0 oy
276 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Evlenirken altinlarimi eksik aldilar bana soz verdiler dugunden sonra tamamlycz diye inandim ona dun beni aramis ben kendime bilezk alcm falan sanki hic soz vermemis gibi ayip degil mi insanin sozunu tutmamasi bir sey diyemedim bende hep susuyorum zaten sonra diyor gelin beni sevmiyor ben cok seviyorum bilmem ne ama yaptklariyla soyledikleri hic birbirini tutmuyor her zaman boyle 

7 Cevaplar

0 oy
(5,300 puan) tarafından
Sen niye bu kadar mutsuzsun surekli.aglama cabasindasin? Hem alti ustu bi kinder yedim iye kaygilaniyon sonrada yarim saattir agliyorum diye post  aciyon. acinmak mi istoyorsun anlamadim
tarafından
Kinderle bunun ne alakasi var ki bu ayri bir konu bugun bambaska aeyler yasadim onlar ayri bir konu sizinle paylasmak istedim
tarafından
Kinderde sadece ben enislenmiyorum sen hafife almissin baya farkindayda biri daha kinderle ilgili baslk acti virus varmis diye ondan sordum yani sende beni mi takip ediyorsun anlamadim tuhafsn
-Reklam-
0 oy
(450 puan) tarafından
Bu platformda kaynanasını seven 2-3 kişi max vardır zaten :) o yüzden canını sıkma içine de atıp susma sonra benim gibi bir gün bir patlarsın ondan sonra kimse susturamaz. Benimkinin bana yapmadığı zalimlik kalmadı hep sustum büyüğüm diye ama geçen gün bir patladım ağzıma ne geliyorsa içimde ne kaldıysa verdim veriştirdim 2 hafta evime gelmedi o nasıl güzel bir huzur biliyor musun :) bebeğimi uyutup keyif kahvesi içiyorum yalnız tek başıma sessiz sakin oh Bee :) 
0 oy
(1,024 puan) tarafından

Altın seven biri değilim çokta sorun etmem o yüzden bu konuları bence mutlu olmaya bak :)

0 oy
(3,226 puan) tarafından
Yerinde olsam yüzüne  vururdum benim esim bunu yapar genelde ama bende cocugum hakkinda hic susmadim çünkü  beni ezmeye çalıştı  sanki kendi annesi beni ekarte etmeye çalıştı  ama başaramadı 
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Bana hiç birşey almadılar ne eşya ne altın cebinden 1 kuruş çıkmadı. Şimdi diğer oğlu için 100 bin lira ayırmış sadece altın almaya bunu da bana diyor:) 
(2,875 puan) tarafından
Bildiğin hakkını yemiş  bu ayrımcılıktır bana da ev sözü verdiler bu oturduğumuz  ev sizin siz ne zaman buraya gelirseniz biz çıkıp size vericez demiştiler biz aradan bir yık geçti evinize geçmek isteğimizi söyledik burun kıvır ettiler kabul etmediler yüzlerine bile bakmadım niye söz verip sonra cayıyorsunuz sözünüzün eri değilsiniz size asla ne güveniyorum  ne de inanıyorum  istemeye istemeye  çıktılar ne kadar susarsan o kadar çok haksızlığa uğrarsın valla
(3,239 puan) tarafından
Umrumda değiller ki bacım ne yaparsa yapsın ısterse milyon taksin bende ona göre davranıyorum
(2,875 puan) tarafından
Axx keşke bende senin gibi olsun bacım  afedersin  otu b*ku takarım kafaya
(3,239 puan) tarafından
Kendine yaparsın bacım kim ne yaparsa kendine yapar Allah beni onlara onları bana muhtaç etmesin
0 oy
(8,932 puan) tarafından
Bende aynı şeyi düşünüyorum valla önceden bi severdim bi severdim yaptıkları yaşanmışlıklar buz gibi soğuttu beni isinamiyorum artık eşim diyo babami degi de bazen annemi hiç sevmediğini düşünüyorum diyo 
0 oy
(7,157 puan) tarafından
Ee bacım söylesene kaynanana laf arasında benim altınları da bekliyorum anne sözünü ben unutmadım sende unutma desene. Ayy biraz açık sözlü olun kız inan bende senin gibi sessizdim hiçte kıymetim bilinmedi. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 210 göst.
0 oy
12 cevap 779 göst.
28 Eylül 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 578 göst.
7 Nisan 2021 Aile kategorisinde Hamiss1 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 962 göst.
15 Aralık 2020 Aile kategorisinde Nurgizem (274 puan) tarafından soruldu