yani herşeye susup katlandigim zmn )kayınpederime çocuklarına susardim ama Maymun gözünü açtı artık asla susmuyorum dün gece eşimle tartıştık ağzıma geleni saydim birde birkaç tekme attım odama çekildim 
0 oy
(315 puan) tarafından
Sakinliğimi koruyamam asla hemen patlarim içimi dökerim 
0 oy
tarafından
Sinir ve öfke şeytanın vesvesesidir ben sinirlenince öfkelenince içimdedikleri söylerim hararet çok olsa ilerlese gider abdest alırım öfkem sinirim kalmaz Allah'a yönelip tövbe ederim namaz kılarım bşrşey olmamış gibi sakinleşirim
0 oy
(800 puan) tarafından
Bir boğa Burcu olarak direk yemek yerim:)')')

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 201 göst.
28 Nisan 2024 Aile kategorisinde mehal (618 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
9 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,378 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 301 göst.
25 Kasım 2021 Aile kategorisinde cylnnn1 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 332 göst.