0 oy
264 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (11 puan) tarafından

Tecrübeli annelerin fikirlerine ihtiyacım var.

image

12 Cevaplar

0 oy
(3,255 puan) tarafından
Güzelmiş canım benim.
(11 puan) tarafından
Teşekkürler canım az yer kaplıyor kapanınca ve denedim sürüşü rahattı ama o kadar model var ve ilk gebeliğim bilemedim . Çoğunun fiyatı da çok ucmustu
-Reklam-
0 oy
(1,051 puan) tarafından
Maddi durum müsaitse güzel ama bence çok gereksiz daha uygun bisey işinizi görür bence 
(11 puan) tarafından
Görümcem hediye alacakmış canım bende buna bakıyordum biz alalım dediler
(1,767 puan) tarafından
Ne görümceler var bizimkler de 1 takım kıyafet getirdi
(6,915 puan) tarafından
Sunehri:))  takım almadan gelenlerde var... onada şükür.
(3,743 puan) tarafından
Kız benimki su durumu olmayanlara veriliyor ya kıyafet ordan seçmiş almış gelmiş ben nerelere gidem:)
(6,915 puan) tarafından
Ayzasl:))) kız benim yengemede lcw de yardıma yazılmıştı ordan oğluma güzellerinden annem seçmiş, bu pahaliliklardan iyi bence.
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Joie cok guzel marka ama bole ust uste koymaktansa travel al derim
(11 puan) tarafından
Teşekkürler canım ama travel çok yer kaplıyordu baktım bu daha az yer kaplıyor ve sürüşü bunun daha rahattı
(2,556 puan) tarafından
Ben kullaniyorum travel canim ne yer kaplamasi port bebesi kagit gibi oluyor zaten puset ayni puset bu tarz arkadasimda var daha kaba duruyor bide puseti takinca bi baksana fotoya asiri bogucu duruyor
(11 puan) tarafından
Anladım canım yani kanz denedim pek hoşuma gitmedi dediğin gibi bunun puseti takınca biraz kaba ama gerçekten çok boğucu değil ama travel bakarım bir daha denerim teşekkür ederim
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Joienin bütün arabaları guxel ya travel alma çok pişman olursun bu çok güzel ama çok zamnlanmis
(2,487 puan) tarafından
Travel alma alma laflarını dinlemedim bende aldık şimdi diyorum tüh dinleseymişim. Tabi işimizi gördü kötü değil ilk heves aldık ama 1 yaşından sonra pratiklik açısından bastona geçicez sanırım. Joie litetrax almayı düşündüm. Sonra 2.el temiz cadillac  air aldık. Ama gerçekten pratik değil yani. Tek başıma bebeği ve onu mümkün değil halledemem. Tek gitmediğim için sorun olmadı ama. Bir tek anakucağı arabada işimize yaradı. Birkaç kerede gezindik çarşıda o kadar. İlk aylar bastonla idare edilir bence. Hemde yazın doğduğu halde çok kullanmadık.
(11 puan) tarafından
Evet çevremde herkes aynısını dedi canım evet çok uçmuş daha da var aslında doğuma ama gittikçe zamlaniyor diye görümcelerim alalım diyor
(3,743 puan) tarafından
Ben ikinci el Chrome almistim Allah'ım bayıldım bittim arabaya.sonra eşim yok bu arabaya sığmıyor bagaja koyarken carpiyormusum sağa sola onu zorla sattirdi joienin başka modelini aldım ama o çok guzeldi
(11 puan) tarafından
Benimde bir arkadaştan baston araba verecek lazım çocukları büyüdü ve pierrcardinin baya güzel duruyor ilerde de onu kullanırım diye düşündüm
(2,487 puan) tarafından
Alsınlar bence yinede güzel sürmesi falan hoşuna gidiyor insanın :) tek sıkıntı dediğim gibi tek başına çok geziyorsan bebeği bırak vs o biraz zor diye dedim ben. Yoksa sağlam güzel sürüşlü hepsi. Güle güle kullan canım. Sağlıkla gelsin bebişin
0 oy
(7,036 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

bak bu benimki 

Bende benzeri var çok kulanisli canım 
(11 puan) tarafından
Teşekkürler canım
(7,036 puan) tarafından
Bak yukarı foto atım benimki ondan
(11 puan) tarafından
Canım aynısı aslında dimi farkı ne bilemeddim
(7,036 puan) tarafından
Ön tekerlek kısmı canım benim önde iki tekerlek var seninkinde 1 tane
(11 puan) tarafından
Evet canim
0 oy
(7,978 puan) tarafından
Bunlar kullanışlı oluyor 
(11 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Joie den memnunum ben çok afedersin eşşek niyetine kullanıyoz alt sepetine alışveriş yaptığımda dolduruyom.nerelere gittik taş çakıl kum daha bana mısın demedi 2 senedir. Hafif ve fazla yer kaplamıyor. Sadece tutma kısmını öne alınca sürerken ayaklsrım tekere yakın oluyo çarpabiliyo tek eksisi bu.
(11 puan) tarafından
Teşekkürler canım bana da baya güzel geldi danışmak istedim tecrübeli annelerimize iyi ki danıştım aklıma soru kalmadı
(4,651 puan) tarafından
Rica ederim kuzu sağlıcakla kullanın şimdiden
0 oy
(1,160 puan) tarafından
Benimki aynı marka fakat önünde tek tekerlek var. Geri kalan kısımları aynı. 3 sene oldu alalı maşallah taş gibi. Hala kullanıyorum.
(11 puan) tarafından
Benimki de tek tekerlekli canım teşekkür ederim
0 oy
(560 puan) tarafından
Chicco travel sistem bebek arabasi aldım ben . Hem baston bebek arabasına da dönüşüyor. 3 farklı kullanımı var. Görümcen alacaksa birde ona bak derim. İnşallah sağlıkla doğar bebislerimiz de kullanmak nasip olur 
(11 puan) tarafından
Bakım canım amin inşallah canım ya dağ salim dogsunlarda
0 oy
(4,617 puan) tarafından
Bunlar cok guzel ama vok agir.bence  bebek arabasi  en hafiflerinden  portatuf ufak bise olmali.yuk kapasitesi olarakda agir kilo tasiyabilmeli.ilk kizimda bilmeden aldim gttim simdi oglanda hazir araba var diye kullaniyorum ama  zor. Bikac ay sonra  tam oturunca baston arabalardan ufak bise kabin boy alcam. Tatile matile gderken  valizlerimi alsak arabayi mi bagaja sigdirsak bilemioz suan
(11 puan) tarafından
Aslında bu kabin diye geçiyor canım çok ağır değil baston var canım arkadaş vericek pierrcardinin güzel kullanmış o yüzden bu tarza baktım
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Sana tavsiyem sakin travel alma hicbiyere sigmiyor
(11 puan) tarafından
Aynen canım haklısın
0 oy
(226 puan) tarafından
Jolie efsane bı bebek arabası sürüşü çok kolay manevrası rahat katlaninca çok yer kaplamiyo bence kesin almalısın 
(11 puan) tarafından
Tamam canim çok teşekkür ederim

İlgili bir soru bulunamadı

385,412 soru

11,524,970 cevap

35,192 kullanıcı

...