0 oy
93 göst.
Diğer kategorisinde (1,070 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar ben birisine bebeğimin kıyafetlerini göndererek yardım etmek istedim fakat dünden beri aklımda bazı sorular var sanki yardım edeceğim kişi benden iyi geçiniyor gibi bebeğine giydirdigi kıyafetler falan gayet güzel ne biliyim sürekli de yardım istiyor aklıma şüphe düştü benim de kızımın çok kıyafeti yok ama yine de içimden gelmişti şimdi de ya ihtiyacı yoksa diyorum sizce ne yapmalıyım 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(3,720 puan) tarafından
Ben bu konularda kimseye güvenemiyorum kendi niyetime bakıyorum canım önemli olan benim ne niyet ettiğim sonuçta küçülmüş onları giydiremiceksin ki belki foto paylaşırken dışarı çıkarken daha iyi kıyafetler giyilir bunun geçimle çok alakası olduğunu sanmıyorum
(1,070 puan) tarafından
Bu arada küçülmüş kıyafetler değil benim bebeğimin daha sonraki senelerde giyeceği kıyafetler ayakkabı falan fazla olduğu için vermek istedim
(3,720 puan) tarafından
Yani bişey demek linç almak istemiyorum ama bence bu devirde çok çok ihtiyacı olan kimse kalmadı canım. İnsanların öncelikleri farklı sadece mesela ben üste başa harcamam para biriktirmeyi severim. Ama a kişisi üstüne başına daha bakımlıdır yada b kişisi evde yiyecek ekmeği olmaz bakım kremlerini makyaj malzemelerini eksik etmez. Mesela sokak da görüyoruz kağıt topluyorlar o kadar üzülüyorum ki hep yardım edesim geliyor geçen gözümün önünde adamın biri geldi 300 bin liralık arabasına topladığı kağıtları doldurdu gitti ha hepsi aynı mı hayır belki çok ihtiyaç sahibi olan da var ama ayırt etmek mümkün değil. İnşaat vardı çalışan adamları görsen için parçalanır üstlerini değiştiler son model Passata binip gittiler herşeyin arka yüzü farklı. Bence o yüzden önemli olan niyet
(1,070 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabınız için
(3,537 puan) tarafından
Aynennn eşim kağıt toplayan birine sürekli süt veriyordu o kağıt toplayani geri ekmek bayisinde tesadüfen görmüş Audi arabasıyla :) şok oldum diyor
(3,720 puan) tarafından
Yani hep böyle oluyor artık şaşırmıyorum :)
-Reklam-
0 oy
(3,537 puan) tarafından
Kalbini bozmuşsun sen o yüzden gönderme hayra geçmez en ufacık bir acaba da hayır olmaz 
(1,070 puan) tarafından
Yanlış anlamayın ne olur kalbimi bozmak değil gerçekten niyet ettim dua ettim gerçekten ihtiyacı olacak birine gitsin diye o günden beri içime şüphe düştü ben bebeğimle bu soğuk havada dışarı çıkıp götürücem kendisine hemde küçülmüş falan değil kendi bebeğimin giyeceği kıyafetleri
(3,537 puan) tarafından
Hayır yanlış anlamıyorum zaten senin iyiliğin için diyorum senin içine şüphe düşmüş gondereksin bu hayır olmuş olmayacak en azından gönderme belki Allah gerçekten karşına ihtiyacı olan birini çıkarır

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 222 göst.
0 oy
3 cevap 123 göst.
0 oy
4 cevap 171 göst.
29 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,967 soru

11,313,226 cevap

34,747 kullanıcı

...